nesto neobavezno ili sta vec....pomoc mi treba

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_jumper_

Početnik
Poruka
1
ovako....
imam drugaricu sa kojom sam nekada bio dobar(mada mislim da sam joj se svidjao uvek)....Ima decka trenutno ali mogli bi se "pozabaviti" ona i ja....Kako da napravim prvi korak? Nekako mi hm...nikada nisam imao tzv. kres varijantu pa se dvoumim... Ako ce nesto pomoci-dok smo pricali poslednji put, samo je pricala o seksu i kako se ona ..itd...Sta raditi?Mali savet?
uanpred hvala svima koji su dobre volje!
 
_jumper_:
ovako....
imam drugaricu sa kojom sam nekada bio dobar(mada mislim da sam joj se svidjao uvek)....Ima decka trenutno ali mogli bi se "pozabaviti" ona i ja....Kako da napravim prvi korak? Nekako mi hm...nikada nisam imao tzv. kres varijantu pa se dvoumim... Ako ce nesto pomoci-dok smo pricali poslednji put, samo je pricala o seksu i kako se ona ..itd...Sta raditi?Mali savet?
uanpred hvala svima koji su dobre volje!
pa ovako ..ako ste drugari a njoj je do te veze mnogo stalo onda nemoj da to kvaris...ako si spreman samo na kres kombinaciju i nista vise a njoj je do tipa stalo onda nemoj...a ako je sa timpom u kracoj vezi a pritom ti se bas svidja a ti si bas zagrejam onda je scepaj
 
_jumper_:
ovako....
imam drugaricu sa kojom sam nekada bio dobar(mada mislim da sam joj se svidjao uvek)....Ima decka trenutno ali mogli bi se "pozabaviti" ona i ja....Kako da napravim prvi korak? Nekako mi hm...nikada nisam imao tzv. kres varijantu pa se dvoumim... Ako ce nesto pomoci-dok smo pricali poslednji put, samo je pricala o seksu i kako se ona ..itd...Sta raditi?Mali savet?
uanpred hvala svima koji su dobre volje!

Ma ono brate direktno ti je najbolje,"u facu".Sta mozes da izgubis,nece se naljutiti sigurno.Tvoje je da pitas a njena je bruka ako te odbije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top