Yamaksi wanted!!!

Hmmm gledam ih svaki dan na tv,ludaci...a gde si to konkretno cula pa da krenemo da trazimo odatle..mislim to da ih ima kod nas ja cisto sumnjam,Eto ako hoces mozemo da krenemo da skacemo da se lomimo ko zna mozda i doguramo do negde...bolnice recimo haha salim se..
 
BeeRman:
Hmmm gledam ih svaki dan na tv,ludaci...a gde si to konkretno cula pa da krenemo da trazimo odatle..mislim to da ih ima kod nas ja cisto sumnjam,Eto ako hoces mozemo da krenemo da skacemo da se lomimo ko zna mozda i doguramo do negde...bolnice recimo haha salim se..

Jeziv ti avatar!!!!! :razz: :razz: :razz:
 
BeeRman:
Hmmm gledam ih svaki dan na tv,ludaci...a gde si to konkretno cula pa da krenemo da trazimo odatle..mislim to da ih ima kod nas ja cisto sumnjam,Eto ako hoces mozemo da krenemo da skacemo da se lomimo ko zna mozda i doguramo do negde...bolnice recimo haha salim se..

Kontam prvo da se raspitam gde mogu da ih nadjem.......pa tek onda lomljava! Shta kazesh na to? ;)
 
Ja sam za to mozemo da se organizujemo nije problem i nemoramo samo da radimo urban free flow mozemo i parkrour koji je meni mnogo zanimljiviji ja sam ovde vec bio postavio temu freeflowa ali niko izgleda nije skapirao sta je to drago mi je da ima jos neko lud samo neznam da li znas moras mnogo mnogo dobro da si fizicki spremljen za to .
toliko od mene peace
 

Back
Top