USKRACIVANJE SEXA

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Znamo da su “njena mala i njegov veliki” za uzivanje a ne pedagoska metoda..Ipak, da li ste ikada uskratili sex partneru kao kaznu za uvredu.. ili nedovoljne paznje ili tek onako ..bez veze u smislu manipulacije....Kooliko je to sve efikasno..he,he, i.. ima li svrhe po Vama?

Ko je tu “ kaznjen” a ko “kaznjenik” ??? :-D

 
Претио сам и било ми је прећено...наравно све из зајебанције...:)

...али ми се десило да сам толико испиздео да ми није било до додира , а камоли до секса који је планиран...

P.S. Кад би знао да пратиш и читаш знакове...и процениш шта јој хормони раде (а некад се то тако лако види)...теоретски би могао, ако си довољно зао, да је држиш у шаци како хоћеш...

...ух јбт...плаши ме како размишљам...још више то што је последње истина...
 
Nije najprijatniji osecaj na planeti, ali desava se...
Umem da se naljutim toliko da mi je poslednja stvar na pameti sex...
mada, desilo mi se da bas kada nesto zabrljam sex koristim kao izmirenje.. Mada to je neka druga tema :roll: ;)
 
Heh, jedna drugarica mi je kukala jaako dugo kako decko nece da je j****... Bilo mi je smesno, nikad nisam koristila to, sem u sali. Mada, ona je potpuno odlepila za njim tako da verujem da "radi" :lol: Ne bih volela da neko na taj nacin manipulishe samnom
 
anakin:
nismo...
i mislim da za manipulisanje preko polnih organa treba da imas gadan problem sa samopostovanjem...
Izvini, mislim, što upadam, pretpostavljam da si htela da kažeš nešto vrlo konkretno...
Pitanje i jeste o manipulaciji, ah... I to je jak karakter :lol:
Kao, čokolada je tu, ali ja neću da je otvorim, da bih njemu napakostila... (A ne mislim na ovnu "našu" Čokoladu :mrgreen: )
Ipak bih da pomenem da posle svađe malo ko može da ima odnos sa osobom sa kojom se, do maločas, krvio, što su mnogi skloni da protumače kao kaznu...
 
Lexa:
Izvini, mislim, što upadam, pretpostavljam da si htela da kažeš nešto vrlo konkretno...
Pitanje i jeste o manipulaciji, ah... I to je jak karakter :lol:
Kao, čokolada je tu, ali ja neću da je otvorim, da bih njemu napakostila... (A ne mislim na ovnu "našu" Čokoladu :mrgreen: )
Ipak bih da pomenem da posle svađe malo ko može da ima odnos sa osobom sa kojom se, do maločas, krvio, što su mnogi skloni da protumače kao kaznu...


sta nije jasno, Lexo?
 
Pa nije mi jasna ta, iznova i iznova, preterana oštrina.

Ako se postavlja pitanje sexa - posle svađe, bila to kazna ili, jednostavno, stanje stvari, kakve veze ima samopoštovanje sa tim?

Misliš li da je poželjno hebati se sa nekim, ako on to hoće a ti nećeš? (Još uvek besna zbog svađe...)
 
tema je manipulacija sexom a ne sex posle svadje a ako se ne slazes sa mojim stavom - da osoba koja postuje sebe nece sebi dozvoliti da to radi, obrazlozi zasto...mislim da nema potrebe da me vaspitavas (iz teme u temu)...
 
nekako sam i ja bio mishljenja da krevet sluzi izmedju ostalog za ponovno nalazenje zajednichkog jezika, i prosto mi je neshvatljivo kako neko moze tamo da uvlachi nervozu kada je sve tako toplo i zasushkano, i kada osetish telo partnera pored sebe i njegov miris i da ne nabrajam dalje ;)
 
kučka:
Znamo da su “njena mala i njegov veliki” za uzivanje a ne pedagoska metoda..Ipak, da li ste ikada uskratili sex partneru kao kaznu za uvredu.. ili nedovoljne paznje ili tek onako ..bez veze u smislu manipulacije....Kooliko je to sve efikasno..he,he, i.. ima li svrhe po Vama?

Ko je tu “ kaznjen” a ko “kaznjenik” ??? :-D

Pa svi koji su raskinuli sa nekim su uskratili nekom sex zbog necega...

Licno da namerno nekoj uskratim sex... nisam nikad... uf jesam jednom... zato sto je pricala da hocu samo sex... i bas namerno nisam hteo(par dana)... Al inace to ne praktikujem...

Glupo je voditi ljubav kad te neko nesto nervira ili ti se nesto kod nje/njega nesvidja... kad ne zelis...

Da time sa mnom manipulisu... pa da bila je jedna.. kao nesto nece (boli je glava :roll: ) a posle pola sata oce... sledeci put sam ja kao pola sata folirao da necu :lol: ... naravno da je ta cigara vrlo kratko trajala... tako da mislim da joj se ta glupost(manipulacija) nije isplatila... I ako osetim da me neka namerno nesto zeza... to stvara neki negativan filing... i ugasicu cigaru... Druga je stvar ako zbog nekih razumljivih stvari nece/nemoze onda to mogu da skapiram... Isto kao i kad se meni nece...

Manipulacije nije ljubav, razumevanje i dobrota... vec zlo i podhebavanje... stvar je jasna...
 
Jel mi ovde prichamo o manipulaciji ,zloupotrebi ili ono -ljut sam zajebi me sada?
ako prichamo o prvom u ljubavi ili ma kakvoj vezi najveca je greska baviti se ma kakvom manipulacijom a sexualna je najgora od svih.Po meni to rade ili neizivljene nezrele osobe ili jako kvarne...jer ako mogu manipulisati na taj nachin svojim partnerom/partnerkom ,znachi da je onom drugom stalo do njih inache ne bi ni funkcionisalo...shta se onda deshava:manipulisana osoba trpi...sto vremenom mora izazvati neku reakciju...manipulatoru najverovatnije za neko vreme dosadi pa trazi neki novi nachin manipulacije ili drugog partnera...sve mi je to besmisleno i ne vidim razloga.
 

Back
Top