"Poshteni" zreb

Pa svakom kome se ne svidja zreb prvo pomisli da je namesten. Meni je simaptican klub iz Nisa, normalno navijan za Zvezdu a volim i OFK jer sam tamo trenirao, ali budite realni, Radnicki u KUP EUFA??? Pa pogledajte sta su uradile bolje ekipe prosle godine, nista, a Radnicki bi samo spustio koeficijent nase lige u evropi.
 
Pa uvek postoji sumnja da je neki žreb namešten. Ali stvarno ako je Radnički pao sa Zvezdom ne vidim razlog sumnji. Nerealno je razmišljati da Radnički uđe u finale kupa, i eventualno osvoji, jer ima očajnu ekipu pa još da igra i u Evropi. Ma ajde... Onda i ovi iz Kolubare mogu da kažu da je žreb namešten. Najbolje onda da je Radnički pao sa Kolubarom. A pored svega i da je Radnički ušao u finale, npr. sa Zvezdom, ko mu garantuje izlazak u Evropu. Koliko znam prvenstvo još traje i titula još uvek nije Zvezdina.
Našoj zemlji nedostaje stari dobri Kup sa revanš utakmicama. Onda ne bi kojekakvi indijanci dolazili do polufinala ili čak i osvajali Kup. Imali bi u finišu Kupa jake utakmice između trenutno najačih klubova. Što u suštitni pri ovako slabom prvenstvu našem fudbalu nedostaje itekako. Počeli smo da se pravimo englezi i to činimo svuda sem na fudbalskom terenu.
Čuj, Radnički u Evropi...
 
sad sam se setio price od pre par godina kako se "muva" pri zrebanju. Prica je bila valjda zaevropsko ili svetsko prvenstvo u fudbalu.
Ohlade se kugle u kojima se nalaze timovi koji treba da su u istoj grupi i tako kad muljas kad osetis hladno ti to izvuci :)
 
tab503:
sad sam se setio price od pre par godina kako se "muva" pri zrebanju. Prica je bila valjda zaevropsko ili svetsko prvenstvo u fudbalu.
Ohlade se kugle u kojima se nalaze timovi koji treba da su u istoj grupi i tako kad muljas kad osetis hladno ti to izvuci :)
To sam i ja cula.Kako god okrenes posteno nije GARANT!:twisted:
 
tab503:
sad sam se setio price od pre par godina kako se "muva" pri zrebanju. Prica je bila valjda zaevropsko ili svetsko prvenstvo u fudbalu.
Ohlade se kugle u kojima se nalaze timovi koji treba da su u istoj grupi i tako kad muljas kad osetis hladno ti to izvuci :)
Pa da! To je stara fora. Sad kao ni to ne pali,jer se kugle shatro drze u nekim posebnim kutijama...ma imas gomilu kombinacija...mozes i da stavis da oni koji ti se ne svidjaju budu u vrlo blago rapavim kuglama ili da ima neku ogrebotinu koju mozes da napipas...bilo sta...
To bre treba da se radi mashinski,sa bubnjem kao i loto! Samo gospodi iz FIFA i UEFA to ne odgovara jer onda ne mogu da namestaju. Kao sto nece da postave kamere za ofsajd,za sumnjive golove...itd.
 
PLESsitnihDEMONA:
To bre treba da se radi mashinski,sa bubnjem kao i loto! Samo gospodi iz FIFA i UEFA to ne odgovara jer onda ne mogu da namestaju. Kao sto nece da postave kamere za ofsajd,za sumnjive golove...itd.
Za ovo te vodim na pivo i posle plesovog odgovora mozete da zatvorite temu.Sve je rekao!:-)
 
sad si mesetio na tipa koji je bio prosle nedelje na tv-u i pricao kako je loto namesten. Kuglice koje treba da se izvku su lakse pa lakse lete na onom izduvavanju vazduha i tako se dobija kombinacija koja treba :)
 
Pazi tab naravno da sve moze da se namesti.Ali i moze da se odrede komisija koja bi javno merila kuglice pre zrebanja i ubacivanja u bubanj. Tu u sali za zrebanje pred svima...sve to moze da se lepo sredi i organizuje,ali neko to nece.

@bejbica

Jel moze nesto drugo...prestao sam da pijem pre 3 godine. Mada...ono jes' da mogu da popijem jedno pivo,ako ti castis! :lol: A da povedemo i marlona? :lol:
 

Back
Top