sticanje

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
moja neka komshinka....zhena ima 50tak....a inache je pomalo lakog morala...nije da je prostitutka al je bash ona raspushtenica shto voli kafane i mushkarce...e paz kako je ona jedno vreme zaradjivala novce....naime bila u kombinaciji s nekim doktorom....on joj pisao xylocaine gel na recept to je tad bilo na pozitivnoj...i ona je to prodavala lokalnim biznismenima...onim pravim srbendama shto drzhe privatno neki poso i gledaju da umoche penis u sve shto ima mindjushe i sise....profil velimira ilitja...e ona je taj gel prodavala kao neverovatan gel za produzhivanje erekcije...ishlo ko alva...valjda im od onog sr.anja utrni kita pa mogu da guraju duzhe...eto chega se sve domishljati ljudi sete...tema je za take neke ideje...zayebte ovo shto ovi oglashavaju da zaradish kintu za kompom za mesec dana otvaranja il slanja mejlova....ovo tje biti tema na kojoj tjemo iznositi konstruktivne predloge za sticanje novca....ili navoditi primere iz svakodnevnog zhivota...il je sad nedelja jutro a ja ne znam shta tju pa kao ajd da otvorim temu o mojoj komshinici...
 
zaposlish se na recepciji nekog hotela...to je para...pa krenesh svima niz dlaq...ako radish u nekim niskorazrednim hotelima...govorimo o prestonici...mozhesh da klempavish neke strane turiste s ruksacima na ledjima...ushemish se s nekim turistichkim vodichima...delite kintu...ti mu nameshtash ovce a on ih vada po gradu i pokazuje im koje kakve dzidza bidze...mozhesh chak i ti da se iscimash...prochitash par knjiga...i posle posla vucarash neke pegave shvedjane trabunjajutji im o bogatom nasledstvu nasheg velegrada...vodish ih po nekim niskorazrednim splavovima...da osete onaj shmek alasa i slichnih lezilebovitja...ako si pak u nekom fensi hotelu...idesh niz dlaq svima...morash da budesh uvek na usluzi i uvek u toq...da upoznajesh ljude koje sretjesh...da im se nadjesh ako im neshto zatreba...povatash se s nekim kraljicama notji...pa tu neq kintu izvuchesh...mada je bolja kinta u onim s 2-3 zvezdice i ono s turistima...al za sve ti to treba neka veza jbga...
 
Deprimira me ova tema. :roll: I sve neke prevare navodiš... Pa i Kleopatra je sticala pare... to je ona groza od osobe što je imala emisiju pre Chicago Hope-a...:-?

Ja samo jednu ideju imam za pravljenje para. A to zahteva ulaganje i par godina mučenja. Proizvodnja hrane...
Mada, sigurno nisam tip koji ume da stekne... Sticanje = uvećavanje kapitala, tj. obrt - dakle trgovina. Sećam se kad sam prodavala kozmetiku kao student. Moja drugarica (zajedno smo radile) je zgrnula pare. Ja sam prijateljima davala robu po nabavnoj ceni, pa mi bilo glupo da za neki šit kažem da je dobar...i sve tako... nema šanse da steknem pare. Nisam trgovac i bog.
Zato mi i treba sređena država i posao.
 
imam ideju kako cu da pravim pare.kupicu garaze i znajmljivati ih,jedna garaza 5000€ a mozes da naplatis do 90€ mesecno.
onda kupim nekoliko dok ne dodjem do neke pristojne cifre koja ce da mi popuni od plate do potrebne cifre za zeljeni kredit i onda kupim stan...onjda osvojim sesticu na lotou
 
hmm o tome nisam razmisljala nego mi se vise cini ok kao nesto sto ce da donosi pare do kraja zivota,i sigurno je,jedino ako za 10 god pocnemo da vozimo svemirske brodove i parkiramo se po vazduhu...
mislila sam bar 5 garaza npr...
nemam ni ja 5000 al mogu da ih skupim...al ne da mi se.ma odlucila sam da cu ove pare sto imam od prodaje parfema skupljati pa da napravim sebi neki luksuz...
druga ideja:agencija za iznajmljivanje reklamnog prostora,a reklamni prostor da budu automobili ili tako nesto.pa npr iznajmis leva vrata coca coli i nosis njihovu reklamu a dobijas mesecno taman za osiguranje.a desna pepsiju :lol:
nesto tako.al da si obavezan da vozis ta kola na neki nacin,ako ti se brojac km ne pomera ukida se ugovor npr. ne znam mora da se smisli
ili prodaja smajlija,ove novogodisnje kape bih vam naplacivala po 5€ :p
 
Uuuu dobra ideja... Evo da se nadovezem: ja imam citavu mrezu ljudi koji su spremni da nose Omega satove za dzabe. Tako da Omega ne mora da placa Cindy Crawford, umesto toga samo meni dostavi jedno 1000 komada uzoraka... A ja garantujem da ce moji ljudi da ih nose svuda i u svakoj prilici.
 
ideja: prodavati svoje gace i carape manijacima sa neta :D
jedini problem je ako se sentimentalno vezes za neke gace onda taj dan kad ih nosis nista nisi zaradio :?
 
zamisli razbolish se...i odesh kod doktora...i on ti kao da neke lekove...odesh u apoteq i morash da platish da dobijesh lek...e sad...upalish tv i vidish reklamu za recimo gastroherbal...lekovi ne smeju da se javno reklamiraju dal ste to znali?....to je zabranjeno...al zato smeju da imaju marketing u medicini...i onda platjaju seminare doktorima....npr schering plati nekom vrhunskom dermatologu put na seminar npr u veneciju...a tamo on ide i slusha predavanja...a recimo schering je sponzor celog sqpa...i onda oni prichaju o svojim dostignjutjima u razvoju lekova za dermatologiju...i onda on dodje i lepo prepishe ti elocom kremu...i ti dash pare...il recimo ljudi zaposleni u scheringu kao field operativci...svako ima po deo srbije...i putuje od grada do grada reklamira lekove...ide po apotekama...bolnicama...prichaju o svojim proizvodima...dele hemijske i kalendare...ubacuju panoe i reklame...dele pamflete...itd...industrija koja se hrani boleshtju...neverovatno u kom svetu zhivimo...pogle magic johnson...chovek ima aids...hah...shto ne umire jbte?...pogle tinu tarner...shatro jede alge i vezhba jogu...ko zna bre kakvim nju hormonima i koje kakvim zayebancijama kljukaju...mi tjemo na tim terapijama biti za 50tak godina...oni bre ne umiru...pogle kraljicu engleske...mislim umretje ona i sve...al za 50tak godina bitje ko ima para mozhe da zhivi 200god...ko ima manje 150...itd...jbte u shta se pretvaramo...kakva smo abominacija samih sebe...pojeli smo sve i sada jedemo i sebe...divan pogled na svet
 
Hanibal i Antuntun: Ukrstis vase dve ideje (o donjem rublju i reklamama za lekove) i imamo pobednika! Znaci reklame za lekove na donje rublje. Penzioneri uzmu kintu za reklamiranje, sponzori srecni jer mogu da dobace info o proizvodu do lekara, a lekari informisani o najnovijim dostignucima iz prve ruke.
 
Antuneeee!!!, svati ovo dobronamjerno:-Ti i ovo tvoje drustvo ste samo za ljubav i sex, ako tamo nesto ne usicarite(zaradite) jer na BIZNISU nema sto da trazite, vidi se iz prilozenog.
Ako zelite da radite na moju plazu ljeti javite se.
 
paradizo:
Antuneeee!!!, svati ovo dobronamjerno:-Ti i ovo tvoje drustvo ste samo za ljubav i sex, ako tamo nesto ne usicarite(zaradite) jer na BIZNISU nema sto da trazite, vidi se iz prilozenog.
Ako zelite da radite na moju plazu ljeti javite se.

shvatio...a ushitjarite je zaradite?...to znachi da bi bilo ispravno retji ushitjario sam 200000e?....ajd bre bjezhi avetinjo...i ne kazhe se na moju plazhu vetj na mojoj plazhi...kako tvoja plazha?....zar to nije drzhavna svojina?....da ti nisi neki prebogati vlasnik lanca hotela pa kao imash i plazhu?...ti tjesh meni da besjedish shta tju i kako tju...pu se.rem ti se za dushu
 
AntunTun:
shvatio...a ushitjarite je zaradite?...to znachi da bi bilo ispravno retji ushitjario sam 200000e?....ajd bre bjezhi avetinjo...i ne kazhe se na moju plazhu vetj na mojoj plazhi...kako tvoja plazha?....zar to nije drzhavna svojina?....da ti nisi neki prebogati vlasnik lanca hotela pa kao imash i plazhu?...ti tjesh meni da besjedish shta tju i kako tju...pu se.rem ti se za dushu
Antune kako bi se to reklo na ENGLESKOM (na mojoj plazi)vidim da cesce upotrebljavas strane reci, verovatno se osecas naprednijim u tom fazonu, imam osecaj da ti jezici idu dosta dobro. Pa mozemo repliku nastaviti, na neki drugi EU jezik, da nebi svi slusali ove bljuvotine, jer su moje namere bile drugarske i dobronamerne. Ovo je "POSAO I NOVAC" a ne "LJUBAV I SEX" i prema tome mislim da nisam napravio nikakvu gresku sto sam ponudio posao, iz tvog teksta sam stekao utisak da bi zeleo da poboljsas kucni budzet, i to je bio razlog mog javljanja. POLA TVOJIH RECI NISAM MOGA PREVESTI, ZATO MI (AKO ZELIS) ODGOVORI NA NEKOM DRUGOM JEZIKU.
 
Antuneeee!!!, svati ovo dobronamjerno:-Ti i ovo tvoje drustvo ste samo za ljubav i sex, ako tamo nesto ne usicarite(zaradite) jer na BIZNISU nema sto da trazite, vidi se iz prilozenog.
Ako zelite da radite na moju plazu ljeti javite se.

alo poligloto kako bre ovo dobronamerno a?...kako to mislish da ushitjarim na ljubavi i sexu?...ti si rekao da sam ja prostitutka jel?...pu kakvi chovekoliki gmazovi pohode ovaj ukleti forum...sad si ti nasho mene da propagirash svoje jezichko poznavanje...ako nisi mogao prevesti to je tvoj jbni problem...ne bi se pishe odvojeno gosn dobronamerni...da si dobronameran napisao bi neshto tipa "ajde bre antune nemoj da se.resh ovuda nego idi na svashtaru pa tamo prosipaj svoje gluposti"...ali ne ti si napisao nekakvu dvolichnu kvazi dobronamernu pisaniju kojom si poqshao da propagirash sebe a nipodashtavash mene...anuse
 
AntunTun:
Antuneeee!!!, svati ovo dobronamjerno:-Ti i ovo tvoje drustvo ste samo za ljubav i sex, ako tamo nesto ne usicarite(zaradite) jer na BIZNISU nema sto da trazite, vidi se iz prilozenog.
Ako zelite da radite na moju plazu ljeti javite se.

alo poligloto kako bre ovo dobronamerno a?...kako to mislish da ushitjarim na ljubavi i sexu?...ti si rekao da sam ja prostitutka jel?...pu kakvi chovekoliki gmazovi pohode ovaj ukleti forum...sad si ti nasho mene da propagirash svoje jezichko poznavanje...ako nisi mogao prevesti to je tvoj jbni problem...ne bi se pishe odvojeno gosn dobronamerni...da si dobronameran napisao bi neshto tipa "ajde bre antune nemoj da se.resh ovuda nego idi na svashtaru pa tamo prosipaj svoje gluposti"...ali ne ti si napisao nekakvu dvolichnu kvazi dobronamernu pisaniju kojom si poqshao da propagirash sebe a nipodashtavash mene...anuse
Nadao sam se razgovoru, a ne ovakvim bljuvotinama. jel vidis kako se ja ne ljutim tvojim recima, jer sam svesan da ovde ima svakakvog smeca. Nemoj mene kriviti sto si se sam prepoznao, ja ni u snu nisam mislio na takav nacin bogacenja, niti bilo kakvoj provokaciji, jer te uopste ne poznajem, i uvek racunam da kontaktiram sa donekle kulturnim osobama. Kad sam rekao,"TI I OVO TVOJE DRUSTVO MOZETE DA ZARADITE SAMO NA LJUBAV I SEX", mislio sam u pravom smislu te reci(a ja cu ti je prevesti po mom ovako) da samo mozete da nadjete neke bogate zenske i tako da postanete finansijski jaki, a ako bude to tako, onda ste vi zgodne osobe, pravi ljubavnici, jednom reci LIKOVI. Jer ovde mi pricamo o zaradi i biznisu, nemoj da ti se po glavi vrti neki drugi post, jer ti si na"POSAO I NOVAC"
 
Sily:
mozes da za veliku lovu

....drzis casove gramatike za polupismene srbende " virtuelne" bizmismene...

ili kompjutera ili jezika ili bontona...

Da to sto sam SRBENDA, to tebe i njemu smeta, jer ja u principu nikog ne vredjam, mogu da se salim, ali da narocito vredjam NE.
Vjeruj me, da sam trazio razloge njegovog i tvog takvog odgovora sa velikom dozom mrznje i jedino sam ih nasao u vasoj zajdnickoj organskoj netrpeljivosti prema Srbima. Ti i on mora da znate da ne kontaktirate sa kulturom ravnoj vama, takva vasa kultura ce se naleziti i uvek ostati na ovim Balkanskim smetlistima, bez obzira na kojem mestu geografske karte se nalazili. Vi vucete genima na taj kompleks, i mogu reci da mi vas je zao, jer to je stvarno izuzetno teska bolest, probajte da nadjete leka, makar onog dusevnog.
 
najzad neshto shto obetjava...ovo bi kod nas grdne pare namlatilo...

500x640-bloodwine.jpg
 
ljudi, pa nista lakse od nagrtanja para danas! ovo je zemlja u tranziciji i cak i moroni poput nekih ovde mogu da razmisljaju da ce zaraditi! sa 5000 €, mozete da kupite akcije neke firme i okrecete godisnje po nekoliko hiljada evra, ali je to rizik i mora da se pazi!
ima nesto jos lakse: srbija je odlicno mesto za proizvodnju zdrave hrane, pa ako nemate velike skole, za motiku fakultet ne treba! znaci, orudje u ruke i manite se pisanja gluposti na netu! paradajz, paprika, breskve, jabuke, samo kazi i zavrsavamo! pekmezi, ajvari, ljutenice... ma prste da polizes!!!
i da, da ne zaboravim:
ajde bre antune nemoj da se.resh ovuda nego idi na svashtaru pa tamo prosipaj svoje gluposti
 
sanja&darko:
Da, ljudska glupost stvarno nema granica.


naravno...mislim verovati da je neki lik ustao iz mrtvih i pri tom je i sin boga je taaako glupo...da ne prichamo o uprazhnjavanju raznih pravila tekovina i koje kakvih glupost a u cilju poshtovanja nekakvog boga koga je neko smislio i slichnih sranja...da...stvarno nema granice...
 

Back
Top