uvecati penis

dog899

Početnik
Poruka
21
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?
 
Najbolje ti je da uzmes maslacak, da iscedis njegov sok na glavic, i da ga tuckas do mile volje
n015.gif
 
dog899:
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?
Pa vidis, svi nashi forumashi ovde nemaju potrebe za tim, posto svi imaju veci od 22 cm ;) Na pogresno mesto si dosao... :lol:
P.S. Ne gubi se molim te...sta ce ti to?
 
Ja sam svoj uvecao tako sto sam ga istezao svaki dan. I onanija isto uvecava penis. E sad za debljinu sam koristio ose. Kad ose izgrizu dosta odeblja. Moze i pcele.

Inace opasnosti ne postoje zbog uvecanja penisa. Jedino ako preteras s pcelama moze ti se rascvetati penis, sto opet nije strasno jer ga mozes pokloniti nekoj curi kao kiticu cveca.
 
e vala slinke jednom i ti mene da nasmejes :) bas si lep odgovor dao.

e da...postoji jedan savrsen nacin da ti se kita produzi... !!!

sacekas da porastes !
 
sinnke:
Ja sam svoj uvecao tako sto sam ga istezao svaki dan. I onanija isto uvecava penis. E sad za debljinu sam koristio ose. Kad ose izgrizu dosta odeblja. Moze i pcele.

Inace opasnosti ne postoje zbog uvecanja penisa. Jedino ako preteras s pcelama moze ti se rascvetati penis, sto opet nije strasno jer ga mozes pokloniti nekoj curi kao kiticu cveca.
Ja se u potpunosti slazem ovde... :lol:
 
dog899:
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?
operacija ti negine,ali nema potrebe nije poenta u velicini vec u sustini
 
Nevenchica:
Pa vidis, svi nashi forumashi ovde nemaju potrebe za tim, posto svi imaju veci od 22 cm ;) Na pogresno mesto si dosao... :lol:
P.S. Ne gubi se molim te...sta ce ti to?

Ma da je 22, meni ne bi bio to problem, vec je vise od pola metra i svakim danom raste sve vise... a tek kad se ukruti?!

Stra' da te u'vati!
 
dog899:
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?
Pitanje mi deluje suvishe trivijalno da bi bilo ozbiljno postavljeno, al` da se pravimo Toshe. Ne, ne postoji nikakva pouzdana metoda, mozesh da potroshish pare, mozesh da se unesrecish, ali ti garantovano od toga nece porasti, sory.
 
Ako hoces da ti bude kao u crnca,ti ga onda vezi kanapom i dole za kanap jednu ciglu.Nosi tako par dana i bice rezultata nekih sigurno .Boju ces dobiti sigurno a za duzinu ti ne mogu garantovati.
 
dog899:
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?



Shalu nastranu-ukoliko zaista imash prbl sa velichinom postoje pouzdane metode plastichne hirurgije sa ugradnjom silikona...iskreno meni ne treba i ne bih se podvrgao tome da zaista nemam potrebe.Na taj nachin mozesh sam odrediti velichinu i obim
 
dog899:
Ima li neko od forumasha da je uspeo uvecati penis (koliko) u duzini i obimu. Moze li neko preporucite neki sajt gde se to moze videti?

Postoje li opasnosti i posledice usled praktikovanja vezbi za uvecanja penisa ili od koriscenja pilula?

Па знаш како...успева ми повремено да га повећам...и то дупло. А и одебља и стврдне (није да није) Она почне да га мази...и он...оп
...ма чудо...да не поверујеш...

А од сајтова...па укуцај на google-у sex adult sites или слично и немаш бриге...дсесиће се ваљда...

Последице? Па ништа...смањи се дупло на крају.

...а да...и отекну ти јаја ако га много (зло)употребљава...
 
MA CHOVEK koliko god da ga povetjash netjesh biti zadovoljan..Upamti nije bitna velichina vetj rad...
Gorile imju velichinu penisa od 3 do 5 cm pa obave posao...Zato mani se operacije..Svaka operacija ima svoj rizik tako da ti ne preporuchujem nishta slichno...
 
blondi:
:shock: od kad je duzina bitna? (oduvek) :mrgreen:

A jel postoji savrsena kita? Mislim na srazmeru duzina vs debljina, pa boja, ukus, miris, tvrdoca, toplota, ..., konture, ... ili je svaka lepa kita savrsena na svoj nacin :confused: :)
Ako postoji savrsena za tebe, ondk cu ti napravim skulpturu kite od kamena, za sva vremena, pa da joj se dive i buduci narastaji...ozbiljan sam :)
 

Back
Top