Ljubitelji Mucki,javite se!!!

Johnny Ramone

Primećen član
Poruka
987
Pisimo o avanturama Del-Boy-a,Rodnija,Alberta,Bojsija,Trigera itd...
Sve iz zivota ovih likova,privatno ili iz serije.Fore,dijalozi itd...
batman.JPG
 
i Ja ih obozawam ako neko ima swe epizode samo molim jednu porukicu da mi baci;)

moja the best epizoda je kad su oni u fancy klubu, pa se Del prawi da je faca kad hoce da sharmira one 2 ribe...Krene da se nasloni na shank ne gledajuci....u tom trenutku barmen izlazi iz shanka i ostawlja podignuto....Del krece da se nasloni....i prospe se po podu:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: a Triger se okrece neshto da mu kaze, i onako debilno(poshto je owaj na podu ) okrene se oko swoje ose zbunjeno da widi gde je Del....
ma nema shta Del je faca8-)8-)
 
Sizzlym:
i Ja ih obozawam ako neko imwe epizode samo molim jednu porukicu da mi baci;)

moja the best epizoda je kad su oni u fancy klubu, pa se Del prawi da je faca kad hoce da sharmira one 2 ribe...Krene da se nasloni na shank ne gledajuci....u tom trenutku barmen izlazi iz shanka i ostawlja podignuto....Del krece da se nasloni....i prospe se po podu:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: a Triger se okrece neshto da mu kaze, i onako debilno(poshto je owaj na podu ) okrene se oko swoje ose zbunjeno da widi gde je Del....
ma nema shta Del je faca8-)8-)
Jeste,to je epizoda kad Del utripuje da je japi pa ide ulicom sa podignutom beleznicom u ruci.Inace poznat je po sarmiranju zena.Secate se kad je preko agancije upoznao Rakel pa se kao zove Derek Duval.Veliki biznismen koji ima kancelarije u Njujorku.
 
Ili kad Rodni dobije one pare da snimi film.Pa onda Del ubacuje svoj scenario o mamutu koji hara Londonom i koga ce na kraju pronaci po izmetu koji ostavlja za sobom.A u svakoj sceni treba da bude po neka Pekamska radnja jer je Del naplatio reklamiranje.Kakav je to lik.Prodaje Bojsiju bebu,kad su izbili neredi negde u Londonu natovari pun kombi kamenja i prodaje ih huliganima.Stvarno ima veliki talenat za biznis.
 
Sizzlym:
i Ja ih obozawam ako neko ima swe epizode samo molim jednu porukicu da mi baci;)

moja the best epizoda je kad su oni u fancy klubu, pa se Del prawi da je faca kad hoce da sharmira one 2 ribe...Krene da se nasloni na shank ne gledajuci....u tom trenutku barmen izlazi iz shanka i ostawlja podignuto....Del krece da se nasloni....i prospe se po podu:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: a Triger se okrece neshto da mu kaze, i onako debilno(poshto je owaj na podu ) okrene se oko swoje ose zbunjeno da widi gde je Del....
ma nema shta Del je faca8-)8-)
Inace ta fora je bila proglasena za geg godine.Ne znam koje tacno.
 
Oj Roders,this time next year we will be millioners,haha
e za subotu na hrt ...daju ali cas u 9:45 pa cas oko 23,jedno vece sam izpi*deo,cekao sam ih od 20 da bi u 23 bio neki glupi film,probacu da nabavim neke epizode pa cu vas obavestiti ako neko zeli da ih ima u svojoj kolekciji,pozdrav
 
"Mućke" je jedna od najboljih komičnih serija svih vremena po mom mišljenju. Jedna od mojih omiljenih je kada Del napravi dogovor da ofarba kinseki restoran za poneti... Ali ispalo je da su boje ne samo "ukradene" nego su i fluoroscentne; ali Del to nije znao kada je farbao istom farbom majčin grob.
 

Back
Top