+TRISTANIA+

Tristania%20Band%20Pic.jpg


Šta mislite o ovom norveškom metal bendu?
Nedavno su promenili pevačicu, što mi je jako krivo, jer se glas Vibeke Stene odlično slagao s muzikom i imidžom benda. A ne deluje mi da je tako sa ovom novom Mariangelom Demurtas....
uostalom prosudite sami


omiljene pesme su mi Cease to Exist, My Lost Lenore, Tender Trip on Earth, Sacrilege, Sanguine Sky, Mercyside.....
 
Tristania (: .....jedan od bendowa koje ubedljiwo najwishe gotiwim....Imaju izuzetno gotiwne pesme i stwarno su za respect !Crushed Dreams,World Of Glass,Sirene,Envy The Dead...ma wrh !!!
 
Ajde shto sam imao prilike, na zalost, da chujem ovu glupost od benda nego shto sam i imao prilike i da ih, na josh vecu zalost, SVIRAM u jednom bendu..... celih 45 minuta prve i poslednje probe....... prosto su neoriginalni, ne kreativni i zvuche kao losha kopija svih zivih mogucih sranje gothic bendova na jednom mestu
 
Ajde shto sam imao prilike, na zalost, da chujem ovu glupost od benda nego shto sam i imao prilike i da ih, na josh vecu zalost, SVIRAM u jednom bendu..... celih 45 minuta prve i poslednje probe....... prosto su neoriginalni, ne kreativni i zvuche kao losha kopija svih zivih mogucih sranje gothic bendova na jednom mestu
Blago tebi... :roll:
Uf,ovaj bend smara pa ubija.Pre cu da slusam Sireniu onda

Sirenia nema nikakve veze sa ovim bendom.
 

Back
Top