Da li je manji kad trpa na hladno?

Posle samo 10 godina od kako je uvedena kupovina avionskih karata preko Interneta, ovaj segment on-line prodaje je dostigao ogromne razmere. Ove godine je prodato preko 400 miliona avionskih karata! Agencija za ispitivanje tržišta je procenila da je avionska industrija uštedela 1.2 milijarde dolara prodajom preko Interneta. Pojedine avio kompanije i ne poseduju klasične poslovnice za prodaju avio karata.

Inače prva avio kompanija koja je započela ovaj trend je bila British Midland Airways koja je 1995. prodala prvu avio kartu preko Interneta.
 
LePiaf:
Posle samo 10 godina od kako je uvedena kupovina avionskih karata preko Interneta, ovaj segment on-line prodaje je dostigao ogromne razmere. Ove godine je prodato preko 400 miliona avionskih karata! Agencija za ispitivanje tržišta je procenila da je avionska industrija uštedela 1.2 milijarde dolara prodajom preko Interneta. Pojedine avio kompanije i ne poseduju klasične poslovnice za prodaju avio karata.

Inače prva avio kompanija koja je započela ovaj trend je bila British Midland Airways koja je 1995. prodala prvu avio kartu preko Interneta.


Jako zanimljiv podatak
icon_smile.gif
 
Vidim da se nedokazane opet javile, i to sa konstatacijom da se seks ne odvija na hladnom....

Zar je moguće da ovde muškarci nisu nikad vodili ljubav u hladnoj sobi, kampovanju, golo na golo u snegu i da ne navodim još neke zanimljive (ili nezamislive forumskim "damama") situacije?

A da . I da li seks po hladnom vremenu smatrate nenormalnim?

Za početak ja ću navesti moj stav da je seks na hladnom po meni normalniji nego seks kad ona ima mecu.

Ipak pravo pitanje je i dalje , da li vam je drugačiji kad "to" obavljate ili ste nekoliko puta obavili na hladnom mestu.Da li vam se stvorio uslovni refleks?
 

Back
Top