PATENT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako sam dobro informisana tamo je, dok sam ja studirala, radio prof. Markovic koji predaje Autorsko pravo i pravo intelektualne svojine na Pravnom fakultetu u Beogradu.
Pokusaj da ga nadjes na faksu, imas raspored predavanja i prijema studenata u holu faksa na oglasnim tablama i budi slobodan da ga pitas sta god te interesuje, nije nikakav problem, s obzirom da je covek jako predusretljiv i zaljubljen u svoje zanimanje.
Postoji i udzbenik prof. Vesne Besarevic, ali me pravo da ti kazem mrzi da ga sad trazim i iscitavam to imajuci u vidu da je materija pomalo komplikovana.
Ali ako dobijam procenat naci cu ga. :lol:
Uglavnom, koliko se ja secam, postoji neka Pariska unija i moze da se direktno podnese zahtev nekom organu te unije, a zastita vazi u svim zemljama clanicama, a skoro sve su se udruzile u tu uniju. Al' ne garantujem. :lol:
 
e kakav si stvarno ti pronalazac kad ne mozes da pronadjes nacin da saznas takvu stvar
hint - idi na sajt pravnog fakulteta u beogradu, nadji e-mail prof. slobodana markovica pa mu pisi i najljubaznije i sa zahvalnoscu ga zamoli da ti u najkracim crtama objasni proceduru i trosak ako kada bude imao vremena
on je fin covek nije nemoguce da ce ti odgovoriti ako ga pristojno i fino zamolis
pa ako ti to ne uspe smisljacemo nesto drugo
 
S_K_V_O:
e kakav si stvarno ti pronalazac kad ne mozes da pronadjes nacin da saznas takvu stvar
hint - idi na sajt pravnog fakulteta u beogradu, nadji e-mail prof. slobodana markovica pa mu pisi i najljubaznije i sa zahvalnoscu ga zamoli da ti u najkracim crtama objasni proceduru i trosak ako kada bude imao vremena
on je fin covek nije nemoguce da ce ti odgovoriti ako ga pristojno i fino zamolis
pa ako ti to ne uspe smisljacemo nesto drugo
Ma ajde ti to zavrsi coveku,steta je da takav naucnik gubi vreme na formalnosti.
 
E pa nemaju svi pronalazacu sponzore (nazalost) i vecinu projekata sami finansiraju. A i uzaludno je gubiti vremena i zivaca kada ce i onko neko treci imati najvecu korist.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top