Robinson Kruso.

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Nalazite se na brodu koji tone, postoje samo dva pojasa za spasavanje a pusto ostrvo je jedino kopno koje je izvesno.Kome biste bacili drugi pojas?
(Naravno sigurni ste da vas na pustom ostrvu neće pronaći godinama.)

1. Izvajanoj plavuši koja je glupa kao noć i ne zna da sastavi rečenicu niti da spremi klopu.
2. Žgoljavoj intelektuaki koja se u sve razume i sa kojom možete pričati satima a da bude zanimljiva.
3. Najboljem drugaru.
 
Fejs74:
Nalazite se na brodu koji tone, postoje samo dva pojasa za spasavanje a pusto ostrvo je jedino kopno koje je izvesno.Kome biste bacili drugi pojas?
(Naravno sigurni ste da vas na pustom ostrvu neće pronaći godinama.)

1. Izvajanoj plavuši koja je glupa kao noć i ne zna da sastavi rečenicu niti da spremi klopu.
2. Žgoljavoj intelektuaki koja se u sve razume i sa kojom možete pričati satima a da bude zanimljiva.
3. Najboljem drugaru.



Glupa plavusha ne bi znala chak ni da se udavi...pa bi tako svi bili spasheni
 
Fejs74:
Nalazite se na brodu koji tone, postoje samo dva pojasa za spasavanje a pusto ostrvo je jedino kopno koje je izvesno.Kome biste bacili drugi pojas?
(Naravno sigurni ste da vas na pustom ostrvu neće pronaći godinama.)

1. Izvajanoj plavuši koja je glupa kao noć i ne zna da sastavi rečenicu niti da spremi klopu.
2. Žgoljavoj intelektuaki koja se u sve razume i sa kojom možete pričati satima a da bude zanimljiva.
3. Najboljem drugaru.

Pod jedan naravno. Nisam neka prichalica, a na pustom ostrvu ionako nema shta da se jede
 
Fejs74:
Nalazite se na brodu koji tone, postoje samo dva pojasa za spasavanje a pusto ostrvo je jedino kopno koje je izvesno.Kome biste bacili drugi pojas?
(Naravno sigurni ste da vas na pustom ostrvu neće pronaći godinama.)

1. Izvajanoj plavuši koja je glupa kao noć i ne zna da sastavi rečenicu niti da spremi klopu.
2. Žgoljavoj intelektuaki koja se u sve razume i sa kojom možete pričati satima a da bude zanimljiva.
3. Najboljem drugaru.

Pa posto sam u skoli bio los djak sta bi ,navikao sam na jedinice pa bi odgovor bio pod 1 sigurno.Eto i jednom da jedinica bude prava stvar.A lako bi posle od nje napravio i intelektualku i prijatelja,tesko je obrnuto.Trebalo bi vremena ali toga bar na pustom ostrvu ima na pretek.
 
Definitivno pod 1.

Zasto?

Prvo, nece da mi s e r e i zvoca i sve sto ja kazem ona ce da aminuje... sta uopste ima i da mi prica, ona ionako treba samo da slusa... itd.

Drugo, to sto je glupa, pa to joj je plus, jer sam ionako ja pametan za oboje a i nikog nema da mi kaze: "'de nadje ovu glupacu?"... a brate sto puta bi bio lepsi provod kada lupa gluposti, smejao bi se stalno... a posle nekog vremena, vec bi mi se cinila da je cak i pametna.

Trece, zar ti mislis da tamo ima kuhinje, zejtina, masti, sporeta, zacina...? Ionako bih samo lovio morske plodove i sam ih pekao ili... navikao bih se da jedem zivo i bili bi za mene pravi specijalitet, bas tako zivi...

Al' sto bih yebao... e pa to bi bilo pravo zadovoljstvo! Nikada ne bih ni pozeleo da se vratim u civilizaciju.

Razlog zasto ne intelektualka?! Prvo stalno bi mi nesto kenjala i solila pamet, te kako nisam nikakav muskarac, ne mogu da obezbedim ovo, te ono... kako se ona uopste nasla ovde sa mnom, cim bih zinuo, ona bi ceo roman vec ispricala... A o seksu ni da ne pomisljam. Rekla bi da treba da prodje vreme, da se ona malo privikne, pa jos i da budem romantican i da joj se udvaram... a ja jos treba da gledam u zvezde kad je njoj nesto po volji...

A i kada bi se pravarila pa legla pod mene... to je tek da ti presedne.

O muskarcu i ne razmisljam. Mozda bih se setio posle nekog vremena, kada vidim gde su ajkule, da mu predlozim kako da trazimo spas, sto pre odatle ka civilizaciji i njega bih poslao da trazi u tom pravcu... pa sta mu bog da. Ja bih se vec nekako snasao na tom ostrvu.
 
Mujo zaglavio sa Sharon Stone na pustom ostrvu, i tako posle nekoliko dana Mujo nju obradi.
Nastavi Mujo da je k..ra danima i danima. Posle nekog vremena mu dosadi i naredio joj da se osisa na celavo.
Kad se osisala Mujo je zagrli i kaze: Sto sam ebo Sharon Stone brate razvalio sam je. :lol:
 
Gryphon:
Kako neko glup moze da bude smesan, sta dubi na glavi, podriguje na glas, nerazumem.[/QUOTE

sami njihovi postupci mogu da budu smesniji(zato sto su iskreni) nego kad neki intelektualac pocne da se folira i izigrava budalu. ja sam mislila da bude vedar i veseo. mada ipak bi mi bilo tesko sa nekim ko me nerazume. pa bolje duhovit intelektualac,ali sa jakom verom i nadom inace oboje putujemo gore.
 

Back
Top