Sex na neobicnim mestima

Gazdarica:
Mako:
Gazdarica:
Mako, zavidim ti... To mi je jedna od fantazija... 8)

Ej, skroz je ludo, usi su ti zapusene od pritiska i stalno otvaras usta i pokusavas da zevnes da bi se otpusile i da bi dobio/la vazduha, kao ribe na suvom! :o :o :o
Hehehe... Je li lupao iko na vrata...? :lol:

Uh nije srecom, ali jednom prilikom jeste, ali ne u avionu, nego smo bili u kabini za presvlacenje na jednom bazenu (ne u jugi) i bilo je mnogo super, samo smo se pogledali (ja i moja cica) i nastavili kao da se nista nije desilo ! :D Mentol je kucnuo jos par puta i otisao :D
 
Gazdarica:
Gazdaricina zemljakinja:
Gazdarica:
Mako, zavidim ti... To mi je jedna od fantazija... 8)
U moru...tako je sve glatko i nježno, ljudi oko tebe možda naslućuju, možda ne....
Vide oni, vide sta se desava, ali su suvise pristojni da bi direktno pratili akciju... :lol: :lol: :lol:
Hehehe, dobar ti nick... 8)
Neću te razočarati. Do sada smo se uglavnom slagale u mišljenjima.
 
Znas sta je najbolje !!!, sto smo posle skroz kul izasli iz kabine i usli u bazen, koji je pored kabina, i kako smo sisli u bazen, glave su nam se spustile do nivoa gde su nam bile noge kad smo bili u kabini i videli da vrata kabina nisu do poda nego ima nekih 15 cm od poda tako da se vide stopala i clanci onih u kabinama, pogledali smo se i svisnuli od smeha :D :D :D Onda smo gleduckali osobe oko nas, da li nas neko znacajno gleda, ih, bilo nam je mnogo super ! :D :D :D
 

Back
Top