Nејebica

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Primetio sam da usled spuštanja spoljne temperature dolazi do izrazite neјеbice kod forumašica. Što se manifestuje masovnim onanisanjem forumašica po forumu. Pretpostavljam da je u pitanju ne mogućnost određenih muškaraca da funkcionišu na niskoj temperaturi.

Interesuje me forumaši, na kakve ste vi posledica nailazili kod žena? I šta ste im nudili da neјеbica prođe.
 
ne, inspirione...
neki ljudi se mogu i yebati 24h na dan i ne yebati uopste...nazalost, to nista ne resava...
jer i posle sexa ostanes isto tako glup, nevaspitan, isprazan i dosadan...a sto mi svi moramo da ucestvujemo u tome, nemam pojma...
 
anakin:
ne, inspirione...
neki ljudi se mogu i yebati 24h na dan i ne yebati uopste...nazalost, to nista ne resava...
jer i posle sexa ostanes isto tako glup, nevaspitan, isprazan i dosadan...a sto mi svi moramo da ucestvujemo u tome, nemam pojma...

Bez obzira na sve, ti si postovala.

A ti si mi inače devojka za primer sa tako širokim rečnikom?
 
anakin:
ne, inspirione...
neki ljudi se mogu i yebati 24h na dan i ne yebati uopste...nazalost, to nista ne resava...
jer i posle sexa ostanes isto tako glup, nevaspitan, isprazan i dosadan...a sto mi svi moramo da ucestvujemo u tome, nemam pojma...
Ovde smo postovale još raindog i ja. Da nisi mislila na mene?
 
inspirion:
Primetio sam da usled spuštanja spoljne temperature dolazi do izrazite neјеbice kod forumašica. Što se manifestuje masovnim onanisanjem forumašica po forumu. Pretpostavljam da je u pitanju ne mogućnost određenih muškaraca da funkcionišu na niskoj temperaturi.

Interesuje me forumaši, na kakve ste vi posledica nailazili kod žena? I šta ste im nudili da neјеbica prođe.

Sve je to zbog zime, natrontane, umotane na ulici
ovako sednemo u ćošak tople sobe i egzibicionišemo se ;)
 
hahahaha e ovo je bas smesno

sta ti radis da pomognes tom ugrozenom zenskom svetu
ozbiljno
kako ti zadovoljavas zene kad muska pisha ne radi kako treba tj zataji usled mecave
 
inspirion:
Primetio sam da usled spuštanja spoljne temperature dolazi do izrazite neјеbice kod forumašica. Što se manifestuje masovnim onanisanjem forumašica po forumu. Pretpostavljam da je u pitanju ne mogućnost određenih muškaraca da funkcionišu na niskoj temperaturi.

Interesuje me forumaši, na kakve ste vi posledica nailazili kod žena? I šta ste im nudili da neјеbica prođe.
Pravo da ti kazem,ne vidim da se ista promenilo od letos. :lol:
Da je leto ti bi napisao da je nejebiva zbog velike vrucine. :lol: :lol:
Zasto onanisete u samoci? Skupite se, pa onanisite zajedno.U drustvi je sve lepse.:lol:
"Svi treba da znaju sta srugarstvo znaci
zajedno smo lepsi,zajedno smo jaci
svi treba da znaju sta drugarstvo znaci
zajedno smo i lepsi i jaci." :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Da znas SKVO da vlada neyebica. Evo ja sam nekada yebavao po 6-7x dnevno,a sada samo 5x. Kriza,nema se. :lol: :lol: :lol:

Sazaljevam sliuucaj, zaista. :lol:
Tvoja potresna erotska ispovest jme je u toj meri ganula da nisam vise u stanju da kljucam po Krstarici...suze su mi krenule na oci...cak se nosim i mislju da organizujem dobrotvornu akciju upravo na ovom forumu, u kojoj bih apelovala na sve dame i gospodu :-P dobrog srca da ti pomognu u resavanju tvoje neizdrzive seksualne situacije. :razz: ;-)
Ne znam...uglavnom, odoh bar sad da se isplacem ko covek...
 

Back
Top