Zenski orgazam - najveca misterija ili ne?

the Maximus:
...ok, postoje neke stvarcice koje stvarno bacaju u rebus....Atlantida, piramide, cudoviste iz Loh Nes-a...
...ova iz naslova je tu...pred nama, pa ipak....


Razlika je ko dupe i oko. Nesto sto je nasilno napravljeno, protiv prirode je logicno da i s tim ima puno problema. Zenski orgazam je vise nametnut nego neophodan.

One samo puno hoce. Za koju godinu ce trazit i da kitu imaju da vide kako mi svrsavamo.
 
...iako sam nov i stvarno nemam iskustva u ovim dopisivanjima, imam utisak da je "Silvester" pogresno protumacio temu...
...fora je u pokusaju da se bolje razume zensko telo...a kako znamo da je nase drage cice tesko razumeti i u slucajevima kada koriste puno reci za objasnjavanje necega, onda je prava umetnost shvatiti poruku "izmedju redova"...
...hej "kiss me" - samo da znas da imas mnolo lep nick
 
Jasno!

Koja zena zna da svrsi svrsice sa bilo kim, a koja ne zna... Njen problem.


Moj najbolji drug ima teoriju da se "svako pobrine za sebe" i nije lose. Znaci ako mi je frka ja cu opaliti i bilo kakvu ribu i svrsicu. A zena nek se potrudi sama za sebe da svrsi.

Pozdrav.
 
the Maximus:
...iako sam nov i stvarno nemam iskustva u ovim dopisivanjima, imam utisak da je "Silvester" pogresno protumacio temu...
...fora je u pokusaju da se bolje razume zensko telo...a kako znamo da je nase drage cice tesko razumeti i u slucajevima kada koriste puno reci za objasnjavanje necega, onda je prava umetnost shvatiti poruku "izmedju redova"...
...hej "kiss me" - samo da znas da imas mnolo lep nick

Hvala hvala na komplimentu, a sinnke je nase kucno ljubimce i u glavnom sve shvata onako kako on zeli, ali dobar je on, kad poraste bice od njega nesto ;)
 
Aleksej_BASO:
Jasno!

Koja zena zna da svrsi svrsice sa bilo kim, a koja ne zna... Njen problem.


Moj najbolji drug ima teoriju da se "svako pobrine za sebe" i nije lose. Znaci ako mi je frka ja cu opaliti i bilo kakvu ribu i svrsicu. A zena nek se potrudi sama za sebe da svrsi.

Pozdrav.

...ha, ha, slican zakljucak me je inspirisao da postavim temu...
Ali ozbiljno...nisam siguran kako da uopste definisemo taj fenomen.
Verovatno bi trebalo da pocnemo od toga da razdvojimo "psihickog" dozivljaja od onog "fizickog", sto bi drugim recimo trebalo da predstavlja "orgazam" i "ejakulaciju" .
Sledece pitanje bi trebalo da se odnosi na samu tehniku.
Pozvacu se ponovo na konstataciju Alekseja> "...a koja ne zna...".
ZASTO ZENE NISU OVLADALE TEHNIKOM? ZASTO SVI MUSKARCI ZNAJU KAKO?

ODGOVORE NA OVA PITANJA MOGU DA DAJU SAMO ZENE! Ja samo zelim da Vas razumem bolje, kako bi zajedno uzivali vise!!!!!!
 
Kiss_me:
Meni nije jasna jedna stvar. Zar niste upoznati sa cinjenicom da zenski orgazam ne zavisi od NJENOG znanja, vec od NJEGOVOG sem ako nije u homosexualnom odnosu sa drugom zenom :?

whhhaauuuuu....?!?.......ovo je bilo u stilu "kiss me" - "kill me"!
...mislim da mi je posle ovog "objasnjenja" sve jos manje jasnije....

Kiss me, ti si bar strucno lice da odgovoris na prethodna pitanja. Nemoj jos vise da zbunjujes. U stvari, mozda je tvoj odgovor savrseno objasnio koliko nesto komplikovano moze da se posmatra.
Prebrzo si skinula odgovornost sa Vas. Naravno da i mi doprinosimo ukupnom dozivljaju i naravno da je on "sa nama" jaci...
 
Joj opet niste nista shvatili :(

Pa ovako... Verovatno ste culi za tacku G i isto tako (sem u slucaju onanije) sex se upraznjava sa partnerom i intenzitet uzitka zavisi od stimulacije koju pruzi partner. E sad, ako me ne stimulise, kako da dozivim orgazam sem jedino da se sama "trljam" a onda mi ne treba skoro ni da me gleda, sem opet za njegovo zadovoljstvo. Du verschten?
 
the Maximus:
...iako sam nov i stvarno nemam iskustva u ovim dopisivanjima, imam utisak da je "Silvester" pogresno protumacio temu...
...fora je u pokusaju da se bolje razume zensko telo...a kako znamo da je nase drage cice tesko razumeti i u slucajevima kada koriste puno reci za objasnjavanje necega, onda je prava umetnost shvatiti poruku "izmedju redova"...
...hej "kiss me" - samo da znas da imas mnolo lep nick
da li ti znas da samo 20 % zena dozivi pravi orgazam ove dalje samo glume...zenu zadovoljiti je isto ko dobiti na loto-u
 
Kiss_me:
Joj opet niste nista shvatili :(

Pa ovako... Verovatno ste culi za tacku G i isto tako (sem u slucaju onanije) sex se upraznjava sa partnerom i intenzitet uzitka zavisi od stimulacije koju pruzi partner. E sad, ako me ne stimulise, kako da dozivim orgazam sem jedino da se sama "trljam" a onda mi ne treba skoro ni da me gleda, sem opet za njegovo zadovoljstvo. Du verschten?

...nemoj da mi zameris, molim te, ali mislim da sam razumeo da je ovo objasnjenje bilo iz udzbenika...stice se utisak da te cak i nije "otkinuo" na pravi nacin...
Naravno da znam za Vase cuveno "dugmence". I poznato mi je sta sve stimulacija tog gumba moze da znaci....Cinjenica je da slabo poznajete sopstvena tela. Sta je sa fenomenom "zenska ejakulacija"?
 
Zena treba da zna kako da svrsi - tako nekako je zvucila nebuloza koju sam ovde procitala. Zena treba da poznaje sebe, svoje telo, svoje potrebe, a to "uci" jedino u kontaktu s muskarcem (ili zenom, zavisno od sexualne orjentacije), a ne sama sa sobom i slicne gluposti. Ali te koje svrse a da ih dragi muskarac samo pogleda, ne postoje. Postoje samo zene sa razlicito rasporedjenim nervnim zavrsecima, pa kod nekih se oni lako provaljuju (citaj:erogene zone) a kod nekih malo teze.
 
Kiss_me:
Meni nije jasna jedna stvar. Zar niste upoznati sa cinjenicom da zenski orgazam ne zavisi od NJENOG znanja, vec od NJEGOVOG sem ako nije u homosexualnom odnosu sa drugom zenom :?


Netacno!

Moze covek da bude naj naj yebac, ali da zena koja jako tesko svrsi ne moze ni sa njim...

Ja sam imao partnerku sa kojom sam 99% puta svrsavau u isto vreme +/- 10 sekundi!!!

Ona to ne bi mogla sa svakim, a ni ja ne bih to mogao svakoj zeni da izvedem....

Znaci mora se porefiti o ona i on.

A najlakse je svaliti krivicu na muskarca.
 
lara#1:
Zena treba da zna kako da svrsi - tako nekako je zvucila nebuloza koju sam ovde procitala. Zena treba da poznaje sebe, svoje telo, svoje potrebe, a to "uci" jedino u kontaktu s muskarcem (ili zenom, zavisno od sexualne orjentacije), a ne sama sa sobom i slicne gluposti. Ali te koje svrse a da ih dragi muskarac samo pogleda, ne postoje. Postoje samo zene sa razlicito rasporedjenim nervnim zavrsecima, pa kod nekih se oni lako provaljuju (citaj:erogene zone) a kod nekih malo teze.

....Sad vec negde stizemo...Ja sam licno imao utisak da devojke prvo istrazuju sopstveno telo (kao i mi) pa tek onda prelaze dalje...Ali opet niste odgovorili na brojna pitanja....vaginalni, analni orgazam.....
Ako su klidza, odnosno G-gumb najzahvalniji za vaginalni, kako stoje stvari sa analnim?
I na kraju, najvaznije....Zenska ejakulacija...o tome se jako malo prica...
Ja, licno, sam uspevao da dodjem sa partnerkom do obostranog orgazma, ali mi je ovaj fenomen totalno nepoznat. Video sam na nekim klipovima sa neta. Pri tome, siguran sam samo da se ne radi o "maloj nuzdi".
U vise navrata, ribe su svrsavale nevidjeno intenzivno.
 

Back
Top