Prodji samnom ispod duge...

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Posto se ovde cesto vode "ratovi" izmedju muskaraca i zena, pitam se, sta bi ste uradili tj sta mislite kakvi bi bili da ste ono sto niste? Naime sta mislite kako bi se vi ponasalai da ste zena ako ste musko i obratno?
Sta bi promenili?

Da li ste ikada razmisljali o tome, i da li ste se ikada postavili u takvu poziciju?
 
Kiss_me:
Posto se ovde cesto vode "ratovi" izmedju muskaraca i zena, pitam se, sta bi ste uradili tj sta mislite kakvi bi bili da ste ono sto niste? Naime sta mislite kako bi se vi ponasalai da ste zena ako ste musko i obratno?
Sta bi promenili?

Da li ste ikada razmisljali o tome, i da li ste se ikada postavili u takvu poziciju?


Dok nisi postavila ovako javno to pitanje...bila je to tajna uspeha...josh od srednjoshkolskih dana
 
Hm jesam, i mislim da ne bih volela da sam musko. Naime, mislim da ne bih bila ono sto sam danas u nasem drustvu, vec bi bila mnogo iskompleksirana. Sa druge strane, neke stvari bi mi bile lakse.

I mislim da bih se palila na zene na koje se malo muskaraca pali na prvi pogled ;)
 
Mislim da te razumem,da sam kojim sluchajem zensko ja bih i dalje voleo cure bez razmisljanja...
a ova zadnja rechenica,pa vidish...nikad me nije privlachila lutkasta lepota,mora da postoji neshto vishe,makar da je to perv.pogled,ili neki detalj koji probudi "ono" u meni...u stvari pricha je malkice duza da bi se skapirala tek tako...
 
istrazivach:
Mislim da te razumem,da sam kojim sluchajem zensko ja bih i dalje voleo cure bez razmisljanja...
a ova zadnja rechenica,pa vidish...nikad me nije privlachila lutkasta lepota,mora da postoji neshto vishe,makar da je to perv.pogled,ili neki detalj koji probudi "ono" u meni...u stvari pricha je malkice duza da bi se skapirala tek tako...
Shvatili smo sto je pisac hteo da kaze 8-)
 
Kiss_me:
Posto se ovde cesto vode "ratovi" izmedju muskaraca i zena, pitam se, sta bi ste uradili tj sta mislite kakvi bi bili da ste ono sto niste? Naime sta mislite kako bi se vi ponasalai da ste zena ako ste musko i obratno?
Sta bi promenili?

Da li ste ikada razmisljali o tome, i da li ste se ikada postavili u takvu poziciju?

Ja da sam zensko, razbijao bih se od sexa, znaci non stop, davao bih svima, i to ako je po mogunosti bar dvojica a najbolje trojica istovremeno, a moze i vise....


I stavio bih ogromne silikone, i pirsing na klicu, brdze, jezik i pupak.

I gomilu tetovaza.

I nosio bih platforme.




Hahahaha, salim se.

Da sam zensko bio bih ruzna maljava riba nosata, tako da je bolje da sam musko.
 
Kiss_me:
Posto se ovde cesto vode "ratovi" izmedju muskaraca i zena, pitam se, sta bi ste uradili tj sta mislite kakvi bi bili da ste ono sto niste? Naime sta mislite kako bi se vi ponasalai da ste zena ako ste musko i obratno?
Sta bi promenili?

Da li ste ikada razmisljali o tome, i da li ste se ikada postavili u takvu poziciju?
E samo par ljudi na forumu uvek potenciraju na muski ovo zenske ono...

Da sam zensko... mislim da bi vrlo lakse dolazio do tipova... tj izbor bi bio enormno veliki... samo za pokupiti... Ali sa druge strane gledano stvarno ne vidim skoro ni jednog tipa koji bi bio dovoljno vredan...

Sigurno da ne bi bio nikakva manipulantkinja, sponzorusa ili tako nesto...

Mislim da bi poslovno teze prolazio... tj morao bi se baviti nekim drugim poslom...

Ma sve u svemu ne bi ja menjao...
 
Kiss_me:
Aleksej, sve zavisi cime se bavis. U nekim zanimanjima, tj vecini, zenama je teze. Prvo sto te pitaju je imas li decu i planiras ih. Ako su odgovori DA, ispusio si samo tako u startu.
Ne ako ih imas samo ako ih planiras...

U konkurenciji sa muskim devojka ce lakse i brze dobiti posao cak i ako su manje kvalifikovane, sa manjim radnim iskustvom i manjim konkretnim radnim znanjem...

Devojkama je lakse da nadju posao... ali neki privremeni... tipa prodavacica, kelnerica i sekretarica... Neke ozbiljnije poslove vec teze od muskih dobijaju...

Zakon je pogresno napisan... u korist kapitalista... Sto bi se reklo moze da primi na odredjeno... I onda svaki iole pametan ide logikom - sto da placam kad ne moram... A nekoj npr za dvoje potencijalne dece placati 2 3 god platu a da ona nista ne radi je ipak debilno... Tako da vecina izbegava stalno zaposlenje devojaka koje trebaju da radjaju...

Bilo bi fer... npr da kad ode na porodiljsko... da joj drzava a ne firma placa...a posao da je ceka kad se vrati... To za sada nije tako i zato devojke "puse"...
 
Petar_Pan:
Sigurno da ne bi bio nikakva manipulantkinja, sponzorusa ili tako nesto...

iju pero ! bio bi emancipovana riba
icon_question.gif
:!: :shock: :lol::lol::lol:
 
Kiss_me:
Aleksej, sve zavisi cime se bavis. U nekim zanimanjima, tj vecini, zenama je teze. Prvo sto te pitaju je imas li decu i planiras ih. Ako su odgovori DA, ispusio si samo tako u startu.


Pa mislim na najstariji znat! ;)

Em radis ono sto voleis jos dobijes i pare.

Vidi sve to stoji sto ti pricas.... Ja nikad ne bih bio zensko, bas zbog toga.

Ali pazi dobro....

Ja dok studiram mogu da nadjem posao tipa fizikaisanje gradjevina, trafika NOCU, cuvanje kafica .... A sve za male pare.

A devojke.... Sajmovi, promocije, butici... Evo pogledaj bilo koji gradjanski oglasnik. Ja sam licno brojao 75% poslova pocinje "trazi se devojka...." ej pa stani mao!

Znaci dok je mlada devojka moze svasta da radi, ali ako ne zavrsi fakultet kasnije moze da ga pu.si, a ja dok sam mald i dok nisam zavrsio fax moga da ga duvam, ali zato kasnije i to AKO zavrsim fax mogu da nadjem dobar posao, ali ti moze i ONA!

Znaci u pocetku je ona u velikoj prednosti,. ali kasnije sam ja u prednosti, zbog te dec to stoji.... E pa sad..... "Casu meda jost niko ne popi sto je casom zuci ne zagrci, casa meda iste casu zuci, smijesanje najlakse se piju" ne znam da li sam dobro citirao, ali shvatas sustinu.
 

Back
Top