Kako GA dirate?

kupina

Zainteresovan član
Poruka
133
Zene: kako dirate Njegovog NJEGA i Njega samog? Koje su erogene zone najcesce kod muskaraca? Kako ih dovodite do...ah!ih!oh!joooj!

Muski: a kako bi vi da GA diramo? kako GA vi sami dirate?

ajd sad ko sme da progovi :)
 
Ma to je pravo pitanje... devojka zeli da nauci... i to je vrlo pozitivno... treba joj pomoci... tj nauciti... :lol:

Vidi recimo da su na glavi nalazi veliki broj receptora... i taj deo je najosetljiviji... ako ga direktno diras...nasuvo... meze cak i da boli... zato bolje izbegavaj direktno diranje glave... ili ga praktikuj samo u slucajevima dobre podmazanosti...
Izmedju galve i da prostis kozure :lol: se malazi opet neka tanka kozica koja ih povezuje... i zatezanjem "kozure" ti ustvari zatezes kozicu... koja daje impuls receptorima na glavi... i to stvara osecaj prijatnosti....tj Oh, ah, joj...kako ti rece :lol:
trebas umeti proceniti snagu kojom treba da drkas... a to je tolika da zateze kozicu.... Sad opet to je malo i individualno... neki vole jace neki slabije... ali ako to radis preslabo... onda nije dovoljno lepo... zato slobodno stisni i radi...
Daklem 2 stvari bitne... 1. da se to zateze... 2. da ne boli... i ajd mozda i 3. da ne prekidas....
Mada naravno u svemu tome igra i psihicka dimenzija... ali to je vec neka druga prica...(samo deluj kao da uzivas kad to radis, a nikako da ti je mrsko, da te mrzi ili nesto slicno)

E sad za dalje informacije... :roll: :lol:
 
S_K_V_O:
Pa majke mi imao sam jednu takvu... kao kakvo je njoj zadovoljstvo da mi to radi... :roll: (inace je to tipicna filozofija iz jedne srednje skole koju su i neke forumasice ovde pohadjale :razz: ) i ja je kao ipak nagovorim da mi to radi... al se opet videlo da je nesto preko ku..a... pa je i meni bilo onda bezveze zbog toga...

Srecom samo mali procenar zena tako razmislja... ja se nadam... ma i vidim... :wink:
 
kupina:
Zene: kako dirate Njegovog NJEGA i Njega samog? Koje su erogene zone najcesce kod muskaraca? Kako ih dovodite do...ah!ih!oh!joooj!

Muski: a kako bi vi da GA diramo? kako GA vi sami dirate?

ajd sad ko sme da progovi :)


Vi cure samo kroz golu praksu mozete to da doznate,znas ono:gram prakse vredi vishe od tone knjiga...
 
kupina:
Zene: kako dirate Njegovog NJEGA i Njega samog? Koje su erogene zone najcesce kod muskaraca? Kako ih dovodite do...ah!ih!oh!joooj!

Muski: a kako bi vi da GA diramo? kako GA vi sami dirate?

ajd sad ko sme da progovi :)
Ako hoces mozes da dodjes sutra kod mene,ne radim,pa da ti prakticno pokazem kako ja volim da mi ga diraju. :lol: :lol:
Pisanje mi tesko ide...tesko raspoznajem slova,pa ne mogu lepo da se odrazim.
 

Back
Top