Sex na neobicnim mestima

MA, meni je jednom naisla jedna budala...
Mi u kosutnjaku, malo skrenuli sa puta, izasli iz kola, ona se nagla preko haube, a ja radim odpozadi, kad posle par minuta provalim lika na jedno 5-6 metara od nas koji nas sa kezom na licu gleda i trlja se po kiti i kad me video da ga gledam, rece: "E, bas super..." :( !!!!! Ja mu rekoh, ajde brisi, a on ce "Jao, nemoj molim te, pusti me da gledam jos malo, molim te", ja bi ga jos i pustio ali ta cica je bila nesto stidljiva i rekla da idemo... te odosmo...

Majmun mi je upropastio odlican sex u prirodi... :(
 
Meni se desilo da je neko naisao, samo kada sam prvi put "davala" oralni sex... Ah, kakav je to shok bio za mene... Bas sam se isplakala... :cry: :cry: :cry:
Naravno, vise puta bila sam na mjestima gdje nas je neko mogao vidjeti, a da li je, pojma nemam... 8)
 
bilo to pre par dana, :oops: :oops: :oops: ... ja i moj "Master" odvezli se do jednog jezera... bilo je več kasno, onako polumrak i naravno sve se uvek završava sa sexom pa i ovaj put... elem vrata od avta su otvorena i ja sam u stvari sagnuta napred onako da mi glava u avtu i baš ne vidim van, a on stoji pozadi... e znači lood sex, još ja podigla nogu i uvila je oko njegovog struka... čulo se jedno avto ja onako podignem glavu i vidim kako prođe i ono mislim si OK i nastavimo mi... osetim ja da je dečko pri kraju :oops: pa ga počnem stimulirati rečima.... khmmm.... u prevodu nešto kao "dođi"... i tako on svršava ja se okrenem nazad prema njemu on zabacio glavu, faca mu se koči, bunca nešto :wink: ja mu još vičem "dođi, dođi..." :roll: kad odjednom se okrenem prema napred ali podignute glave i ugledam :shock: :shock: :shock: dva penzionera kako prolaze i bulje u nas... uffffff .... posle smo ustanovili da su to ono dvoje što je prošlo avtom...

e za kraj: 8) pričam ja ovu priču mojoj ortakinji i objašnjavam joj detalje... kao ono: "...znaš ja mu još vičem dođi a oni baš u prolazu..." a ona če ti meni... e sele nije ni čudo što su prolazili - pa došla bi i ja kad bi me neko zvao ... hahahahha loodača majke mi :lol: :lol: :lol:
 
Pa sad,ne znam da li je neubicajno,al je za mene dosad najbolje mesto.Plaza,okean iza.....Mali talasici,zvezdana noc.Ona sedi,zapljuskuju je talasici,a ja....a ja...heh...odlutah ja malo od teme.Al lepo bilo to.Mozda za onu temu:Jeste li probali sex u vodi....huhhhhhhhhhh
 
Na brodu koji stoji u luci ,u kancelariji (klasika),u sumi (daleko od svega),pred kamerom (licnom naravno)u automobilu ,u opservatoriji,u skoli na katedri,na camcu na sred Dunava(spooky)...
Sve to i jos mnogo toga mastovitijeg ...pa...probajte
 

Back
Top