neozbiljni političari

ko je zalutao u politiku?

  • dušan petrović

  • vjerica radeta(da ne kaže strela da sam mačo:lol:)

  • nebojša bakarec

  • miloljub albijanić

  • bogoljub karić

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
da malo opustim atmosferu,ipak dolaze praznici,a i ja sam nešto dobro raspoložen:mrgreen:

tema su ljudi koji su zalutali u ozbiljnu politiku,svi smo svesni da je većina političara zalutala u politiku,al' mene zanimaju ekstremi,naravno iz ozbbiljnih stranaka...ne kojekakvi marginalci tipa rističevića,batića....
naravno ne želim da se tema pretvpri u klasičnu pljuvačinu,više mi je cilj ležerna diskusija...
 
nakon incidenta u italiji i pojave berluskonija - koji je uzeo vlast, a koji je (u najmanju ruku) kontroverzan politicar, svaka shusha sa kintom u istocnoj evropi je pomislila da sad tako moze i ona... da bude vazan faktor. Tajkuni koji su se obogatili u burnim devedesetim, danas (nakon kaubojske primarne akumulacije kapitala) izigravaju "ugledne" biznismene i pokusavaju na poture teoriju "mi smo sposobni, pustite nas". Ocito je ovde moguce sve. U Americi su gazde iza scene, oni kreiraju politiku, placaju, daju logistiku, vuku konce, ali nisu predsednici partija. Niti se kandiduju na izborima.
...
Ali, kod nas...
...
Eremita je jednom rekao "videla zaba da se konji potkivaju pa i ona digla noge".... slatko sam se nasmejao tad, svestan da je upravo to prava definicija stanja u kom se nalazimo...
Bogoljub je, cini mi se, coup de grace za posrnulu srpsku pamet. Najveci gazda, najveci tajkun, najveci slobin biznismen - danas je najvaci levicar, koji sa KLASICNOM socijalistickom demagogijom mase salatama i podilazi eks clanovima SKJ... i njihovom snu... da se vrati zagorac...
...
osim da uradi ovo sto sam rekao, bogi je zalutao u politiku... iz bizMisa.
...
ostali nisu...
...
dusan petrovic je partijski covek. borisov covek. stranacki komesar. to je ono sto oni imaju da daju.
albijanic takodje - samo druga partija. komesar.
vjerica je, isto, u svojoj stranci - clan centralne otadzbinske uprave... komesar naravno.

bakarec je nesto drugo. bakarec nije funkcioner svoje stranke. samo javno lice. bakarec je vise ljudi priblizio dss-u nego sto ih je oterao. njegova misija je da pokaze da i konzervativna stranka ima ljude koji su modernih i dinamicnih shvatanja - jer narod cesto misli da to ne ide jedno sa drugim, iako nema nikakve medjusobne veze. Konzervativizam u politici nije vezan za konzervativizam u ponasanju.
 
Жарко Кораћ је смешан к`о цртани филм. После ове његове изјаве не верујем да га ико може схватати озбиљно.

racKu-1.jpg
 
И мени је Жаре међу најсмешнијима, посебно кад шатро прети... "Имаће посла с нама..." и њихових 890 гласова добијених у Београду :)

А гласао сам за Албијанића, пошто је жешћи тенкре.
 
Trumane, obrati se Ambasadi s tim pitanjem.

Ima nešto veoma zanimljivo u vezi naših političara, a to su njihove profesije.
Među političarima ima pravnika, ekonomista, lekara, inženjera, dramaturga,
glumaca, filozofa, istoričara, psihologa...., jedino zanimanje kojeg među našim
političarima uopšte nije zastupljeno je PILOT. Pa postavljam pitanje: šta mislite,
ZAŠTO NEMA PILOTA U POLITICI?
 
Strela:
Trumane, obrati se Ambasadi s tim pitanjem.

Ima nešto veoma zanimljivo u vezi naših političara, a to su njihove profesije.
Među političarima ima pravnika, ekonomista, lekara, inženjera, dramaturga,
glumaca, filozofa, istoričara, psihologa...., jedino zanimanje kojeg među našim
političarima uopšte nije zastupljeno je PILOT. Pa postavljam pitanje: šta mislite,
ZAŠTO NEMA PILOTA U POLITICI?
zato sto piloti imaju MU.....smule
 
Oooo... dobro dosli...
srecna vam nova godina...
da i u novoj godini ostanete na funkciji... :wink:


-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
Ni to nije lose... to bar znaci da ostajes u srbiji... a to znaci da cemo lako...


-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 

Back
Top