NAMESTANJE UTAKMICA

london 5

Početnik
Poruka
50
KAKO MOZE NEKO DA MI KAZE DA NEMA NAMESTANJA,PA DANAS JE BILO SAMO DVE UTAKMICE DA SE IGRAJU.
GRETNA KOJA CEPA SVE REDOM,DANAS GUBI OD MUTAVOG FORFARA,DA JE BILA PUNA LISTA GRETNA BI CEPALA SA 5-0,ILI 6-0.
ALI POSTO SU NAVUCENE OVCE ODIGRALE TIKETE 1-1 ILI X-1 CISTO DA PRATE NESTO.A GRETNA IZGUBILA I OSISALA OVCE.MISIM STA RECI.
E PA TAKO DECO MOJA VOLI VAS VAS KLADIONICAR NEMOS.
 
Tako ti i treba kada igras onda kada nema nista da se igra. Kada sav normalan svet sedi kuci i odmara.
Te fore,da neko igra samo da bi pratio,to su klasicni izgovori kockarskih zavisnika.
Kao da pratim nesto,pa uplati 500 dinara. Ako igras samo zabave radi...odigraj za 50 din,a za resto kupi detetu cokoladu i nemoj da ga lazes da ce tata da mu kupi igracku kada dobije na kladionici,jer je tata kockarski zavisnik koji ne moze da dobije nikad...pa ce da dodje u iskuenje da i dete zalozi. :lol:
Mozda sutra ima stoni tenis za igru,ili pikado? Kriket? :lol: :lol:
 
london 5:
SLUSAJ ME DEBILU JEDAN JA NEMAM DECU,GRETNU NISM IGRAO JER SAM ZNAO DA CE DA SKRENE.A TI STA SE CIMAS I KOCIS KAD SI MAJMUN.BEZI ODAVDE COBANE IDI TAMO GDE SE RASPRAVLJA O TVOJOJ SORTI,O OVCAMA,KOZAMA,ITD
Nicim nisi bio uvredjen, pa mi nije jasno zbog cega ti vredjas Plesa?Ili je u modi da se u danasnje vreme napljuvava neko ko nema isto misljenje kao ti?Skroz bezze!Bruka i sramota!

 
london 5:
SLUSAJ ME DEBILU JEDAN JA NEMAM DECU,GRETNU NISM IGRAO JER SAM ZNAO DA CE DA SKRENE.A TI STA SE CIMAS I KOCIS KAD SI MAJMUN.BEZI ODAVDE COBANE IDI TAMO GDE SE RASPRAVLJA O TVOJOJ SORTI,O OVCAMA,KOZAMA,ITD

@bejbica
Stvarno,odakle ti ideja da je decko nekoga napao!?Uopste mi nije jasno kako si to zakljucila!?
I ko se ne razume u kladjenje nek se ne pojavljuje vise na ovom forumu,dogovoreno?
Voli vas vas [size=+2]TT[/size].
 
Coban radi neki koristan posao,a shaban kao ti je samo obican shaban i ne moze da bude nista drugo...i to jos polu pismeni.A to se onda zove SLEPINA!
Pise se New Castle,ali se cita bez "T"...raspitaj se malo kod tih tvojih izvora iz Engleske,koji su "dopisnici" Kurira. :lol:
Idi uci jezike.Strucnjak! :lol:
Nisam ti ja kriv sto si se prepoznao u mom gornjem postu. :lol:
 
@ london 5

Ti si momak isfrustriran...kao i svaki kladionicar luzer.
Ko je tebe napadao. Ja se cak tebi nisam ni obracao.Pricao sam uopsteno. I nisam ti ja kriv sto si se prepoznao u mom postu. Pa si jos poceo da psujes i da vredjas...Niko nije upotrebio ovakve psovke na fudbalu i vredjanja koliko ja posecujem Fudbal,kao london 5.
Nema svrhe vise ovde se prepucavati...sve mi je ovo jadno. Ja se lepo zabavljam dok sam na Fudbalu i necu da dozvolim da mi niko pokvari to uzivanje.
 
Hvala Shalle,samo nastavimo da pricamo o fudbalu!
Ko zna moze da isprica neko Dzarovo namestanje utakmice! :lol:
Znate kada je Dzarovski bio na nekoj turneji sa Zdravkom Cholicem...I bili na nekom jezeru,a Zdravko snimio neku ribu i hoce da je kresne,ali ne moze jer je sa njim bila tadasnja njegova devojka.
I Dzaro i Chola nateraju Zdravkovu ribu da ode malo da vozi pedalino po jezeru. Ona se neckala...vidi da tu nesto smrdi. I Dzaro kaze da ce Zdravko da prica preko razglasa dok ona vozi pedalino.
Ona pristane.Dzaro snimi Cholu na kasetu kako vice "Cao,maco","Vozi polako,pazi da se ne prevrnes"...itd :lol: I pusti to preko raaglasa dok je Zdravko kresnuo tu ribu koju je nameracio. I sve ispalo fino. :lol: :lol:
 

Back
Top