Heliko bakterija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sale4ns

Početnik
Poruka
3
Šta da radim, pronadjeno mi je preko krvi da imam heliko bakteriju 6 puta više od dozvoljenog, dobio sam lekove i to 12 dana Helikocin a zatim 30 dana Omeprol. Posle poijenih antibiotika Helikocina kada sam se dobro osećao počeo sam sa Omeprolom medjutim počle su da mi se vraćaju: mučnina, stomak mi ne vari ili vari veoma usporeno a uzimam veoma male količine hrane (i to tost, čaj...), laku hranu kao i pre početka terapije. Izludeću hrana mi je non stop u grlu, bar takav osećaj imam, nemam jakih bolova ili grčeva već samo mučninu i usporeno varenje, najviše mi prija kada ležim tada ne osećam veće tegobe. Trebao bih da Omeprol pijem još 20 dana. Ako može neko da mi pomogne bio bih veoma zahvalan!!! Pročitao sam o heliko bakteriji sve šta je bilo ovde, medjutim sumnjam da nije nešto drugo u pitanju, jer mi je bilo dobro samo dok sam uzimao antibiotike a odmah posle njih opet ista situacija, mučnima, stalno sam sit, ne vari mi želudac, podrigivanje, teško gutanje, gusta pljuvačka tako se osećam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top