Sponzor za web sajt

Pa kao i uvek na google.
icon_idea.gif

Jesi li cula za google ads sense?
Ali ako hoces da se uclanis molim te javi mi se da ti dam refferal link l
icon_razz.gif
 
Domen kupujes kreditnom karticom ako je imas ako je nemas onda ti je 700din.
Ako hoces poddomen onda je to besplatno.

Odes na www.orgfree.com i izaberes onu drugu ponudu gde ima 50Mb i nema MySQL ali zato nema ni banera i ostalih gluposti.
Onda odes na www.register.co.nr i tu uzmes redirekciju da bi ti domen bio npr. www.victorysun.co.nr ali moras da ostavis link ka njim na index strani.

pozz

P.S. www.macromedia.co.nr
icon_mrgreen.gif
 
slazem se sa codemaker-om

evo recimo moj host za forum - 500 mb sa PHP-om i cPanelom i sta ja znam - BEZ BANERA - ali je server padao svakih 5-6 sati i bio down po sat-dva... Sad skoro nikada ne pada ali zato imam banere 768x90 piksela i u vrhu i u dnu strane... tako da...
 
loop:
Domen kupujes kreditnom karticom ako je imas ako je nemas onda ti je 700din.
Ako hoces poddomen onda je to besplatno.

Odes na www.orgfree.com i izaberes onu drugu ponudu gde ima 50Mb i nema MySQL ali zato nema ni banera i ostalih gluposti.
Onda odes na www.register.co.nr i tu uzmes redirekciju da bi ti domen bio npr. www.victorysun.co.nr ali moras da ostavis link ka njim na index strani.

pozz

P.S. www.macromedia.co.nr
icon_mrgreen.gif

a ako hocu da uzmem com domen na yahoo, a nemam kreditnu karticu??? a kod koga mogu kupiti com domen na godinu dana i kolika mu je cena

izvite ako pitam mnogo, ali ne mam pojma kako to ide sa domenima...
 
Ako hoces .com domen onda pisi Nemanji na switchads[at]gmail.com, on je meni zakupio dva domena za po 700din.
Ja ne znam za jeftinije.
samo moras da obezbedis i hosting za taj domen.
pozz
 
Ja koristim za domain names:

http://www.active-domain.com/

Godisnje kosta 9 dolara, sa neogranicenim brojem podesavanja redirekcije na hosting, mail-adrese pod tim domain name, itd... Odlican panel za administriranje. I jako su brzi nakon uplate. Obavestavaju na vreme da ce isteci neki domain name. Jedan od zgodnijih sajtova za te stvari. Primaju Visa Virtuon kartice.
 

Back
Top