U njoj ponovo posle............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gazdarica:
Vratite se na temu!!
---------------------------------------

Ne, nisam bila u toj situaciji... Par puta mi se desilo da nam se putevi ponovo ukrste, ali nakon pocetnog udara, leptirici prosto nestanu... Bude to samo eho nekadasnjih emocija, koji i nastane i nestane poput ljetnog pljuska... Prebrzo prodje, da bi doslo do kreveta...

Prvo veliss da nisi bila u toj situaciji. Pak u razradi navedenog tolkujess da ti se par puta "omanulo". U dve rechenice, skochila si sama sebi u usta. To znachi da su ti seccanja i oseccanja sveukupno vrlo uzburkana, neslegla i da bi rado legla - da se sve stalozzi i tebe smirenu i spremniju za novi zzivot raspolozzi. Ipak, svidja mi se ta tvoja VATRA, koju ne bih gasio, ali bih je lepo. Lozzio.
 
dugi777jezik:
Prvo veliss da nisi bila u toj situaciji. Pak u razradi navedenog tolkujess da ti se par puta "omanulo". U dve rechenice, skochila si sama sebi u usta. To znachi da su ti seccanja i oseccanja sveukupno vrlo uzburkana, neslegla i da bi rado legla - da se sve stalozzi i tebe smirenu i spremniju za novi zzivot raspolozzi. Ipak, svidja mi se ta tvoja VATRA, koju ne bih gasio, ali bih je lepo. Lozzio.
Joj, Dugi, ne lupetaj ociju ti...
Ne, nisam bila u situaciji da se HEBEM sa nekim, nekoliko godina nakon sto smo se razisli. Je li sada jasno, majku mu?
Ili je bolje da te pitam da li si uopste procitao pitanje koje se obradjuje u ovoj temi...?
Ne, nema potreba da mi odgovaras...!
 
genious:
eeeeee koja je tebe osa ujela kad volis da se na tebi izivljavaju koje kakvi dripci,pi..pi.....


ma sta je tebi.....niti to wolim niti se na meni ikad itko iziwljawao,prezestok sam ja karakter da to dopustim......a njjaci ste mi wi koji generalizirate cijeli rod..........opaska za owo gore: najjednostawnije je otici od budale(tako da do iziwljawanja ni ne dodje).....da si citao moje postowe widio bi o cemu ti goworim :p :p
 
Gazdarica:
Joj, Dugi, ne lupetaj ociju ti...
Ne, nisam bila u situaciji da se HEBEM sa nekim, nekoliko godina nakon sto smo se razisli. Je li sada jasno, majku mu?
Ili je bolje da te pitam da li si uopste procitao pitanje koje se obradjuje u ovoj temi...?
Ne, nema potreba da mi odgovaras...!

SSta je to sexepil (da nije pilula za sex, pitass se...), ko izgubi zzenstvenost da je ti pronadjess ?! Ponavljam, ne bih ti oprostio, ali kod tebe je prvi kvalitet - sujeta. Biccess ti dobra, prava, izmissljena tassta, i to iz viceva. Zassto ? Pa ssta misliss, po kome je tasstina (tvoja prva fora i najvecca "vrlina") dobila ime. Mozzda ja lupetam, ali ti na kraju - prazno zvechiss.

Sad mi je jasno zassto chesto ostaness nema kod mojih komentara. Uvidela si na vreme da si pametnija kad ccutiss. Mada nisi odolela iskussenju svoje sujete da malo ne "ujedess" i na kraju opet - na7E8Ess, he, he...

But, please, keep practicing, anyway... Mozzda ti se posrecci sa mnom u nekom sledeccem. Zavlachenju.

Pak, u svakom sluchaju, po ko zna koji put mi je prijalo u tvojoj. Polemici (o malenoj ccemo neki sledecci put, ne mora bass sve sad...). : )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top