Težak dan!

plavusica

Obećava
Poruka
73
Juce sam na nogama od sedam ujutru, s'tim da sam lose spavala (budila se sto puta usred noci itd.). Isla sam u skolu, odmah posle skole u grad gde sam pet sati trazila cizmice! A onda sam isla na ludu zurku, gde sam se ubila od igranja, i vratila se oko 2 sata. A plus na sve to sam raskinula sa deckom, koji mi se jos uvek malko svidja i dobila keca u skoli! Kako se oporavljate od takvih dana?
 
plavusica:
Juce sam na nogama od sedam ujutru, s'tim da sam lose spavala (budila se sto puta usred noci itd.). Isla sam u skolu, odmah posle skole u grad gde sam pet sati trazila cizmice! A onda sam isla na ludu zurku, gde sam se ubila od igranja, i vratila se oko 2 sata. A plus na sve to sam raskinula sa deckom, koji mi se jos uvek malko svidja i dobila keca u skoli! Kako se oporavljate od takvih dana?

одспавамо...

а кад се пробудиш - опет све из почетка 8)
 
plavusica:
Juce sam na nogama od sedam ujutru, s'tim da sam lose spavala (budila se sto puta usred noci itd.). Isla sam u skolu, odmah posle skole u grad gde sam pet sati trazila cizmice! A onda sam isla na ludu zurku, gde sam se ubila od igranja, i vratila se oko 2 sata. A plus na sve to sam raskinula sa deckom, koji mi se jos uvek malko svidja i dobila keca u skoli! Kako se oporavljate od takvih dana?

i taj uzitak ti nazivas "tezak dan" e da mi je takvih dana cesce majku mu...
 
e, plavusice, upisi arhitekturu u NS-u pa ces videti kako se postaje zombi, posle mesec dana neces ni morati da se spavas i oporavljas ..... :wink:
sad da ti ja izracunam kolko sam spavao ove nedelje i sta sam radio, pa ne znam ..... :roll:
 
Keeper:
e, plavusice, upisi arhitekturu u NS-u pa ces videti kako se postaje zombi, posle mesec dana neces ni morati da se spavas i oporavljas ..... :wink:
sad da ti ja izracunam kolko sam spavao ove nedelje i sta sam radio, pa ne znam ..... :roll:

jos je mlada.
ja od ranog jutra prckam oko auta nece da mi prodje na thnicki cio sam umazan od ulja i juce cio dan radio zaspao u 2 jutros ustao u 8 pa se ne zalim evo me.
 
Chan Shaolin Si:
Keeper:
e, plavusice, upisi arhitekturu u NS-u pa ces videti kako se postaje zombi, posle mesec dana neces ni morati da se spavas i oporavljas ..... :wink:
sad da ti ja izracunam kolko sam spavao ove nedelje i sta sam radio, pa ne znam ..... :roll:

jos je mlada.
ja od ranog jutra prckam oko auta nece da mi prodje na thnicki cio sam umazan od ulja i juce cio dan radio zaspao u 2 jutros ustao u 8 pa se ne zalim evo me.

хе хе...па ја мислио да сам једини са тим мукама :roll: ево јуче једва искукао да прођем технички...то мора сад да се прослави! 8)
 
фигхтер:
Chan Shaolin Si:
Keeper:
e, plavusice, upisi arhitekturu u NS-u pa ces videti kako se postaje zombi, posle mesec dana neces ni morati da se spavas i oporavljas ..... :wink:
sad da ti ja izracunam kolko sam spavao ove nedelje i sta sam radio, pa ne znam ..... :roll:

jos je mlada.
ja od ranog jutra prckam oko auta nece da mi prodje na thnicki cio sam umazan od ulja i juce cio dan radio zaspao u 2 jutros ustao u 8 pa se ne zalim evo me.

хе хе...па ја мислио да сам једини са тим мукама :roll: ево јуче једва искукао да прођем технички...то мора сад да се прослави! 8)

ja nijesam jos cio motor mi je masan ja srafcigerom probusio filter i svo ulje mi po motoru se izliloa am oprao motor voda usla dje ne reba i sad nece ziv da upali u razvodnu kapu mu izgleda usla voda pa moram sacekat da izadje.
mada imam Tüv do 30 novembra tako da ne zurim.
 
plavusica:
Juce sam na nogama od sedam ujutru, s'tim da sam lose spavala (budila se sto puta usred noci itd.). Isla sam u skolu, odmah posle skole u grad gde sam pet sati trazila cizmice! A onda sam isla na ludu zurku, gde sam se ubila od igranja, i vratila se oko 2 sata. A plus na sve to sam raskinula sa deckom, koji mi se jos uvek malko svidja i dobila keca u skoli! Kako se oporavljate od takvih dana?

Pa,takvi dani su teski za srednjoskolce...
Veruj mi,znam kako ti je... I ja sam sto puta bila u slicnim situacijama... Kao sto je vec neko rekao... Naspavaj se... San cini cudo...
A sto se tice keca... To je nesto normalno... I isto tako decko prodje i dodje... :wink:
 
I ja ustajem svaki dan u 5:30,lezem u 2 sata,citav dan u skoli trcim iz jedne zgrade u drugu u roku od 3-4 minute,imam svaki dan po 9 casova,kad dodjem kuci samo jedem i onda najtezi deo,moram da strebam a cim uzmem knjigu ja ne mogu da gledam na oci koliko mi se spava,pa nekako izdrzim.Jedva docekam vikend koji mi prodje ko da pucnes prstima,i tako svake sedmice,i evo me ziva i zdrava,nista mi ne fali osim malo vise sna,ali vremenom se naviknes na takav tempo zivota,a za dve-tri sedmice mi pocinju treninzi posle skole od 2 po dva sata od ponedeljka do nedelje,ali sto je najbolje SLEDECU SEDMICU SAM NA RASPUSTUUUUUU!!!!!!! U pocetku mi je bilo uzasno tesko,ali mi jed mnogo lakse,navikla sam se!
Evo i sad je pola 1 a meni se ne spava(navika da idem na spavanje u 2)
 
plavusica:
Juce sam na nogama od sedam ujutru, s'tim da sam lose spavala (budila se sto puta usred noci itd.). Isla sam u skolu, odmah posle skole u grad gde sam pet sati trazila cizmice! A onda sam isla na ludu zurku, gde sam se ubila od igranja, i vratila se oko 2 sata. A plus na sve to sam raskinula sa deckom, koji mi se jos uvek malko svidja i dobila keca u skoli! Kako se oporavljate od takvih dana?
e ako ti je to tesko....da je to pravi napor mislis da bi svi ovi ljudi oko nas bili umorni samo od toga.
 
Али није ми уопште јасно одакле ископају те теме.
Мени ни на крај памети није да сеарцх-ујем пола форума зарад теме из 2003.
 
Али није ми уопште јасно одакле ископају те теме.
Мени ни на крај памети није да сеарцх-ујем пола форума зарад теме из 2003.

Ja uspem da okrenem dve-tri stranice i smorim se! A oni stignu do pocetka krstarice j.bt!:eek::lol:

Dzizus Krajst end Meri end Dzozef

And Tommy and Dzery:lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Juce sam na nogama od sedam ujutru, s'tim da sam lose spavala (budila se sto puta usred noci itd.). Isla sam u skolu, odmah posle skole u grad gde sam pet sati trazila cizmice! A onda sam isla na ludu zurku, gde sam se ubila od igranja, i vratila se oko 2 sata. A plus na sve to sam raskinula sa deckom, koji mi se jos uvek malko svidja i dobila keca u skoli! Kako se oporavljate od takvih dana?

bas si ti plavusa..
tezak dan je kad ceo dan kopas njivu,pa onda komsiji pomazes da popravi traktor,pa onda pomuzes par krava,onda nahranis stoku i ostalu zivinu..i onda na kraju dodjes u sobu onako znojav i spremis se da se tusiras kad ono prc!nema vruce vode..e od toga nema oporavka..a ovo sto si ti opisala je zezanje..

omg ja tek sad vidim koliko je stara tema :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
bas si ti plavusa..
tezak dan je kad ceo dan kopas njivu,pa onda komsiji pomazes da popravi traktor,pa onda pomuzes par krava,onda nahranis stoku i ostalu zivinu..i onda na kraju dodjes u sobu onako znojav i spremis se da se tusiras kad ono prc!nema vruce vode..e od toga nema oporavka..a ovo sto si ti opisala je zezanje..

Ona se provela bolje nego iko, a kao joj tezak dan!:rotf::thumbdown:
Ti to iz iskustva?:lol::mrgreen: Meni je tezak dan kad nosim 20 t kamenja, a ono teskooooooooo...
 
Evo, ostaviću vam ovu temu, da se žalite ovde na svoje mukotrpne živote. :lol:

Hvala puno:lol: Ma koliko god naporan dan bio, kad dodjem na krstu lepo se nasmejem ovakvima kao sto je plavusica i odmah sam k'o nov:lol::lol::lol:

@tema

Meni je bilo tesko kad sam cepo i testerisao drva 4 sata pa onda unosio u kucu:worth: Jeste da je bilo samo to, ali sineeee...:lol:
 

Back
Top