odeca za trbusni ples

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

samo decko

Početnik
Poruka
2
pozdrav svim clanovima.

interesuje me da li neko zna gde kod nas moze da se nabavi odeca za trbusni ples ili gde kod nas ima neki orient shop ali mislim na neki marokanski ili egipatski a ne na indian shopove jer sam vecinu njih vec obisao.

unapred hvala.
 
I ovde se nevidjeno razvila ta 'industrija' i to verovale ili ne od one brazilske limunade...kako se bese zove..Clon nesto tako. Od tada ti shopovi su prepuni, a do juce ih niko nije obilazio. Odjednom casovi trbusnog plesa na svakom cosku pa cak i u fitness klubovima...khm..cak sam i ja pocela da razmisljam da upisem neki :?
 
Nina2:
I ovde se nevidjeno razvila ta 'industrija' i to verovale ili ne od one brazilske limunade...kako se bese zove..Clon nesto tako. Od tada ti shopovi su prepuni, a do juce ih niko nije obilazio. Odjednom casovi trbusnog plesa na svakom cosku pa cak i u fitness klubovima...khm..cak sam i ja pocela da razmisljam da upisem neki :?

...:lol:...Meni je doticna, visokobudzetna molicu lepo :p, telenovela iz temelja poljuljala poslovicno slabasno misljenje o istim - ne secam se bas najbolje trbusnog lelujanja, ali ne bih imala nista protiv da mi Luciano Szafir (Zein) pocesce jezdi kroz snove...:lol:
 
xpajamacax:
e.žene koji vam je ovaj?
iz koje serije?
da i teta gleda...bar malo

...:D...Brazilska serija, zaista vrhunske produkcije i lisena trivijalnih, pateticnih nazovi-zapleta i trecerazredne 'glume', u originalu 'O Clone' iliti 'Klon', kod nas prevedena kao 'Zabranjena ljubav' (logicno...:lol: ) - emitovana je na BK kanalu pre otprilike, dve godine, cini mi se da je proslog leta i reprizirana...Inace, vlasnik savrsenog fizikusa :p je veoma popularan brazilski glumac jevrejskog porekla, Luciano Szafir...:D
 
pitaj neki klub orijentalnog plesa..u prote mateje recimo ne znam telefon
imas i ovde temu ...na rekreacija ili ostali sportove, pa imas link za eminin sajt
a je l ces ti da se oblacis u to kad si sam ili nocu kad izlazis negde ili onako pitas
 
byblos je restoran
ima tamo trbušnih plesačica i gutačica vatre ( i ko zna šta još gutaju)
Indijske radnje imaju tu odeću po super cenama, marokanska varijanta, sa krljuštima što zveče i sl, a može i veš takav da se kupi, crna haljinica 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top