muzika

...nova Civilizacija ima jako lepu muziku....i Mafija ima extra numere(sve sam ih skinuo)...

@Miki...znas ti i bolje od toga...
 
ljudi da li ima neka igrica u kojoj vam se muzika jako svidja ne racunajuci sve retardne sityje(vice, liberty, san andreas i ostale). tj muzika koja je komponovana za igricu a ne preuzeta.
meni je super muzika iz deus exa u prostorijama Unatcoa, homeworlda 1, i mozda jos po neka
 
father:
...nova Civilizacija ima jako lepu muziku....i Mafija ima extra numere(sve sam ih skinuo)...

@Miki...znas ti i bolje od toga...

Da,ali me nervira,ova tema je bila postavljena još 2003...Ne znam gde je sad mrzime da tražim... :)
E,da Knights of Honor ima odličnu srednjovekovnu muziku.
 
Evo ovako:
Age of Empires III Main Menu ima jaaako lepu muziku
Zatim Morrowind ima lep theme
Prince of Persia - Warrior Within
Broken Sword 3 - The Sleeping Dragon
Da ne zaboravim ObsCure i SIlent Hill 2!
 
@Markoca

...potpuno si u pravu za Sillent Hill....Akira Yamaoka je napravio fenomenalnu muzicku podlogu za sva 4 dela igre....
...ni u jednoj drugoj igri muzika ne dolazi toliko do izrazaja kao recimo u Sillent Hillu 4-The Room...poslusaj samo naslovnu pesmu (skini je sa neta ako mozes) Akira Yamaoka-Room of Angel.....jezivo...
 
Kako obozavam te depresivne pesme! Bejbice, ako ti nije problem, posalji mi jos ako imas. Pitam jos jednom: Ima neko muziku iz ObsCura? Neka mi rokne odgovor na PP.
 
HL 1,2 (dvojka: Ravenholm i track 2- ne znam ime)
Hitman 1,3 (u dvojci nisam imao zvuk iz nekog razloga, verujem da sam propustio nesta...)
Homworld 2
Battlefield 2
GTA 1
Mafia
Tiberian Sun (stvar Ion Storm i ...)
UT2004 (mapa Tokara Forest i Deck 17)
to je to za sad... mozda se setim jos neceg...
 
Knights of the Temple - Naj-srednjevekovna muzika koju sam ikad imao prilike da chujem...
Painkiller - pa.. muzika poprilichno ide uz kontekst igre...
 

Back
Top