PRICA

bojke

Obećava
Poruka
64
ISPRICAJ PRICU SVOG ZIVOTA!................
DA LI NAS VISE IMA RADOSNIH ILI TUZNIH....................
DA LI VISE PATIMO ILI SE SMEJEMO........................
KAKVE DANE IMAMO I DA LI IH ZIVIMO NA PRAVI NACIN...................
DA LI ZIVIMO I U CEMU NALAZIMO RAZLOGE....................
 
DA LI ZIVIMO I U CEMU NALAZIMO RAZLOGE...................."

ovo je dobro....da li zhivimo....ma jock....vegetiramo chekajutji bolest koja tje nas pokositi....
 
Cesto sam se pitao koja je svrha zivota i posteno receno
nisam uspeo ni jednom da nadjem pametan odgovor
icon_confused.gif
 
Ma ja sam uvek super , nema tuznih stvari ... kakva prica mog zivota ... evo svaki dan sam ovde , znate sve sto treba .... tako da vec sam vam sve ispricao , pozdrav svima !!!!
 
Selena:
Milan, ti si sve ispričao........:-D

Ma jok , ja sam kroz njegove postove sve saznao o njemu i od ljudi koji se sa njim dopisuju i chatuju na krstarici ,ali posto te interesuje njegova prica ,moracemo njega da zamolimo da ti ispuni zelju ,ako naravno hoce .... :roll: :!:

O meni znas sve ,kao i ja o tebi ... tako da danas , cestitaj rodjendan toj osobi do koje ti je stalo i provedi se i u moje ime !!!! ;-)
 
Zivot je svrha sam po sebi... I jedino je vazno biti srecan. Druge svrhe nema. Sto rece covek, zivot je ono sto ti se desava dok razmisljas o drugim stvarima... Moras biti srecan i zadovoljan samim sobom. To s drugim ljudima nema veze... Ne mozete usreciti niko sem ti sam sebe. Sve ostalo proizilazi iz toga. Ahhhhh :roll:
 
Selena:
Milan, ti si sve ispričao........:-D
Uhmmmm, aj da vidimo...
Išao sam u srednju tehničku, mašinski fakultet, viša blejačka...
Radio sam kao DJ u diskotekama, kao tonski tehničar/realizator na dva radija, prodavao muzičke uređaje, popravljao/instalirao/prodavao kompjutere, brisao stakla na kolima, muzičku i filmsku pirateriju, grafički dizajn - nešto kratko, kao prevodilac - simultano i pisano, i na kraju, kao inženjer mašinskog održavanja.
Volim da pijem, ali ne preterujem, dok u cigaretama na žalost preterujem. Muziku i filmove skupljam. Salvete nikad. Markice sam probao ali mi je ćale rekao da se važe samo one koje su stare i retke, pa sam pobacao sve osim onih sa likom i delom Druga Tita.
Rock n' roll mi je favorit, ali u suštini od muzike gotivim sve što ima gitaru i dobar glas u sebi. Stvari sa jakim ritmom takođe.
Imam 13 godina staža, u seksualnom smislu.
Imam devojku ali je daleko...
Obožavam vikende
Mrzim Simu
Imam jako puno poznanika a svega 3 prijatelja
2 duge veze iza sebe
mnoštvo kratkih
Mnogo kenjam
Mnogo se smejem
Volim sve što vole mladi... :roll:
Ne znam šta više...
Ako nekog šta više zanima odradiću blog...
Eto. Aj' sad vi. Kako te?
 
ih..pa lako je to:D

ziva sam vec 35 godina..i nadam se da cu jos bar toliko8-)

jedina stalna licnost u mom zivotu sam - ja:D

svi drugi-bili i prosli:roll:

jedini na koga mogu da racunam sam - ja:D

i navikavam se na to:roll:

umem da se smejem:D

ali mnogo sam brza:roll:

radila svasta:)

dozivela svasta:p

prezivela svasta:-?

i sa velikom radoznaloscu cekam sutra...i radujem mu se:wink:
 

Back
Top