Sex na neobicnim mestima

Margott:
CITIZEN:
Gde bi voleli da vodite ljubav?
JAAAOOOOOOOOOOOO....citizen..plagijatoru bwe jedan...to je bila moja tema i sad si je kao.....a bwe...shta bwe gde bi....u c marketu....medj kachkavaljima....ili josh bolje u c marketu u onom otvorenom zamrzivachu s boranijom i grashkom....aaaaaaaa bre....kako si me iznervir'ooooo
Sta se bwe ljutis...nek bude Tvoja tema...
Ja bih samo da vodim ljubav u grasku:)))
 
CITIZEN:
Margott:
CITIZEN:
Gde bi voleli da vodite ljubav?
JAAAOOOOOOOOOOOO....citizen..plagijatoru bwe jedan...to je bila moja tema i sad si je kao.....a bwe...shta bwe gde bi....u c marketu....medj kachkavaljima....ili josh bolje u c marketu u onom otvorenom zamrzivachu s boranijom i grashkom....aaaaaaaa bre....kako si me iznervir'ooooo
Sta se bwe ljutis...nek bude Tvoja tema...
Ja bih samo da vodim ljubav u grasku:)))
hehehehehehhe..u grashku a?
 
e, ljudi moji, ja vec godinu dana nemam sex u krevetu. ma ni u kuci... auto mi je druga kuca. ne kazem da je to neobicno, ali ne mozete ni da zamislite gde sve moze da vas odveze. leto je sada... navukla sam se na prirodu, cist vazduh...sad i da me odvede u krevet, ne znam da li bih se snasla...
:D
 
pa, posto idem na ekskurziju sa skolom u madjarsku (mislim, nije vazno odrediste!), volela bih da nadjem nekog tipa iz moje skole koji bi voleo da to odradi u busu!!!
P.S. u tom busu ce se naci i neki profesor i jos nekih 40-50 gimnazijalaca!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top