Beogradjanke

Pa zavisi dosta i od toga u kom delu Beograda zive...Ima vas stvarno finih i kultivisanih ali zato i u sve vecem broju i pravih seljancura koje ruse ugled normalnim devojkama sa svojim neoriginalnim kic oblacenjima i ponasanjm ispod nivo da bi se nazivali devojkama ovoga grada.Nazalost od prosle godine prema statiscici pravi beogradjani su postali manjina u odnosu na pridoslice iz raznih krajeva Srbije koje su sa sobom poneli i svoja ramisljanja i ponasanja...Tako da i ne cudi kakvih sve devojaka ima u ovom gradu i ko sve sebe naziva beogradjankom...
 
Slazem se sa tobom Top Gun. Zbog toga sam vam i postavila ovo pitanje. Svi nas smatraju "lakim" ribama upravo zbog devojaka iz provincije. Dodju u Beograd da studiraju i ponasaju se kao pustene sa lanca. Odvratno. A pritom se nazivaju Beogradjankama. O garderobi nemam sta da dodam. OVAJ BEOGRAD NIJE KAO STO JE BIO.
 
danchita:
Slazem se sa tobom Top Gun. Zbog toga sam vam i postavila ovo pitanje. Svi nas smatraju "lakim" ribama upravo zbog devojaka iz provincije. Dodju u Beograd da studiraju i ponasaju se kao pustene sa lanca. Odvratno. A pritom se nazivaju Beogradjankama. O garderobi nemam sta da dodam. OVAJ BEOGRAD NIJE KAO STO JE BIO.

A ti si žensko? :shock: Sorry. ;) Teško da vas smatramo lakim ribama... Ove naše Bgdjanke su malecno ipak rezervisane... Teško im je prići... Sve upinju da dokažu da nisu lake ribe... A meni je totalno svejedno, sve dok su one normalne... Ta podela: laka-teška riba... Po meni je to čista glupost.
 
Danchita,prave beogradjanke su bile i uvek ce biti teske za muvanje i ja vas u potpunosti razumem s obzirom kakvih sve primitivnih idiota ima u ovom gradu.Pravi tipovi cene takve devojke koja ima svoj integritet i originalnost pa cak i drskost da kaze NE.Sto se tice ovih klinkica i seljanki,tu nemoj brinuti jer su one samo za jednu stvar i nista vise od toga...
 
sta ce ova tema na beogradu? :?

a ne mogu da kazem beogradjanke/nebeogradjanke su takve i takve...vidi koliko nas je.:shock: ograsila bih se o jedno pola miliona minimum ako bih rekla beogradjanke su dobre/lose/lake/uobrazene/sta god/itd... :lol:

ocemo da diskutujuemo o beogradjanima? :D
 
Banshee:
sta ce ova tema na beogradu? :?

a ne mogu da kazem beogradjanke/nebeogradjanke su takve i takve...vidi koliko nas je.:shock: ograsila bih se o jedno pola miliona minimum ako bih rekla beogradjanke su dobre/lose/lake/uobrazene/sta god/itd... :lol:

ocemo da diskutujuemo o beogradjanima? :D
a102.gif
In your dreams
 
borisbg:
Jel moze neko da mi rastumaci frazu "Beogradjanke su najbolje ribe na svetu". Godinama pokusavam da shvatim, ali ne ide. U kom smislu su najbolje?

pa prijatelju sacu ja da ti kazem........u bilo kom drugom gradu na swetu dobrih riba ima procentualno mnoooogo manje nego kod nas + swe te sjajne ribe ne mozes da vidis na ulici kada se setas/mogu se videti na vip zurkama, exkluzivnim mestima, u kolima sa tamnim staklima, u prodavnicama u koje mi ne zalazimo> tamo se i lepota placa!!!!/ , kao kod nas> tako da ljudi zakljucuju da mi imamo najbolje ribe na swetu....+ ja imam isto misljenje:wink:
 
Znas kako, ajde sto tvrdimo da smo najbolji u kosarci, tu i imamo neke rezultate, ali koja je nasa riba uspela u svetu? Nijedna koliko ja znam.
Mala digresija, ako smo mi najbolji kosarkasi na svetu, jel to znaci da i ja extra igram basket (nek ostane medju nama, nemam pojma), tako i sa ribama posto su Beogradjanke najbolje ribe, jesu li i one ruzne isto extra ribe, ili samo umisljaju?
 
@Borisbg
Ne razumem kako ruzne mogu da budu extra ribe. A to sto se tice ruznoce ukusi su razliciti, tako da je to relativno. Ali objektivno gledajuci daleko smo ispred velike vecine zemalja sto se tice lepih devojaka. To sto se tice uspeha nasih riba u svetu ti izgleda nisi obavesten, ali su dosta uspesne.
 

Back
Top