Boca za kiseonik za kucno lecenje

Poruka
7.141
Da li neko ima ideju gde i kako moze da se nabavi jedna mala boca za kiseonik za kucno lecenje? Vidjala sam takve (oko 1/2 metra su velike) dok sam radila na ambulanti na bazenu, ali nikad mi nije palo na pamet da pitam odakle i kako se nabavljaju? Ako neko ima bilo kakvu ideju, hitno potreban odgovor. (Dr, Indigo, pikax, Amfibijo?)
Pozz.
 
Raspitaj se ko proizvodi boce pod pritiskom ( ta za kiseonok je identicna kao i one koriste majstori za autogeno zavarivanje, samo je manje zapremine ) , pa naruci od njih.
Drugu ideju nemam, u svakom slucaju ces da dobijes praznu bocu koju ces kasnije da punis kiseonikom ( razumela sam da ti je potrebna prazna boca, za pocetak ).
Ja bih pitala i ljude iz Hitne od koga nabavljaju.

Pozdrav
 
Da li neko ima ideju gde i kako moze da se nabavi jedna mala boca za kiseonik za kucno lecenje? Vidjala sam takve (oko 1/2 metra su velike) dok sam radila na ambulanti na bazenu, ali nikad mi nije palo na pamet da pitam odakle i kako se nabavljaju? Ako neko ima bilo kakvu ideju, hitno potreban odgovor. (Dr, Indigo, pikax, Amfibijo?)
Pozz.
Mozda moze da pomogne kiseonik u sprej boci. Lagan za nosenje, ne treba regulator pritiska. Ima da se kupi kod nas.
 

Back
Top