NEVJEROVATNO

paradizo

Primećen član
Poruka
913
PA JEL IMA NEKO NA OVOM FORUMU: DA MU NIJE VELIKI, DA NIJE DOBRA RIBA, DA SE, I DA NEZNA DA SE DOBRO KRESE, DA NIJE SVE U SEXU PROBAO/LA, I AKO IMA, STA BI ZELELA DA PROBA. MOZDA I SAZNAMO NESTO NOVO.
 
pa ovde se i skupljaju ljhudi koji imaju shta da kazu, oni ostali koji zele neshto da saznaju idu valjda u biblioteku iliu slichno. A moze ponekad i malkice da se izmisli, onako da tema bude intertersantnija, pa nismo na sudu da moramo istinu i samo istinu da govorimo, tako nam bog pomogao ;)
 
paaaaaaaaaaaaaaaaaaa ----- ujeee blokira mi "a" ,,, dakle paradizo --- pa bre ovo je srbija --- i mi smo najlepši i najpametniji ,,, mislim ?? si gledao žreb za svetsko prvenstvo ???
 
paradizo:
PA JEL IMA NEKO NA OVOM FORUMU: DA MU NIJE VELIKI, DA NIJE DOBRA RIBA, DA SE, I DA NEZNA DA SE DOBRO KRESE, DA NIJE SVE U SEXU PROBAO/LA, I AKO IMA, STA BI ZELELA DA PROBA. MOZDA I SAZNAMO NESTO NOVO.


Nravno, ovaj forum je pun gabora zena i nevinih muskaraca!
 
Lucky Luck:
pa ovde se i skupljaju ljhudi koji imaju shta da kazu, oni ostali koji zele neshto da saznaju idu valjda u biblioteku iliu slichno. A moze ponekad i malkice da se izmisli, onako da tema bude intertersantnija, pa nismo na sudu da moramo istinu i samo istinu da govorimo, tako nam bog pomogao ;)
Nisi dobro procitao ili razumeo temu, i normalno je da se ovde skupljaju ljudi koji imaju nesto da kazu, zbok toga sam ovu temu i postavio, da mi se odgovara, a ne da nekog osudjujem, volim da cujem i ljude koji ne misle kao ja, i koji rade neke stvari bolje nego ja, mozda i posjeduju nesto vise od mene, ili postoji neka zanska koja nesto vise zna od onih koje sam imao ja itd.
 
paradizo:
PA JEL IMA NEKO NA OVOM FORUMU: DA MU NIJE VELIKI, DA NIJE DOBRA RIBA, DA SE, I DA NEZNA DA SE DOBRO KRESE, DA NIJE SVE U SEXU PROBAO/LA, I AKO IMA, STA BI ZELELA DA PROBA. MOZDA I SAZNAMO NESTO NOVO.
Onog trenutka kada ovaj forum shvatis kao jednu zayebanciju i mesto za opustanje u casovima dokolice,nece ti biti bitno sta svi clanovi pisu,vec ces fino da se zabavljas.
Ja sam skoro pomenuo da se ne secam kada sam ovde napisao ozbiljan post.
Ozbiljan post napisem samo na Fudbalu ponekad...:D
A ovde mi je zabava,posebno kada citam postove mojih favorita.
Ne uzimaj ovde sve zdravo za gotovo. Opusti se i uzivaj.
Evo...ovo moze da mi se pripise kao ozbiljan post.
I nemoj da se druzis sa marlonom i sa Samanthom...nekako su chudni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mislim...nemoj ni samnom...:lol: :lol: :lol:
 
Aleksej,tebi svaka cast sto si dosao i zbog cega si dosao. Ali ajde da ti dam jedan savet,moze? :lol:
Posto si dosao da smuvas nesto da povalis,pa ti,prema sopstvenom svedocenju, ne ide,ajde probaj da ne muvas nista neko vreme. Mozda nesto i povalish,a? :lol:
Probaj taktikom kontra udara...onako izokola,pa pravo u centar. Cinjenica je da moras da promenis taktiku. :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Aleksej,tebi svaka cast sto si dosao i zbog cega si dosao. Ali ajde da ti dam jedan savet,moze? :lol:
Posto si dosao da smuvas nesto da povalis,pa ti,prema sopstvenom svedocenju, ne ide,ajde probaj da ne muvas nista neko vreme. Mozda nesto i povalish,a? :lol:
Probaj taktikom kontra udara...onako izokola,pa pravo u centar. Cinjenica je da moras da promenis taktiku. :lol: :lol:

Ma kakvi!

Ne menjam taktiku.

Ovako lepo odmah se zna sta hocu i nema zabune

I jos nesto, koja mi sa foruma daa odma ima da razglasim, e pa da vidimo ko je junak! :lol:
 
paradizo:
PA JEL IMA NEKO NA OVOM FORUMU: DA MU NIJE VELIKI, DA NIJE DOBRA RIBA, DA SE, I DA NEZNA DA SE DOBRO KRESE, DA NIJE SVE U SEXU PROBAO/LA, I AKO IMA, STA BI ZELELA DA PROBA. MOZDA I SAZNAMO NESTO NOVO.

Mislim,jesam dobra riba zasto bih krila? Da li se dobro kresem ja stvarno to ne znam to moras da pitas one sa kojim sam se.Nisam probala ni pola u seksu jos,probacu sve sto nije morbidno i necu probati nesto sto moze da me povredi.
 
heh... ovde su svim tipovima oko 25-30 cm pishe, i j..u svaki dan sve najbolje ribe, a devojke su sve sa dobrim sikama i guzama bez celulita! :) tako da kad krenete kroz grad i vidite neku ribu koja odgovara tom opisu, ona mora da je sa foruma!!!
 
Prosecna duzina penisa balkanskog naroda je cca 15cm, ako svi sem mene imaju od 25-30 pa za one ljude van foruma ne ostaje bas nista, da promenimo ime foruma u forum kuratih i sisatih?
P.S Ja imam 40
 

Back
Top