sta najvise volite da gledate na sajtovima

VictorySun:
sta surferi najvise vole da gledaju
Gole tete
36_1_11.gif
 
VictorySun:
ja i jedan moj ortak ocemo da napravimo neki sajt, ustvari ortak vec ima ideje ali me zanima sta surferi najvise vole da gledaju i jel ima neko dobar predlog za sadrzaj sajta?

pozz

Mislim da pogrešno razmišljaš,
nije bitno šta surferi najviše vole da gledaju jer to već imaju gde da vide pa ćeš teško privući njihovu pažnju čak i uz dobru reklamu,
treba napraviti nešto što niko nema (ili što malo njih ima) i malo dobre reklame ...
 
sad bez zezanja.
Najbolje ti je da nadjete nekog poznanika koji ima neku firmicu i besplatno mu uradite sajt.
Tako cete dobiti domaci zadatak, imacete temu, naucice te se sta su rokovi i sta je najvaznije necete lupati glavu sta da radite nego cete imati konkretan zadatak.
 
emran17:
e care ako zelis da surferima bar malo privuces paznje onda trebas poznavati HTMP, ASP ili PHP. ovako ces napraviti stranicu koju mogu naci na svakom kliku. hahahahaha
Poželjno je ali nije presudno, nije bitna forma nego sadržaj.
Ako na nekom sajtu mogu da dobijem potrebnu informaciju nije mi bitna tehnika koju je koristio kreator (mada je njemu verovatno bitna npr. u cilju eventualne zaštite postavljenog materijala).
 
emran17:
e care ako zelis da surferima bar malo privuces paznje onda trebas poznavati HTMP, ASP ili PHP. ovako ces napraviti stranicu koju mogu naci na svakom kliku. hahahahaha


Jedan drugi lik ce da nam pomogne, ako bude imao vremena. On zna sve zivo. Ali ne znam da li ce hteti.

Gde ima na netu da se nadju tutorijali o PHP-u. Ima li na srpskom? ako ne recite gde ima na eng?
 

Back
Top