MNOGO SAM LJUT..........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
Mnogo sam ljut, brate...sto Srbija nece jos 1 000 godina postati uredjena, demokratska, pristojna zemlja za zivot..kako mladih tako i starih

Ljut sam sto ce nam se vrata EU zatvoriti pred nosom, za duze vreme...mereno desetljecima, a Hrvati, Slovenci, Madjari ce da nam se smeju....

Ljut sam sto se o sudbini moje dece odlucuje u usko primitivnim, lopovskim , politickim esnafima...kojima je jedini cilj da se najedu para, do povracanja....

Ljut sam sto ih podrzava ovaj tuzni, da ne kazem glupavi narod, koji i dalje mrsi o chetnicima i partizanima, izdajnicima i patriotama...a zivot prolazi kraj njega.....

Ljut sam sto smo shatro dovoljni sami sebi, a vecina nikada nije videla ni jedan veliki evropski, da ne kazem svetski grad, pa i ne zna sta ima preko tarabe...

Ljut sam sto se u ovom materijalno - moralnom propadanju svega, pa i nas samih javljaju
mediokriteti, srbi po zanimanju, koji ce da nam objasne kao je dobro sto smo na repu danasnjeg razvijenog sveta, i da treba sve da uradimo da tako i ostane..

Ljut sam, sto mnogi ovde smatraju za svoju vrlinu to sto je tata Srbin napravio mami Srpkinji malog Srbina, pa je on sada sav vazan....ebes skole, strane jezike, nauku,
svet....eeeeeeeejjjjjjj, ja sam Srbin !!!!!

Ljut sam, jer me boli K...za sebe, ali mi sudbinu dece odredjuju razni klosari, filozofi (satro), istoricari praznih prica i Srpskih poraza.....

Ljut sam, bre....sto smo stoka....
 
E moj Billy! Ipak si trebao da ostanes revolveras. Sloboda,avatura,provod,alkohol,qrve...ZIVOT!
Pricao sam ja nersto slino ovde sa marlonom,javno...
Kada sam bio 4. razred srednje isli smo u Budimpestu i tada sam video da 99% odeljenja do tada,znaci 18-19 godina nije nikada izaslo iz zemlje. Ni danas se to nije mnogo promenilo. Tuga.
A da ti ne pricam kako sus e pojedini ponasalai kada su videli Budimpestu.Samo sam pomislio kako bi se onda ponasali kada bi videli Pariz,London,Rim,NY...
Covek mora da vidi nesto u svom zivotu da bi mogao da razmislja.
 
ako si ti billy stoka blago tebi

ljudi koje poznajem nisu stoka, ljudi koje viđam na ulici nisu stoka,ljudi sa kojima se vozim u autobusu nisu stoka,ljudi sa kojima slušam i gledam svirku nisu stoka....ja nisam stoka...

još jednom ako ti jesi blago tebi....
 
billy_THE_kid:
Mnogo sam ljut, brate...sto Srbija nece jos 1 000 godina postati uredjena, demokratska, pristojna zemlja za zivot..kako mladih tako i starih

Ljut sam sto ce nam se vrata EU zatvoriti pred nosom, za duze vreme...mereno desetljecima, a Hrvati, Slovenci, Madjari ce da nam se smeju....

Ljut sam sto se o sudbini moje dece odlucuje u usko primitivnim, lopovskim , politickim esnafima...kojima je jedini cilj da se najedu para, do povracanja....

Ljut sam sto ih podrzava ovaj tuzni, da ne kazem glupavi narod, koji i dalje mrsi o chetnicima i partizanima, izdajnicima i patriotama...a zivot prolazi kraj njega.....

Ljut sam sto smo shatro dovoljni sami sebi, a vecina nikada nije videla ni jedan veliki evropski, da ne kazem svetski grad, pa i ne zna sta ima preko tarabe...

Ljut sam sto se u ovom materijalno - moralnom propadanju svega, pa i nas samih javljaju
mediokriteti, srbi po zanimanju, koji ce da nam objasne kao je dobro sto smo na repu danasnjeg razvijenog sveta, i da treba sve da uradimo da tako i ostane..

Ljut sam, sto mnogi ovde smatraju za svoju vrlinu to sto je tata Srbin napravio mami Srpkinji malog Srbina, pa je on sada sav vazan....ebes skole, strane jezike, nauku,
svet....eeeeeeeejjjjjjj, ja sam Srbin !!!!!

Ljut sam, jer me boli K...za sebe, ali mi sudbinu dece odredjuju razni klosari, filozofi (satro), istoricari praznih prica i Srpskih poraza.....

Ljut sam, bre....sto smo stoka....

care, aj ne ser-i mnogo bre smrdi...
idi gledaj B92
 
billy_THE_kid:
Mnogo sam ljut, brate...sto Srbija nece jos 1 000 godina postati uredjena, demokratska, pristojna zemlja za zivot..kako mladih tako i starih
- Ljut sam sto ce nam se vrata EU zatvoriti pred nosom, za duze vreme...mereno desetljecima, a Hrvati, Slovenci, Madjari ce da nam se smeju....
- Ljut sam sto se o sudbini moje dece odlucuje u usko primitivnim, lopovskim , politickim esnafima...kojima je jedini cilj da se najedu para, do povracanja....
- Ljut sam sto ih podrzava ovaj tuzni, da ne kazem glupavi narod, koji i dalje mrsi o chetnicima i partizanima, izdajnicima i patriotama...a zivot prolazi kraj njega.....
- Ljut sam sto smo shatro dovoljni sami sebi, a vecina nikada nije videla ni jedan veliki evropski, da ne kazem svetski grad, pa i ne zna sta ima preko tarabe...
- Ljut sam sto se u ovom materijalno - moralnom propadanju svega, pa i nas samih javljaju
mediokriteti, srbi po zanimanju, koji ce da nam objasne kao je dobro sto smo na repu danasnjeg razvijenog sveta, i da treba sve da uradimo da tako i ostane..
- Ljut sam, sto mnogi ovde smatraju za svoju vrlinu to sto je tata Srbin napravio mami Srpkinji malog Srbina, pa je on sada sav vazan....ebes skole, strane jezike, nauku,
svet....eeeeeeeejjjjjjj, ja sam Srbin !!!!!
- Ljut sam, jer me boli K...za sebe, ali mi sudbinu dece odredjuju razni klosari, filozofi (satro), istoricari praznih prica i Srpskih poraza.....
- Ljut sam, bre....sto smo stoka....

Sad sam te provalio... sad mi je sve jasno... tacka 6. paragraf a) prepoznavanja.

DECAK IDI... jbt rekao sam ti - IDI... dejzi te ceka... idi raznosi pice i peri sudove anglosaksonskom gospodaru... ili germanskom... idi budi rob... IDI.. oces para za kartu?
evo dacu ti ja 2000 Evra... to ce ti biti dovoljno da odes zauvek odavde!
 
PLESsitnihDEMONA:
E moj Billy! Ipak si trebao da ostanes revolveras. Sloboda,avatura,provod,alkohol,qrve...ZIVOT!
Pricao sam ja nersto slino ovde sa marlonom,javno...
Kada sam bio 4. razred srednje isli smo u Budimpestu i tada sam video da 99% odeljenja do tada,znaci 18-19 godina nije nikada izaslo iz zemlje. Ni danas se to nije mnogo promenilo. Tuga.
A da ti ne pricam kako sus e pojedini ponasalai kada su videli Budimpestu.Samo sam pomislio kako bi se onda ponasali kada bi videli Pariz,London,Rim,NY...
Covek mora da vidi nesto u svom zivotu da bi mogao da razmislja.

Tacno, demone, tacno......Evropu i Ameriku najvise pljuju oni koji ni do Stalaca nikada nisu otisli , a crnogorsko primorje je avantur, ko Indiana Dzons....
 
Elvin:
ako si ti billy stoka blago tebi

ljudi koje poznajem nisu stoka, ljudi koje viđam na ulici nisu stoka,ljudi sa kojima se vozim u autobusu nisu stoka,ljudi sa kojima slušam i gledam svirku nisu stoka....ja nisam stoka...

još jednom ako ti jesi blago tebi....

Ti, Edvine, ili se javljas sa neke druge planete, ili bar druge zemlje, ili si , ono......skroz slucaj za Lazu....ta bolest, gde se i najgore stvari gledaju kroz ruzicaste naocare, i time se bezi od susreta sa istinom i realnoscu, ima svoje ime.
Kazace ti doktor......kad ti prepise lekove...

Ali, kako narod kaze: " Blago onom ko rano poludi, ceo zivot mu prodje u veselju"
ili " Sto nemam na dan dva tvoj mozak, da se lepo odmorim, i sve lepo da mi bude..."
 
commodore:
Sad sam te provalio... sad mi je sve jasno... tacka 6. paragraf a) prepoznavanja.

DECAK IDI... jbt rekao sam ti - IDI... dejzi te ceka... idi raznosi pice i peri sudove anglosaksonskom gospodaru... ili germanskom... idi budi rob... IDI.. oces para za kartu?
evo dacu ti ja 2000 Evra... to ce ti biti dovoljno da odes zauvek odavde!

Decko, prvo, nemas ti 2000 E.........a bio sam , za razliku od tebe i u Engleskoj, i u Nemackoj...i nisam bio rob.
A ti, da si bio bar u Rumuniji, malo bi sire gledao na stvari , od onog otrcanog " budi rob"

A sta si ti, mucenice??
Vidici su ti uzi od uze Srbije.....Nista video, nikog sem komsije upoznao, to mora da je teskoba....
Ceo zuvot ti se , vidim, svodi na forum ......tugaja, bajo, tugaja....
 
mislim da je problem u cinjenici da neko ko NEMA NIKAKVO predznanje ni o cemu posmatra bilo sta. On nije sposoban da stavi stvar u kontekst i to je sve. JEDNOSTAVNO SVE STO ON POMISLI I SAZNA JE POGRESNO ZBOG TOGA.

Ima ljudi koji preziru Zapad. A nisu ga nikad videli i o njemu NISTA NE ZNAJU (sto je, kao sto sam rekao, JOS BITNIJE).
Oni nikada nece prihvatiti i one dobre aspekta zapada koje treba modifikovati i implementirati u odredjenoj meri i u nasu kulturu. ONI PREZIRU ZAPAD JER NAM ON NIJE BLIZAK. Greska.

Ima ljudi koji preziru Srbiju. Zive ovde, a srca su im na Zapadu. A nisu napustili krug kuca-skola-kafic... O Srbiji NISTA NE ZNAJU. Oni nikada nece HTETI da razumeju da kao sto mi nemamo goticku arhitekturu (osim u tragovima) tako isto ZAPAD nema MORAVSKU SKOLU ili Vizantijski stil... Oni, u svom neznanju preziru Srbiju ZATO STO ONA NIJE ZAPAD. Greska.

Isti su to mozgovi, samo su ovi koji SVOJU RODJENU ZEMLJU NE POZNAJU OPASNIJI. Jer prizivaju strane gospodare.
Iako su, da se razumemo, opasni i ovi apriori antizapadnjaci koji se sa tim stranim imperijalistima kace i prizivaju sukobe.

Svejedno, na kraju zelim da kazem i sledece.
Ni jedan grad Zapada ne moze da se poredi sa Moskvom. Bio, video, uporedio.
toliko.
 
billy_THE_kid:
Decko, prvo, nemas ti 2000 E.........a bio sam , za razliku od tebe i u Engleskoj, i u Nemackoj...i nisam bio rob.
A ti, da si bio bar u Rumuniji, malo bi sire gledao na stvari , od onog otrcanog " budi rob"

A sta si ti, mucenice??
Vidici su ti uzi od uze Srbije.....Nista video, nikog sem komsije upoznao, to mora da je teskoba....
Ceo zuvot ti se , vidim, svodi na forum ......tugaja, bajo, tugaja....
Dobro ajde mi to nismo znali ,ajde nesto konkretno sta predlazes ? Kako dalje ja sam se prepoznao u autobusu ,ulici ...Odakle da se krene .? a)Narodni kursevi za opismenjavanje b) Dovesti experte sa strane koji nas vole i hoce da nas uvedu u red kao Irak recimo c) Nesto trece?
 
billy_THE_kid:
Decko, prvo, nemas ti 2000 E.........a bio sam , za razliku od tebe i u Engleskoj, i u Nemackoj...i nisam bio rob.
A ti, da si bio bar u Rumuniji, malo bi sire gledao na stvari , od onog otrcanog " budi rob"

A sta si ti, mucenice??
Vidici su ti uzi od uze Srbije.....Nista video, nikog sem komsije upoznao, to mora da je teskoba....
Ceo zuvot ti se , vidim, svodi na forum ......tugaja, bajo, tugaja....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
skoro se nisam ovako ismejao...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hvala ti... ajde sad idi... dejzi ceka... nemoj ostajati ovde... sunce drugog neba grejace te toplije... idi... i ovako ti je zelja da odes... ajde idi...
 
"Vozim Mecku
31.gif
kroz planine, mezim luka, 'leba i slaNIne..."
29.gif
 
billy_THE_kid:
Decko, prvo, nemas ti 2000 E.........a bio sam , za razliku od tebe i u Engleskoj, i u Nemackoj...i nisam bio rob.
A ti, da si bio bar u Rumuniji, malo bi sire gledao na stvari , od onog otrcanog " budi rob"

A sta si ti, mucenice??
Vidici su ti uzi od uze Srbije.....Nista video, nikog sem komsije upoznao, to mora da je teskoba....
Ceo zuvot ti se , vidim, svodi na forum ......tugaja, bajo, tugaja....
Alo, bato jel' ti to baš toliki kvalitet? Mislim, uz onih 0.5% šanse da si stvarno ikada izašao iz Juge, a da nisi gastarbajter.
Šta, bre, ti imaš protiv onoga što si? Mislim, veliki su to sukobi u čoveku, razumem ja to. Zato, i samo zato, su (današnji) Hrvati puni mržnje...
Sunce mu žarko, ja jednom bila u Grčkoj, i nikad više ne pređoh granice. Ni Rumuniju nisam videla, ni Bosnu. Eh, da, bih kao dete u onome što je danas Hrvatska... Ali, to je tada bila jedna zemlja.
I ne možeš da zamisliš koliko se sad stidim zbog toga. Zašto, o Gospode, zašto se nisam rodila kao tatino dete, da mogu da obiđem svet i da se qrčim i stvarno i virtuelno...?
=> Aaaaaaaaa, ja sam videla sveta, a vi ste se zaboli u ovaj kokošinjac, ovde i, ko šta radi, vi samo nosite jaja :mrgreen:
I zbog čega si ti to toliko ljut? U koga imaš tako neizmerno poverenje?
Mutavi srpski političari ti ne daju da imaš ono što su mama i tata pričali da je bilo kod Tite...?
Nema nama Evrope, sine, nema. Ma koliko mi to želeli ili ne. Sve je unapred određeno, a mislim da vam je jasno da ne govorim o sudbini.
 
billy_THE_kid:
Ti, Edvine, ili se javljas sa neke druge planete, ili bar druge zemlje, ili si , ono......skroz slucaj za Lazu....ta bolest, gde se i najgore stvari gledaju kroz ruzicaste naocare, i time se bezi od susreta sa istinom i realnoscu, ima svoje ime.
Kazace ti doktor......kad ti prepise lekove...

Ali, kako narod kaze: " Blago onom ko rano poludi, ceo zivot mu prodje u veselju"
ili " Sto nemam na dan dva tvoj mozak, da se lepo odmorim, i sve lepo da mi bude..."
Pa dobro majka mu stara.. Nezadovoljan si stanjem i svim sto si napisao i sta sad???

Da li ti kao gradjanin drzave Srbije imas potrebu da nesto preduzmes i da se aktiviras kao gradjanin i da pokusas nesto da uradis za sebe i zajednicu ili samo puko kukas ovde na forumu da zemlja u kojoj zivis ne valja..

Aktiviraj se gradjanine i bice ti lakse..
"Od gledanja nema selameta - od kukanje nama koristi"

Poz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top