Kad bi bilo u redu da...

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Moraću ove teme da postavljam na ovom podforumu, jer oni impotentni starci sa SAVREMENOG MUŠKARCA misle da su neki likovi ako ga umočili dva put. Situacija:i ja i ona smo nevini, izlazimo već pola godine, puno, puno se volimo, ja imam 17 ona 15, po nekim vašim procjenama, kada bi bilo u redu da uradimo to(neću da kažem neku drugu riječ, da se ove tatine i memine ćerke ne uvrijede i počnu sa onim crnjačkim feminističkim teorijama).Ona kaže da još nije spremna, ja je shvatam, ali ne mogu ja doživotno da imam žuljeve na desnoj ruci.PIŠITE.
 
Slavik:
Moraću ove teme da postavljam na ovom podforumu, jer oni impotentni starci sa SAVREMENOG MUŠKARCA misle da su neki likovi ako ga umočili dva put. Situacija:i ja i ona smo nevini, izlazimo već pola godine, puno, puno se volimo, ja imam 17 ona 15, po nekim vašim procjenama, kada bi bilo u redu da uradimo to(neću da kažem neku drugu riječ, da se ove tatine i memine ćerke ne uvrijede i počnu sa onim crnjačkim feminističkim teorijama).Ona kaže da još nije spremna, ja je shvatam, ali ne mogu ja doživotno da imam žuljeve na desnoj ruci.PIŠITE.


Makar ti se ruka raspala od zuljeva, ti to ne smes da uradis sa njom, jer je ona klinka...ima 15 god...

I u pravu je sto to jos ne zeli...
I nadam se da nece promeniti misljenje, pa da ispadne glupa, napaljena budala, da uradi to u tim godinama...

I jos joj samo fali da se desi da ostane u drugom stanju...

Mislim da je najoblje vreme za gubljenje nevinosti posle 18 god... Sacekaj jedno godinu dana najmanje, i uradi to sa devojkom tvojih godina, nikako sa nekom klinkom...
 
laura87:
Ti kao ne bi da imas neku takvu drugaricu?

shta bi bilo kad bi bilo.
ja ne bih imao takvu drugaricu, jer sam ja jednostavno takav da ne mogu da funkcionishem na taj nachin. ako drugi mogu da emotivno podnesu da kreshu drugaricu a onda treba da odu s njom na kaficu, onda u redu...
ah da... znam u chemu je problem.
rekao sam ono 'koja budala josh'...:)
izvinjavam se :)
 
Keeper:
shta bi bilo kad bi bilo.
ja ne bih imao takvu drugaricu, jer sam ja jednostavno takav da ne mogu da funkcionishem na taj nachin. ako drugi mogu da emotivno podnesu da kreshu drugaricu a onda treba da odu s njom na kaficu, onda u redu...
ah da... znam u chemu je problem.
rekao sam ono 'koja budala josh'...:)
izvinjavam se :)

Bas bih volela da si mi ti drugar,ozbiljno!
 
Slavik:
Moraću ove teme da postavljam na ovom podforumu, jer oni impotentni starci sa SAVREMENOG MUŠKARCA misle da su neki likovi ako ga umočili dva put. Situacija:i ja i ona smo nevini, izlazimo već pola godine, puno, puno se volimo, ja imam 17 ona 15, po nekim vašim procjenama, kada bi bilo u redu da uradimo to(neću da kažem neku drugu riječ, da se ove tatine i memine ćerke ne uvrijede i počnu sa onim crnjačkim feminističkim teorijama).Ona kaže da još nije spremna, ja je shvatam, ali ne mogu ja doživotno da imam žuljeve na desnoj ruci.PIŠITE.
Kazes da je razumes sto nije spremna,ali kao ne mozes da ga doveka drkas?
Pa stani,gde je onda tu razumevanje?
 
Finta je u tome da ona ima 15 god i da je to relativno rano, ali relativno. Sad ako si musko, pametan, znas znanje, znaces da joj bacas neke magije, da steknes njeno poverenje, da je omeksas, tako da se na kraju kressne s tobom. Iance ako ocekujes da ce sve to doci samo od sebe ili da ako navaljivanjem "Daj mi, dajmi, dajmi, daaaajmi!!!" mislis da ces nesto da postignes... neces nista uraditi (:
 

Back
Top