Kad bi ona bila ON!!

Ma ko ebe Gazdraicu :mrgreen:
Moz ona da prosipa svoje frustracije i komplekse po celom forumu... Moz i da me banuje... :lol:
Al ja znam sta je fer a sta nije... A Gaza je daleko od toga...

Ja licno ne bi vise postovao forum da je Gazda musko jer... ako bi se opet tako pristrasno ponasala opet bi bila niska u mojim ocima... kao i sada... :razz:

I njeni debilni razlozi za zatvaranje tema "vredjanje celog zenskog roda... generalizacija"... A usput niko nije ni uvredjen uopste... A ona je zastitnik neki... samoproklamovani... Ma folirantkinja... Samo gleda licne interese...
 
kako neko moze da ocekuje da na forumu koji se zove ljubav i SEX nista ne bude exolicitno,perverzno i nekulturno?A nije mi jasno zasto teme od fejsa i pere uvek budu zakljucane ma kakav njihov sadrzaj bio.......a sto ze tice gazdarice ili gazde to je sve jedno
 
bobba:
naravno da je Gazdarica u pravu
zamisli da mi pisemo i ponavaljamo teme kako mi hocemo
ne vidim cemu sve ovo
Mislim da nije u pravu, ko zna koliko novih ljudi dnevno dolazi na krstaricu koji nemaju pojma o chemu se dosada ovde pisalo i imaju zelju da o kojechemu prodiskutuju. Osim toga poneke teme prezivlajvaju samo po dan dva zato shto mozda u tom momentu nisu bile posebno interesantne, a u nekoj drugoj prilici, sa nekim drugim forumashima...
 
W.A.S.P.:
kako neko moze da ocekuje da na forumu koji se zove ljubav i SEX nista ne bude exolicitno,perverzno i nekulturno?A nije mi jasno zasto teme od fejsa i pere uvek budu zakljucane ma kakav njihov sadrzaj bio.......a sto ze tice gazdarice ili gazde to je sve jedno

Kada se oseti nemoć, onda se neki trude da to nadomeste na drugi način, npr. katancem.Da smo u real životu neki od nas bi gulili robiju debelo.Što sam ja kriv što sam provalio podmetanje nekih tema i to iskomentarisao, a te teme odmah obrisane.Ma provalio sam ja još par stvari ali kada bih to rekao forum vam ne bi bio zanimljiv.Stoga zabavljajmo se igrajmo se družimo se na ovom forumu.

* nemojte misliti da sam mislio da ceo sajt neko kontroliše, nije to
 
Sve je ok.o
 

Prilozi

  • oko.gif
    oko.gif
    5,5 KB · Pregleda: 19

Back
Top