Call of Duty 2 Multiplayer

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.135
do sad sam ga cepao u mulitiplayeru i mnogo je dobro jer za razliku od doomolikih i quakeolikih igara ovde se ne svodi sve na trci skaci i pucaj. E sad zanima me da li ima jos ljudi koji su zainteresovani da je igraju pa mozda da se organizujemo i za team igre ne samo klasican deathmach.
Naravno radi se o serverima koji ne proveravaju autorizacioni kljuc.
 
evo sad sam se izigro na
193.82.122.123:28960
fora je samo da nadjes server koji ne trazi autorizaciju (obicno u naslovu imaju rec crack ili cracked ili no cd check) ali i da ima ljudi na njemu. to ti pise kao recimo
6/12 sto ce reci moze 12 a trenutno 6.
 
preko njega i ja nalazim servere.
zove se
all seeing eye
ali on nalazi sve servere i onda uradis ono sta sam ti rekao, nadjes one na kojima pise crack ili slicno.
danas sam izmedju 20 i 21 kod kuce pa ako si zainteresovan (i kod kuce) mozemo da se dogovorimo i da odigramo neku partiju.
 
tab503:
do sad sam ga cepao u mulitiplayeru i mnogo je dobro jer za razliku od doomolikih i quakeolikih igara ovde se ne svodi sve na trci skaci i pucaj. E sad zanima me da li ima jos ljudi koji su zainteresovani da je igraju pa mozda da se organizujemo i za team igre ne samo klasican deathmach.
Naravno radi se o serverima koji ne proveravaju autorizacioni kljuc.


Vecina igara je bolja kao Multi_Player
 
tab503:
do sad sam ga cepao u mulitiplayeru i mnogo je dobro jer za razliku od doomolikih i quakeolikih igara ovde se ne svodi sve na trci skaci i pucaj. E sad zanima me da li ima jos ljudi koji su zainteresovani da je igraju pa mozda da se organizujemo i za team igre ne samo klasican deathmach.
Naravno radi se o serverima koji ne proveravaju autorizacioni kljuc.

Ja sam probao igrati preko net-a,iam kablovski internet,al ne FLAT.........iam 2 pitanja:

--------da li bi mi skidao brzo MBS kad bi igrao preko neta?
--------sta je to autorizacioni kljuc??? meni uvek nesto pishe o KEY i ne mogu igrati preko NETa..........!?!
 

Back
Top