CHELSEA - BARCA!!!!(again)

Terror Techa

Ističe se
Poruka
2.291
A evo i ostalih parova:

Ajaks Amsterdam - Inter Milan
Bajern Minhen - AC Milan
Benfika - Liverpul
PSV Ajndhoven – Olimpik Lion
Glazgov Rendžers - Viljareal
Real Madrid - Arsenal
Verder Bremen - Juventus

Po mom misljenju najlaksi posao ima L'pool, a zatim Viljareal,Juve i Inter(?)
Al, bice klanja:mrgreen:

Molim vase cenjeno misljenje!:razz:
 
Inter, Bayern, Liverpul, Lion, Viljareal, Real, Juve i Barca...... Sto se tice klanja, jedva cekam... A Liverpulu nece biti nimalo lako sa Benfikom... Najlaksi zadatak ima Juve, nije Verder losa ekipa ali Juve ove sezone gazi sve redom. Igraju ljudi.... svaka im cast
 
Terror Techa:
A evo i ostalih parova:

Ajaks Amsterdam - Inter Milan
Bajern Minhen - AC Milan
Benfika - Liverpul
PSV Ajndhoven – Olimpik Lion
Glazgov Rendžers - Viljareal
Real Madrid - Arsenal
Verder Bremen - Juventus

Po mom misljenju najlaksi posao ima L'pool, a zatim Viljareal,Juve i Inter(?)
Al, bice klanja:mrgreen:

Molim vase cenjeno misljenje!:razz:


Inter prolazi, ali ce dosta da se muci, Bayern isto ( mislim da Milan nema u ovom trenutku dovoljnu formu da dobije dvomec ),Liverpool je cist,kao i Villareal,Olimpic i Juve bi trebalo (ako se ne desi neko cudo), a mislim i da ce Real nekim userskim golom u Madridu da prodje Arsenal.
A sto se tice Chelsea - Barcelona mogu samo da kazem :
OSVETA CE BITI SLATKA
8)
 
Walken:
Inter, Bayern, Liverpul, Lion, Viljareal, Real, Juve i Barca...... Sto se tice klanja, jedva cekam... A Liverpulu nece biti nimalo lako sa Benfikom... Najlaksi zadatak ima Juve, nije Verder losa ekipa ali Juve ove sezone gazi sve redom. Igraju ljudi.... svaka im cast

Gle cuda,poznati fan Juvea tipuje na Bayern;)

@KOW
Tacno da Milan trenutno nije u formi,ali da te potsetim 1/8 finala se igra za oko 2 meseca,a to je i vise nego dovoljno da se nesto promeni,po mogutjstvu trenera :mrgreen:!
 
Terror Techa:
Gle cuda,poznati fan Juvea tipuje na Bayern;)

@KOW
Tacno da Milan trenutno nije u formi,ali da te potsetim 1/8 finala se igra za oko 2 meseca,a to je i vise nego dovoljno da se nesto promeni,po mogutjstvu trenera :mrgreen:!
Jeste da ja obozavam juve, ali tip na Bayern je ne zbog lose forme milana, nego zbog jacine bayerna trenutno.... Istice mi vreme pa cu ti kasnije dati jos neke teorije i razloge....
 
Ja ovde ne bih nikome dao prednost. To je dvomec ispadanje i moze svasta da se desi,a posebno sto vecina timova ima zimsku pauzu.Kao sto su Bajern,Ajax,PSV i Verder.
jedino sto bih voleo jesta da Barsa izbaci Celzi. Ne volim Barasu,ali Celzi mi je bas antipatacan.
Pored tog mecha derbi je i Bajern-Milan. Posto se igra tek za 2 meseca mislim da to moze da bude samo otezavajuca okolnost za Bajern koji pravi zimsku pauzu. Pitanj je u kakvoj ce formi da bude u odnosu na Milan koji en moze losije,moze samo bolje. Dva meseca je puno.
Prednost dajem Milanu,jer su Talijani.A oni uvek pobedjuju i osvajaju trofeje kada lose igraju. Prosle godine su razbili Liverpul,ali su ipak izgubili...zato tipujem na njih.
Bilo bi mi drago da Arsenal pocisti Real.
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja ovde ne bih nikome dao prednost. To je dvomec ispadanje i moze svasta da se desi,a posebno sto vecina timova ima zimsku pauzu.Kao sto su Bajern,Ajax,PSV i Verder.
jedino sto bih voleo jesta da Barsa izbaci Celzi. Ne volim Barasu,ali Celzi mi je bas antipatacan.
Pored tog mecha derbi je i Bajern-Milan. Posto se igra tek za 2 meseca mislim da to moze da bude samo otezavajuca okolnost za Bajern koji pravi zimsku pauzu. Pitanj je u kakvoj ce formi da bude u odnosu na Milan koji en moze losije,moze samo bolje. Dva meseca je puno.
Prednost dajem Milanu,jer su Talijani.A oni uvek pobedjuju i osvajaju trofeje kada lose igraju. Prosle godine su razbili Liverpul,ali su ipak izgubili...zato tipujem na njih.
Bilo bi mi drago da Arsenal pocisti Real.

Nema sanse Ples. ja isto ne volim Celzi ali osvojice ove godine oni sve sto mogu. Zivotinje su to. A ubedjen sam za goleadu.... bar se nadam... sad bas i nisam siguran :lol::lol::lol:
 
Izgleda da ste od tolike mrznje prema Murinju zaboravili njegovu velicinu kao trenera!Kao covek,malo mi se ogadio posle uvreda na racun Friska(svi znamo sta se posle desilo), ali majstor je majstor.Svideo vam se ili ne,definitivno je medju prva 3 trenera u svetu.I upravo je on najveca prednost Chelsea.Ali...Znamo ko sve igra za Barcu...

:arrow: Uzivacu u mecevima bez navijanja!!!!
 
marlon:
Nema sanse Ples. ja isto ne volim Celzi ali osvojice ove godine oni sve sto mogu. Zivotinje su to. A ubedjen sam za goleadu.... bar se nadam... sad bas i nisam siguran :lol::lol::lol:
Ako se desi da Celzi osvoji LS,ja prestajem da gledam fudbal. To ce da bude smrt fudbala da klub koji ima dve nacionalne titule u istoriji bude prvak Evrope.
Ipak moram da te podsetim da Celzi nije igrao ni jedan zvanican mec sa Talijanski klubovima,jos uvek.
Tako da se iskreno nadam da ce Barsa da ih izbaci,ako ne Barsa onda Juve,Inter ili Milan...bilo ko!
 
PLESsitnihDEMONA:
Ako se desi da Celzi osvoji LS,ja prestajem da gledam fudbal. To ce da bude smrt fudbala da klub koji ima dve nacionalne titule u istoriji bude prvak Evrope.
Ipak moram da te podsetim da Celzi nije igrao ni jedan zvanican mec sa Talijanski klubovima,jos uvek.
Tako da se iskreno nadam da ce Barsa da ih izbaci,ako ne Barsa onda Juve,Inter ili Milan...bilo ko!

:lol::lol::lol: E tu se slazemo Ples.... za Juve ne znam, tradicionalno su losi sa ostrvljanima iako ih ja volim, Inter su moroni, ali bajo Milan... kad krenu da vezu catanacio... ima voda da im podje na usta od muke :lol::lol::lol:
 
moje misljenje je da ce da prodju ajax (tacnije, voleo bih), lyon, juve, villareal (bez problema), liverpool (ne bas lako)...
bayern - milan bice jako tesko, ocekujem obe tvrde utakmice, ali mislim da ce bayern proci dalje, real-arsenal, tu ocekujem dva otvorena meca, ali arsenal nije kao sto je bio pre dve godine, tako da bi real trebalo da prodje....

i za kraj poslastica....
barca ce da dobije obe utakmice sa po 3:0!!!!

sve sem finala Barca-Lyon bi bila tuga... jedino jos tu moze da se umesa Juve
 
Ljudi, pa vi ste zbog mržnje prema Celziju(ni ja ga ne volim, samo da se zna), zaboravili kako ti ljudi igraju fudbal.To da ce Barsa da ih pocisti oba puta 3:0 su CISTE GLUPOSTI!!! Bice golova kao prosle godine(mislim sezone), ali ko ce proci ne zna niko!
Od ostalih parova voleo bih da prodje Milan(volim taj tim). Sto se tice duela Arsenal-Real Madrid, nisam mogao da verujem da ce igrati jedan protiv drugog(navijam za oba tima u svojim ligama).Oba tima nisu ono sto su bili pre dve-tri godine, pa ce biti gusto. Ipak više volim Arsenal(vidi avatar), pa bih voleo da oni prodju.
Za ostale parove manje-vise ne znam.Proci ce Juve(mrzim ih), Liverpul(MRZIM IH MOZDA NAJVISE od svih timova, pa bih voleo da ispadnu, ali realno je da se namuce i prodju Benfiku).Lion ide dalje sigurno.Toliko za sada.Alex.L
 
A gdje se igra finale...?
Pod Goricom...?

Bayern - Milan - - - Milan bi trebao neshto da uzme ove sezone....
Werder - Juve - - - Proci ce Juve na gol razliku....u gostima gubi 1:0...:) ne volim ih
Chelsea - Barca - - - Barca Barca

offtopic:
marlone, kako ce nam River u Clausuri....? :)
 
Ajaks Amsterdam - Inter Milan ---------Inter je favorit,ali kakav je egoista Adrijano?????
Bajern Minhen - AC Milan ------Milan igra lose ove sezone,dok Bajern gura sasvim dobro.Bice neizvesno do zadnjeg minuta.Ipak prednost dajem Bajernu za prolaz
Benfika - Liverpul-----Ovde je sve jasno ko dan LIVERPUL
PSV Ajndhoven – Olimpik Lion --------I ovde je sve jasno ko dan. LION
Glazgov Rendžers - Viljareal --------Kako sada igra Glazgov,nema sta da trazi protiv Viljareala,ali ako popravi formu(u sta ja ne verujem) ?.
Real Madrid - Arsenal-------Real je muljav ove sezone ,ali i takav moze da bude veoma nezgodan Arsenalu koji ove sezone nezna da da gollll.(Anri glumi intelektualca--budalu )Prednost dajem Realu
Verder Bremen - Juventus-----Dobar je Werder,bas mi se svidja kako igraju,,,,,ali Juve !!!!!Mnogo je jak,a i navijam za Juve.Znaci Juve stize do finala.....


Bilo bi dobro finale Barsa:Juve.....sta kazete? Naravno Celzi ovaj put ispada od Barselone koja igra najlepsi fudbal u Univerzumu
 

Back
Top