Savremena muškarača!

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Kako gledate na ribu koja je sva "svoja".Ima posao rukovodioca u dobroj kompaniji.Nosi pantalone,puši ko Turčin čak i na ulici i u kolima, naravno vozi sportski automobil dvosed, prolazi kroz crveno i svađa se sa policijom.Traži muškarca na vezu od 15 dana , koliko joj je dovoljno da ga upotrebi koliko ona smatra .Psuje ko kočijaš i otplaćuje dva kredita za stan!
Da li je to muškarača ili izgubljen slučaj?
 
Fejs74:
Kako gledate na ribu koja je sva "svoja".Ima posao rukovodioca u dobroj kompaniji.Nosi pantalone,puši ko Turčin čak i na ulici i u kolima, naravno vozi sportski automobil dvosed, prolazi kroz crveno i svađa se sa policijom.Traži muškarca na vezu od 15 dana , koliko joj je dovoljno da ga upotrebi koliko ona smatra .Psuje ko kočijaš i otplaćuje dva kredita za stan!
Da li je to muškarača ili izgubljen slučaj?


To je najbolja zenska.
 
Fejs74:
Kako gledate na ribu koja je sva "svoja".Ima posao rukovodioca u dobroj kompaniji.Nosi pantalone,puši ko Turčin čak i na ulici i u kolima, naravno vozi sportski automobil dvosed, prolazi kroz crveno i svađa se sa policijom.Traži muškarca na vezu od 15 dana , koliko joj je dovoljno da ga upotrebi koliko ona smatra .Psuje ko kočijaš i otplaćuje dva kredita za stan!
Da li je to muškarača ili izgubljen slučaj?
Zashto "mushkaracha"? Pa ako ima stila, sve ce dobro da joj stoji... i pantalone i cigareta i automobil i psovke...
 
Fejs74:
Kako gledate na ribu koja je sva "svoja".Ima posao rukovodioca u dobroj kompaniji.Nosi pantalone,puši ko Turčin čak i na ulici i u kolima, naravno vozi sportski automobil dvosed, prolazi kroz crveno i svađa se sa policijom.Traži muškarca na vezu od 15 dana , koliko joj je dovoljno da ga upotrebi koliko ona smatra .Psuje ko kočijaš i otplaćuje dva kredita za stan!
Da li je to muškarača ili izgubljen slučaj?

ma bash si fejs
jedino shto ce da je stignu mushkarci
:I
izgubljen slucaj..shta je muskaraca uopshte

glupa je jer otplacuje kredit...inteligentni se ne petljaju s kreditima
tako ih bar ja zamishljam
:I
ima knjiga o tome..
ok nije glupa snashla se
ma super je faca je

da brate ima problem sa zhenskjim identitetom il shta i zato je neurotichna. mora da stigne prva. ali ipak ako je rukovodilac valjda ne moze da bude potpuni debil
ali kako onda moze da bude nervozna
 
Jeste, al to je film. Koji jos muskarac voli da cuje devojku kako socno psuje? Pogotovo je na nasem jeziku odvratno. Ali da se razumemo, nije da ja uopste ne psujem...
Meni je pao na pamet onaj nas film "Sivi kamion...", koji bi bio ok da nema toliko mnogo psovanja.
Psovanje ubija svaku zenstvenost.
 
pa film je poetizovan iz (nekakve, nečije) stvarnosti, okom umetnika
napravljen zato da bi mogli svi da vide i pogledaju TIM okom
nekom to ostane trajno, taj iščašeni ugao (meni)
zar nisu bombone :P
pulp%20fiction.jpg

a žene im se drogiraju i uzdržavaju od sexa i pCuju i kradu iiii....so 8)
 
Betty:
pa film je poetizovan iz (nekakve, nečije) stvarnosti, okom umetnika
napravljen zato da bi mogli svi da vide i pogledaju TIM okom
nekom to ostane trajno, taj iščašeni ugao (meni)
zar nisu bombone :P
pulp%20fiction.jpg

a žene im se drogiraju i uzdržavaju od sexa i pCuju i kradu iiii....so 8)


Obozavam Petparacke price, gledala sam ga puno puta...

Znam sta hoces da kazes, ali u stvarnosti se ne mozemo bas tako ponasati. Za to sluzi umetnost.
 
ne možemo...osim ponekad, kad dozvoli:)
ali ne može se ni otplaćivati DVA KREDITA ZA STAN
tj. može, ali...čekaj....znači treba da ima oko...min.800 € plus ako ide po bankarskom zajmu još preko 1.300 €....plate. E, sad, i kola i cigare, pa još kliše - crvena i sportska....ma sve je izmišljeno, i to je film, samo je ovaj Fejsov trejler loš...:lol:
 

Back
Top