OPERA

Prosto

Tools> Mail and chat accounts...>Regular e-mail (POP)

zatim popunis podatke, samo na kraju odstikliras Leave messages on server jer moze da ti zablokira kvotu posle izvrsnog vremena.
Posle toga program sve radi sam.
pozz

P.S. meni zaista nije jasno zasto koristim IncrediMail kad Opera ima ovako dobar mail klijent
icon_confused.gif
 
Pa nije bas kako je naveo Loop.
Zavisi od toga koji mail je u pitanju.
Npr. sa Yahoo nemoze na ovaj Loop_ov nacin. Treba poseban program koji vrsi neku vrstu validacije. (yPOPS)
 
Mogućnost primanja Yahoo-ovog mejla preko POP3 protokola se valjda naplaćuje...
@Loop: Incredimail ipak ima brdo super-tema i efekata, pa verovatno zato :)
 
Hmmm.. Jedno vrijeme je Yahoo odobravao pop3 ali koliko sam informisan ne moze free da ide cak i sa Ypops.. Sad opet nisam provjeravao da li su omogucili pop3 na yahoo...
 
sorlaag:
Mogućnost primanja Yahoo-ovog mejla preko POP3 protokola se valjda naplaćuje...
@Loop: Incredimail ipak ima brdo super-tema i efekata, pa verovatno zato :)


Ima ali dosadi posle izvrsnog vremena.
Evo sve sam naloge i kontakte prebacio u operu i sad cu da deinstaliram IncrediMail, samo josh da uradim backup mailova i vise mi zaista ne treba.
pozz
 
Da pitam i ja nesto...

Pre sam imao IncrediMail, pa sam ga deinstalirao, a sada sam ga ponovo instalirao sa istog instalacionog file-a, ali sada nemam vise obican Junk Filter, nego mi se pojavio Junk Filter Plus koji se placa, inace ne odradjuje posao..
Pa jel zna neko kako da vratim stari?
 
GZ:
Hmmm.. Jedno vrijeme je Yahoo odobravao pop3 ali koliko sam informisan ne moze free da ide cak i sa Ypops.. Sad opet nisam provjeravao da li su omogucili pop3 na yahoo...

Free pop3 sa yahoo-om je davna istorija... Srecom programčići kao Ypops i sl. rade, ali čini mi se da mail ne ide preko pop3 već preko http-a (prog sam ode na sajt, uloguje se i checkira poštu)
 
Daj bre koji ti je mail u pitanju, navedi!
Jel treba mi sad svi ovde da gatamo?!
Radi Loop_ov nacin ali podesavanja (protokole, servere) ti sam treba da podesis.
 
Yahoo не одобрава pop3 za free @yahoo.com налоге, али зато одобрава за free @yahoo.co.uk налоге :D

Како да одједном сачувам више порука у Incredi-u?
 
U operi mail ti ima samo ono osnovno, cak nema ni ono za formatiranje teksta, znaci najosnovnije + dobro organizovano preko contacta i labela.
Ali opet kad znam da u jednom programu imam i browser i download manager i mail manager i chat...
 

Back
Top