HRVATSKA U NATO-u

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
Danas je Hrvatska dobila punu podrsku SAD, za hitno prikljucenje NATO -u.

Ocekuje se, da, ako ne bude otpora nekih uticajnijih clanova Alijanse, kao sto su Litvanija, Slovenija, Island......cije misljenje bi moglo da urnise Americku podrsku Hrvatskoj, da bi nas komsija mogao do kraja 2006. da bude punopravan clan Alijanse.

To, u mnogome olaksava ostvarenje Radikalskog programa, o zapadnim granicama Srbije na liniji Kavlovac.....i povecava nasu podrsku vrhu stranke, koja je tako mudrom politikom povlacenja dovela Srbiju blizu ostvarenja tog cilja.

Sada, kada se Hrvatska bude opustila, misleci da je sigurna pod kisobranom NATO alijanse, SRS ce, sa svojim pristalicama i dobrovoljcima iznenadnim napadom, i briljantnom pobedom, ostvariti obecanje Voje Seselja i ostalih Vojvoda, o zauzimanju zapadnih granica Srbija.

Tek sad se vidi kako je briljantni um radikalski osmislio ostvarenje obecanja svojim simpaziterima. Opusti protivnika, a onda ga unisti.....
 
Ne nemoze pre 2010 pa u paketu sa nama ulazimo zajedno najnoviji programi Brisela. Da ne bi doslo do disbalansa u regionu .Narvno i da bi se ispunili kriterijumi koje zahteva pomenuta struktura.
 
Molim? Učlanjenje u Alijansu pre 2010. godine? Ni Bugarska (koja ima najveće šanse) neće ući u Alijansu pre najranije 2007. godine. Ako ima neki dokaz da je ovo tačno, onda ću da poverujem.

Uostalom, kad bolje razmislim, i nije me briga.
 
James 007:
Molim? Učlanjenje u Alijansu pre 2010. godine? Ni Bugarska (koja ima najveće šanse) neće ući u Alijansu pre najranije 2007. godine. Ako ima neki dokaz da je ovo tačno, onda ću da poverujem.

Uostalom, kad bolje razmislim, i nije me briga.
Ма шта ми добијамо уласком у нато,,више црнчуга који ће да шетају по градовима..



___________________________
СВЕ ЗА МАЈКУ СРБИЈУ И ОПСТАНАК...остало цензурисано!
 
arteciss:
Ма шта ми добијамо уласком у нато,,више црнчуга који ће да шетају по градовима..



___________________________
СВЕ ЗА МАЈКУ СРБИЈУ И ОПСТАНАК...остало цензурисано!
Немој да ми дираш ЦРНЦЕ ПРАВОСЛВЦЕ, би један свештеник АПЦ из Балтимора у БЛ ЦРНАЦ који лик, страшан је и цоол
 
arteciss:
Ма шта ми добијамо уласком у нато,,више црнчуга који ће да шетају по градовима..



___________________________
СВЕ ЗА МАЈКУ СРБИЈУ И ОПСТАНАК...остало цензурисано!

Sta reci...na ovako briljantan um.....
 
arteciss:
Ма шта ми добијамо уласком у нато
Ništa. Samo još ucenjivanja, maltretiranja, iskorišćavanja a u najgorem slučaju i okupaciju... Ali mislim da sam malo preterao sa ovim poslednjim.

arteciss:
више црнчуга који ће да шетају по градовима..
Time što mrzite bilo koga, ne postajete uopšte bolja osoba. Samo dokazuje koliko ne volite ljude u suštini.

billy_THE_kid:
Sta reci...na ovako briljantan um.....
Nema mu ravnog.[/sarkastično rečeno]
 

Back
Top