ZASTO VI TO VOLITE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

paradizo

Primećen član
Poruka
913
Vidim da su sve teme postavljene radi zezanja(uglavnom sve). Ja sam ovu temu postavio stvarno ozbiljno, radi veceg saznanja, i zato probajte da odgovorite ali ozbiljno, svi po jednom, i onda nastavljamo zezanje, pa cemo valjda saznati i nesto novo sto nismo znali, makar ja?
PITANJE: Svi smo na neki nacin perverzni u sexu, i to je mozda dobro i normalno. Vecina nas uziva u analnom saxu. Jasno mi je zasto ga upraznjavamo mi muskarci, ali mi nije jasno, zasto ga upraznjavate vi zene. i zato bih zelio od vas devojaka(zena) komentar, sta osecate, da li tada uzivate, jeli vam lepo, kako vam je uopste i da li vam je COOL.
 
Pardizo,ja mogu da razumem zene koje upraznjavaju anal,ali ne mogu da razumem muskarce. Znaci obrnuto.
Nemam nista protiv anala,ali njime se postize nikakav specijalan efekat kod muskarca osim vizuelnog.Tako da mi je malo cudno da neko hoce da gura u rupu koja nije predvidjan za to. :lol: :lol:
Za sve su krivi "shveCki akciJoni" filmovi i one devojke koje onako strasno uzivaju u alanom sexu. :lol: :lol: :lol:
 
Nema dechko te sigurnosti u analu...Mnoge bakterije i virusi se kriju tu...Koliko god da je ona chista ti
netjesh biti siguran u to...Mani se toga...Lepo je mozda probati i to nije perverzno ako ne menajsh partnerku ali samo jednom radi probe....Moj savet mani se belaja...
 
PLESsitnihDEMONA:
Pardizo,ja mogu da razumem zene koje upraznjavaju anal,ali ne mogu da razumem muskarce. Znaci obrnuto.
Nemam nista protiv anala,ali njime se postize nikakav specijalan efekat kod muskarca osim vizuelnog.Tako da mi je malo cudno da neko hoce da gura u rupu koja nije predvidjan za to. :lol: :lol:
Za sve su krivi "shveCki akciJoni" filmovi i one devojke koje onako strasno uzivaju u alanom sexu. :lol: :lol: :lol:
NEEEEE upravo tako kako sam postavio tako je OK,(mislim da sam u pravu zar ne). PAZI DEMONE: Ako musko upraznjava analni sex, on ima svoje ime i zove se HOMOSEXUALAC i oni su mi jasni, ali mi nisu jasne zene?
Ti si me DEMONE u startu izbombardovao, ali ovog puta bez pravog argumenta, i nadam se da si sada svatio pitanje u potpunosti, i na njega uglavnom trebaju da odgovaraju zene, ali nije ni bitno daj i ti tvoj doprinos, ali ne na ovaj nacin, jer moze da skrene u pogresnom pravcu.
 
paradizo:
NEEEEE upravo tako kako sam postavio tako je OK,(mislim da sam u pravu zar ne). PAZI DEMONE: Ako musko upraznjava analni sex, on ima svoje ime i zove se HOMOSEXUALAC i oni su mi jasni, ali mi nisu jasne zene?
Ti si me DEMONE u startu izbombardovao, ali ovog puta bez pravog argumenta, i nadam se da si sada svatio pitanje u potpunosti, i na njega uglavnom trebaju da odgovaraju zene, ali nije ni bitno daj i ti tvoj doprinos, ali ne na ovaj nacin, jer moze da skrene u pogresnom pravcu.
Ako muškarac prima onda je HOMO, ali ako kreše ribu u žutaru on je perverzan!
 
Voleo bih i ja da cujem taj odgovor. Za muskarce mi je jasno(izostavio bih onaj deo o homicima,virusima itd. to nije tema), vizuelno je napaljivo i rupica je uza, jer se mnogo puta desi da ribica do te mere ovlazi da prosto ne osecas nikakav kontakt. Ali gde je tu zensko uzivanje? Mislim mozda ga ima, ali bi bilo korisno cuti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top