jasmin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma moze samo slusa kad pocne ON jako da stenje, i kaze, "vadi, vadi, vadi!!!"

A ako je ona od gore jos lakse.

Nisi prestoga ;) ja uvek lupetam, .... :p
 
AKO JE PITANJE OZBILJNO
ni u ludilu ne kupuj pilule sama bez konsultacije sa ginekologom
sve pilule su manje vise na bazi hormona i ako ne zelis da poremetis svoj organizam OBAVEZNO idi kod doktora
dobar ginekolog ce te prvo pregledati pa te poslati da uradis analize da bi se video tvoj hormonalni balans 3.,14. i 21.dana ciklusa pa tek tad porazgovarao sa tobom o piluli koja bi ti najvise odgovarala
nemoj isljucivati ni lokalnu kontracepciju u vidu pene ili vaginalete koja se koristi oko 20 min pre odnosa i ima dejstvo oko1,5 sata a pri tom ti ni na koji nacin ne utice na hormone
u slucaju da (kad pocnes da pijes tablete)primetis bilo kakve promene u vidu pojacane maljavosti,viska kilograma ,ceste promene raspolozenja,nagle pojave bubuljica (a pre ih nisi imala) HITNOponovo kod lekara da ti preporuci nesto drugo
veliki pozdrav
 
Ja sam protivnik kontraceptivnih pilula, ne smatram ih zdravim za organizam. Jesi ti nekad citala na koju 'foru' one rade? Raspitaj se malo, ja licno znam dosta zena koje su imale ozbiljnih problema (navedenih gore). Zasto birati neprirodniji put kada je tu kondom??!! U svakom slucaju bez ginekologa nista (ove iste pilule se koriste i kao LEK za hormonalni disbalans) Poenta je da to nije stvar sa kojom se treba zezati jer sebe dovodis u opasnost.
Pozdrav ;)
 
Aleksej_BASO:
Caj od jasmina?

Ma samo ga izvadi na vreme i nema da te boli glavica! :D
Aleseju... sexualno obrazovanje... vadjenje je totalno nepouzdana metoda...
I prilikom odnosa pre svrsavanja luci se neka tecnost... jest da je to malo ali u toj tecnosti IMA SPERMATOZOIDA...
 
Ma on se bre zeza... :lol: Btw, svi smo imali duge veze i nismo koristili kondome, ili to ja zivim u zabludi? :roll: I naravno da sada koristim kondom, a verujem i Aleksej... :P
 
Evo ti jedan licni primer zenske gluposti...
Imadoh ja jednu devojku... i kao kondom na pocetku... ali se dogovorimo kasnije da bez, s tim da ce ona uzimati pilule... I ja joj lepo kazem idi kod doktora i pitaj koje pa uzmi neke... I pitam je jesi isla kod doktora kaze jeste...

Ali je fora sto je nju kao bio blam da ode kod doktora... i ona je pitala neke drugarice... isto ko sto ti sad radis ovde....

I posle nekog vremena... x(5-6) meseci... non stop neka nervoza nadrkanost... place... cuda razna... i ona sama kaze mora da je to od tih pilula... i tad mi kaze da nije bila kod doktora... I konacno ode kod doktora i naravno neki hormonalni poremecaj... Trebalo joj je x(4 mislim) meseci stroge ishrane (presna prepericija jaja, sok od cvekle npr) i nekih tableta da bi dosla sebi...

Pa ti vidi hoces kod doktora ili ces da pitas drugaricu....
 
Ma te pilule su sekta.... Moja drugarica (jbt, ni jedan licni primer ne dajem ovde :lol:) ih pije, i mora da ih popije u odredjeno vreme u toku dana, a ako ih ne popije u to vreme, pocne da joj se vrti u glavi. EJ BREE!!! :shock: Ona ih takodje pije uz konsultaciju sa lekarom, i pije ih ne samo kao kontracepciju nego i zbog poremecaja hormona...
 
M najbolje da popije "vitaminski napitak" prilikom sexa, takom da deluje dobro na zdravlje, a i licno se uveri da nisat nije ostislo dole. :D
 
Nevenchica:
Ma on se bre zeza... :lol: Btw, svi smo imali duge veze i nismo koristili kondome, ili to ja zivim u zabludi? :roll: I naravno da sada koristim kondom, a verujem i Aleksej... :P


Prevideo sam ovo!

Naravno da propagiram ne koriscenje kondoma, ALI SAMO u dugoj vezi....

Ja sam posle 1/2 god presta da ga koristim sa prethodnom devojkom, a bili smo u vezi 3 g... Ju ne mogu da zamislim da sam 3g stavljao gumu.... :shock: :shock: :shock: Nema sanse.
 
Pa i mi znamo svasta...

Ja sam bio iznenadjen jednom za neku devojku kako malo zna o tim svtarima, konkretno, ono plodni dani ovulacija.... Bas me intereoval da znam kako to ide kod zene.

Ja kad sam poceo da ***** ja nasao med. enciklopediju, pa detaljnoi sve proucio. A neke devojke misle samo rasire noge i to je to, uopste se ne informisu....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top