Recka bez recke

Petar_Pan:
Da li biste vi pristali da vodite ljubav sa nekim, ako bi se dogovorili da nikom zivom ne kazete? Da li bi vam to umanjilo dozivljaj... i znacaj?
mozes li malo da preziziras na sta konkretno mislis....preljubu..prevaru ili kako se sve to vec naziva,jer cisto sumnjam da neko na sva zvona prica kako je hebao svoju zenu sinoc ili sad...
 
Petar_Pan:
Hmmm... neko i sa 15 voli da prijavi a neko opet ne... Sta si mislio pod tim... Ja imam duplo toliko... pa mi opet te stvari nisu najjasnije...
Hteo sam da kazem ono shto tamo stoji. Sa 15 godina je izazov veliki, i char mozda veca u prichi sa drugarima nego u samom sexu. Sa duplo toliko godina ne bi uopshte trebalo biti tema. Mislim da se chovek malo i izblamira kada izleti sa takvim "novostima". Bar kod mene.
 
Ne pada mi na pamet da te zezam nisam u tom fazonu...Kako da odgovorim na tvoje pitanje kad onako kako ga ja razumem ne svidja mi se.Pitao si NEKIM a to me podsetja na mushkarce..Ne spavam
sa istim polom..Pretpostavljam shta si hteo pitati...

Sa 20 ili 25 godina nisam uobichajavao vratjati se na vetj postojetju recku...
 
Psihologue:
Ne pada mi na pamet da te zezam nisam u tom fazonu...Kako da odgovorim na tvoje pitanje kad onako kako ga ja razumem ne svidja mi se.Pitao si NEKIM a to me podsetja na mushkarce..Ne spavam
sa istim polom..Pretpostavljam shta si hteo pitati...

Sa 20 ili 25 godina nisam uobichajavao vratjati se na vetj postojetju recku...
Pa naravno da nisam mislio sa "nekim"... Naravno da je svaki moj post zanovan na hetero, a nikad homo razmisljanjima. Ali je fora sto ja ovde pitam... a vi dajete odgovor... Ili ga ne dajete...
Razumem i ja tebe ali probaj jos jednom da odgovoris...
 
Petar_Pan:
Da li biste vi pristali da vodite ljubav sa nekim, ako bi se dogovorili da nikom zivom ne kazete? Da li bi vam to umanjilo dozivljaj... i znacaj?

Više puta ili samo jednom?
U svakom slučaju bih pristala, ako je želja obostrana, a okolnosti takve da je pametnije da ćutimo...;-)
I ne, nikako mi ne bi umanjilo doživljaj, naprotiv.
 

Back
Top