P A R A G L I D I N G !!

yatko:
paragliding je VRH!!! :-P

kolika je cijena obuke i ima li neki klub u Crnoj Gori da radi to?


E pa kakva je situacija u CG nemam pojma. Znam da ima mnogo samozvanih instruktora, pa se pazi kako biras. Najbolje bi ti bilo preko leta (vise ti za obuku i ne treba) da odes na Brajice gde je poletiste i skola. Vlasnik poletista ima kafic u BD ali ne znam kako se zove (ranije je imao kafic Afrika, mozda je zadrzao ime, ali je lokacija druga. Raspitaj se malo.

toliko...

poz, MC

PS Poletiste na Brajicima je na 750m nadmorske visine i slece se na plazu u becicima kod hotela Naftagas, a malo ozbiljnije je u Sutomoru i nalazi se na visini od 1200m.
 
nisam uspio doci do tog lika iz BD koji radi kurseve, ali kontam da cu ga tokom ljeta naci...
pa nije Budva New York ;)

mozes li mi samo reci pribliznu cijenu kursa? (rekli su mi da je nekada bilo 300 DM, kurs + 2 skoka sa instruktorom)
 
yatko:
nisam uspio doci do tog lika iz BD koji radi kurseve, ali kontam da cu ga tokom ljeta naci...
pa nije Budva New York ;)

mozes li mi samo reci pribliznu cijenu kursa? (rekli su mi da je nekada bilo 300 DM, kurs + 2 skoka sa instruktorom)

Taj lik je vlasnik poletista na Brajicima a ne instruktor, ali on zna instruktore koji nisu iz CG vec iz Ceske, Srbije itd... Isti borave u BD preko leta.

MC
 

Back
Top