CHRISTINA AGUILERA

  • Začetnik teme Bliznakinja
  • Datum pokretanja
cisto sumnjam 8)
ja ne uglavnom. ne mogu ni da je gledam, ni da je slusam ........ ajd' da je mozda malo lepsa mogao bih da iskljucim ton i da je gledam ..... a ovako mi se smuci zivot od nje :?
 
Keeper:
cisto sumnjam 8)
ja ne uglavnom. ne mogu ni da je gledam, ni da je slusam ........ ajd' da je mozda malo lepsa mogao bih da iskljucim ton i da je gledam ..... a ovako mi se smuci zivot od nje :?
ruzna ko lopov,debela ko svinja,peva ko cavka a sa novom frizurom izgleda kao iskusna fufa
 
U, deco, al' pade prozivka...


Ne bi niko trebalo da se stidi sto slusa komercijalu, znate? Ni Bliznakinja, ni Amy, iako mislim da se obe pomalo stide. Amy, mozda vise, jer toliko vatreno skace da ih odbrani (E-scence), i pritom proziva ostali MTV, kao da E-scence nisu MTV... Evo, ja i Courtney se ne stidimo HIM, pa sta nam fali?? :wink: MIslim, ako slusas MTV, ne smes da pljujes MTV. To je barem logicno. To vazi za sve nas. Eto, ja nemam nista protiv novih stvari Sean Paul-a, iako mi nekako lice na 187, ali postujem samo zato sto je dancehall... Mislim, to ja samo lupam, nemojte da analizirate...
 
guitarrr_babe:
U, deco, al' pade prozivka...


Ne bi niko trebalo da se stidi sto slusa komercijalu, znate? Ni Bliznakinja, ni Amy, iako mislim da se obe pomalo stide. Amy, mozda vise, jer toliko vatreno skace da ih odbrani (E-scence), i pritom proziva ostali MTV, kao da E-scence nisu MTV... Evo, ja i Courtney se ne stidimo HIM, pa sta nam fali?? :wink: MIslim, ako slusas MTV, ne smes da pljujes MTV. To je barem logicno.
My point exactlly :wink:
 

Back
Top