RONALDINJO POGADJA PRECKU

jeftinije i lakse im je da snime jedan njegov trening, nego da daju pare za animatore i montazere da to rade... mislite o tome...

p.s. obratite paznju na ljude u pozadini, svo vreme se krecu i vide na snimku! (nemojte biti kratkovidi) :)
 
Ono je cista montaza!!!! Ne moguce je da sutne loptu i da ona svaki put udara u precku pod bukvalno istim uglom i da iste jecine, da mu se vrati na nogu....mislite o tome....
Pa masina da ispaljuje loptice ne bi mogla toliko precizno!
 
realno zeznuto je pitanje da li je montaza ili ne.
Prvo opet sam gledao snimak i cinjenica je da nisu upravu oni koji kazu da se lopta identicno odbija ima drukcije putanje a pri 3-cem udarcu on zamalo i gubi kontrolu nad loptom. Onda ceo snimak je iz jednog kadra. Klasicna montaza se izvodi iz stop kadrova gde se umontiraju stvari koje se naknadno urade a tu su u pozadini i oni rezervisti sto pikaju u krugu :) tako da je to dokaz vise da se radi u realnom vremenu. Jedini nacin monteze koji ostaje je kompjuterska promena putanje lopte sto bi iziskivali ili brisanje postojece ili da on to sve radi na prazno a lopta da se naknadno ubaci ali takva montaza iziskuje mnooogo vremena i novca i licno mislim da im je jednostavnije bilo za novac koji je dobio da ga nateraju da ceo dan sutira dok ne uradi 3 iz 3. Realno i neko od nas kad bi mesec dana to pokusavao jednom bi ubo 3/3 u to sam siguran a niko od nas ne zna koliko se to snimalo. Mozda su pola godine na svakom treningu to pokusavali dok nisu uspeli. Ko zna.
 
Shta sad?Svi znaju da je to montaza ali nece to da prihvate...pogotovo oni "fanovi" Ronaldinja koji su ga zavoljeli na jednu fintu...Shto Aimara ne volite tako, Kaku?Ili Boga Varvara, Burzanovica?Samo obratite paznju shta rade ljudi....Dodjite na trening Buducnosti...Do juche svi voljeli Zidana a sad...Ronaldinjo uradi jedan rulet...odma se zovu prijatelji da se objavi finta...pa ga onda zavoli neko ko ga nikad nije na terenu vidio....shto je sada rijetko...Jel' ko prichao o njemu dok je igrao u PSG....Nije niko...E onda stiglo Japan Korea 2002 WC...Ronaldinjo dade gol Englezima(branio je Simen) sa 40m...2003. ga uze Barca koja je bila u ogromnim dugovima....dok on nije doshao...i poche dilema Zidan - Ronaldinjo...ali sad je sve ochigledno..
 
bojan86:
Ljudi jeste li vi gledali na EUROSPORT-u kako se pravi Ronaldinjova reklama za NIKE,
Covek pomera nogu i okrece se a lopte nigde, naravno lopta se posle naknadno kompjuterski ubacuje.... tako da....


pogledaj rad tela dok pomera nogu (a lopte nigde), ni najbolji glumac ne bi umeo to tako dobro da izsimulira...

p.s. offtopic: mog caleta prijatelj igra mali fudbal vec 20 godina, covek sa pola terena( za mali fudbal) pogodi precku SVAKI PUT! stim da je ronaldinjo 10 puta veci talenat od njega i da ternira 20 puta vise od njega... nisam ronaldinjov fan, al on je carobnjak sa loptom!
 
Nije montaza, nego Ronaldinho "NE POGADJA PRECKU" (osim u prvom pokusaju)! Zasto pomeraju zoom posle prvog pokusaja?! Zato sto samo prvi put pogodi precku, a posle lopta ide iznad precke i udara u nesto drugo, pa mu se vraca. Navijam za Liverpool (sto se tice inostranih klubova), ali mislim da je Frank Laibard najjaci igrac.
 
Nije montaza, nego Ronaldinho "NE POGADJA PRECKU" (osim u prvom pokusaju)! Zasto pomeraju zoom posle prvog pokusaja?! Zato sto samo prvi put pogodi precku, a posle lopta ide iznad precke i udara u nesto drugo, pa mu se vraca. Navijam za Liverpool (sto se tice inostranih klubova), ali mislim da je Frank Lampard najjaci igrac.
 
marco3dx:
pogledaj rad tela dok pomera nogu (a lopte nigde), ni najbolji glumac ne bi umeo to tako dobro da izsimulira...

p.s. offtopic: mog caleta prijatelj igra mali fudbal vec 20 godina, covek sa pola terena( za mali fudbal) pogodi precku SVAKI PUT! stim da je ronaldinjo 10 puta veci talenat od njega i da ternira 20 puta vise od njega... nisam ronaldinjov fan, al on je carobnjak sa loptom!

A shto onda ne umije prebachit zivi zid sa 20m iz slobodnog udarca?
 
I ja mislim da nije namesteno!!!
Sta ce coveku,koji je vec toliko poznat,neka montaza koja moze samo da mu sroza ugled ako se ispostavi da je stvarno montirano!
@ mezzano
A zoom je udaljen da bi i on i gol stali u kadar!
Razmisli malo, ti kazes da je zoom pomeren zato sto lopta ne udara u precku(mada ne znam gde bi drugo mogla)!Zasto onda nije pomeren kada je sutirao prvi put.Otkud su oni znali kada ce on da pogodi,a kad nece!Imaj u vidu ta je sve to snimano jednom kamerom!
 
E ljudi nije to nista....

Jednom smo se mi uvece vracali kuci iz grada... pesaka .... i sad prolazili smo pored stadiona, gde inace treniramo,posto to je bilo drustvo sa fudbala,zajedno smo trenirali otkada smo bili klinci...pa sve do tada...a i posle... i sad bili smo negde u gradu ... i vracali se kuci ...pesaka...to vece... i prolazili smo pored stadiona kuda inace treniramo... padala je neka sitna kisica i sad...ovaj jedan...od tih nas sto smo tada trenirali...a i posle .... uzeo je loptu .... koju je uvek nosio sa sobom do tada ... a i posle .... i sad vi naravno ocekujete neku poentu ove price,mislite da ima neki cilj ... ali NEMA !!! Ha,ha...ova prica cak nije ni istinita .... Ha,ha,ha,ha....
 
bojan86:
Bravo care!
A i ako je takav madjionicar zasto onda svaki put kad izvodi slobodnjak ne sutira u unutrasnji deo precke ili stative i takva bi mu svaka usla!!!!!!?????

Ovo za slobodnjake je skroz tacno,ali da ne preterujemo!!!
Svi znamo da trening i utakmica ne mogu da se porede, a i ko zna koliko puta je on ovo pokushavao!
Pa ako on nije madjionicar,ko jeste?To sto on radi sa loptom na utakmici, 90% njih ne moze ni na treningu!!
 
.pissbottleman:
E ljudi nije to nista....

Jednom smo se mi uvece vracali kuci iz grada... pesaka .... i sad prolazili smo pored stadiona, gde inace treniramo,posto to je bilo drustvo sa fudbala,zajedno smo trenirali otkada smo bili klinci...pa sve do tada...a i posle... i sad bili smo negde u gradu ... i vracali se kuci ...pesaka...to vece... i prolazili smo pored stadiona kuda inace treniramo... padala je neka sitna kisica i sad...ovaj jedan...od tih nas sto smo tada trenirali...a i posle .... uzeo je loptu .... koju je uvek nosio sa sobom do tada ... a i posle .... [size=+1]i sad vi naravno ocekujete neku poentu ove price[/size],mislite da ima neki cilj ... ali NEMA !!! Ha,ha...ova prica cak nije ni istinita .... Ha,ha,ha,ha....


Bate...ja od tebe nista ne ocekujem....znam kakva si danguba....:lol:
...baj d vej...dobra prica....:wink:
 

Back
Top