zakolji je :!:

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Ha,ha,ha,ha,ha mogu da zamislim sta ste pomislili kad ste videli naslov i ko je autor ha,ha,ha,ha, joj zabole me stomak...

Uf, ali nije to sto ste pomislili sad je nesto drugo pitanju.
Ovaka situacija, vidim danas skolsku iz srednje skole kako se vozi u nekim extra kolima, sa svojim verenikom i sva je happy.
Prva misao koja mi je se javila bila je vidi ovu molim te sto se dobro udomila a bila je niko i nista.
Onda sam je zaklao, tu misao naravno.Ona je u stvari jedna mnogo fina devojka koja doduse ne izgleda nesto lepo cak ni kad se dotera, iz jedne prosecne porodice i zivela je u nekom soliter naselju.Nikad u srednjoj nije imala decka, jel se tad nije ni doteravala, jeste joj se svidjao jedan lik ali on nije hteo da bude sa njom.I ona je se posle te srednje skole zaposlila u nekom lokalu, kafic neki...upoznala tog lik i sad su verili i stvano je srecna...i ja sam posle minut bio srecan sto je ona srecna.
Ali morao sam da je zakoljem, onu prvu misao,
A temu sam postavio samo zbog naslova, jednostavno sam morao, i dalje se smejem kao ludak...ovo nije zdravo :roll:
 
bahahahahhaha..a, dobra je fora..priznajem..taman sam pomislila-ovo dete prolupalo nacisto:roll:

e, sad ozbiljno..pa lepo je kad vidis da je neko srecan bre..svi nesto kukaju, svi sjebani...kad vidis da je nekom bolje nego sto je bilo, to je pravo usvezenje..i uliva optimizam...

svi ponekad osetimo truncicu zavisti, verovatno..kad sretnemo nekog ko je uspesniji, lepsi, ili samo srecniji..ali, u pravu si..traba zatirati takve osecaje u startu..niko nije operisan od tih stvari..u nama cuce svakakve gadosti, da...ali, svesna smo bica..i sto rece prenekuvece onaj ludak na tv-jel oces da budes kuckin sin?neces?onda nemoj biti:D
to je to
 
hahahaha evo i ja se smejem hahahaha hohohoh ---- a što se smejemo ,,, ej do yaya ovo je zarazno ,,, ma ja se smejem zbog ;;;;šta radi "družina pere kvržice,,, pa kako --- družina pere kvržice ,,, mislim jel znate ,,,ste prali nekada kvržice ??????
 
:P...hahah...bravo loop
prosto da covek ne poveruje...bas lepa tema...evo i na ovoj temi cu te ostaviti da si 100% u pravu i necu komentarisati :grin: , samo cu se sloziti.. i dodati da je veoma lepo uzivai u tudjoj sreci...
 
loop:
Ovaka situacija, vidim danas skolsku iz srednje skole kako se vozi u nekim extra kolima, sa svojim verenikom i sva je happy.
Prva misao koja mi je se javila bila je vidi ovu molim te sto se dobro udomila a bila je niko i nista.

Prvo što sam pomislila kada sam pročitala ovo jeste da si ti jedno malograđansko ljubomorno prase koje bali na skupa kola i bavi se tuđim životima i uzima sebi za pravo da komentariše devojku ni krivu ni dužnu, a sam verovatno nisi u stanju da zaradiš ni za bicikl, niti ćeš ikada biti, o drugim kvalitetima da i ne govorim (setimo se teme o udaranju devojaka i tvojih stavova)...
ALI
onda sam "zaklala" tu misao o tebi i sad sam srećna. :lol: :lol: :lol:
 
CaLiMeRo:
Prvo što sam pomislila kada sam pročitala ovo jeste da si ti jedno malograđansko ljubomorno prase koje bali na skupa kola i bavi se tuđim životima i uzima sebi za pravo da komentariše devojku ni krivu ni dužnu, a sam verovatno nisi u stanju da zaradiš ni za bicikl, niti ćeš ikada biti, o drugim kvalitetima da i ne govorim (setimo se teme o udaranju devojaka i tvojih stavova)...
ALI
onda sam "zaklala" tu misao o tebi i sad sam srećna. :lol: :lol: :lol:

Što je žestoka Kali......
 

Back
Top