ADSL

yugo 45

Ističe se
Poruka
2.735
znam da nije ovde mesto za moje pitanje ali ne znam gde da ga stavim

imam adsl kod sezama(256) kod euneta je jeftiniji pa me interesuje da li postoje neke razlike medju njima koji je bolji od njih dajte neki savet inace kupujem adsl na vise meseci unapred

hvala unapred
 
Narucio sam kod Sezama paket od 256/64 sa 1500+1500 MB. Interesuje me da li neko ima isto, za koliko dolaze da nameste adsl (danas sam uplatio i nista mi nisu rekli)?. Da li se brzo trosi 1500 MB...?
 
Goku:
Da li se brzo trosi 1500 MB...?


Da li brzo trose... Sad zavisi od tvojih zelja i zahtjeva... 1.5GB je skroman ograniceni vid downloada... A to opet se vracam da li brzo trosi zavisi od tebe, sta zelis da skidas i koliko..

Naravno ako se gleda pojam pregleda Web-a to je vise nego dovoljno, a download, to je sasvim malo..

Sta bude recimo kada pozelis da skines neki film, koji je veci nego li sto imas omoguceno...

Ovo je primjer.. Poz.
 
MA ne skidaju mi se filmovi, vec samo bi koristio za net, skinuo bih neku pesmu i to je to!
Mozda i nekad odigram neku online igru!
 
Sta bude recimo kada pozelis da skines neki film, koji je veci nego li sto imas omoguceno...


Kad imas takav slucaj onda ti oni skinu sa sledeceg meseca. Ali zato pratis kolko ti je ostalo.
Imam sezam 256 i sasvim je ok za to sto trazis. Poneku pesmu...

A sto se tice njihovog "dolaska", oni te zovu kad posta ugradi, sad se vise ne secam sta telfonskoj liniji.
Onda odes kod njih po modem. To je u martu trajalo oko dvadesetak dana. Sad je mozda guzva. Pitaj ih!
 
20 dana, steta! Kao da mi se zuri al' nema veze! Ja sam inace danas bio da uplatim i dao 1300 din.
To mi se svidja sto skidaju za sledeci mesec! Ali sam siguran da ne bi skidao filmove. Samo poneku pesmu, clip, ali cu voditi racuna. Inace da li ja imam uvid koliko cu potrositi ili to moram da vodim na papiru?
Hvala
 
Imas uvid u to, na njihovom sajtu, ali veruj mi i ja sam tako rekao da ce mi biti dovoljno tih 1,5 gb, a onda sam kao manijak poceo da kupujem one dopune od 1000 mb i sad sam presao na ADSL Home (neogranicen) i mnogo se vise isplati.Jeste da je velika razlika u ceni ali se stvarno isplati.
A i nikad nije problem da promenis paket.Samo ih zivnes i oni to srede.Nista dodatno ne placas.
 

Back
Top