Lepe, mlade, pametne... a glupe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Petar_Pan:
Daklem ima nekih lepih, mladih, pametnih... ali se nesto premisljaju... nesigurne su... femkaju se...
I onda se pojave neke starije, manje atraktivnije... ali one se lepo postave... hocu kad god ti pozelis, gde god ti pozelis... i radim SVE sto ti pozelis...
I onda je to ponuda koju je stvarno tesko odbiti... cak i coveku koji nije u takvim vodama...
I onda se moze desiti da one mladje i bolje ostanu suvih usta... i onda u stvari
ispadnu glupe.

Kad ce te mladje postati pametne? Koji je to momenat kad postanu pametne?

pljuc....
 
Petar_Pan:
Daklem ima nekih lepih, mladih, pametnih... ali se nesto premisljaju... nesigurne su... femkaju se...
I onda se pojave neke starije, manje atraktivnije... ali one se lepo postave... hocu kad god ti pozelis, gde god ti pozelis... i radim SVE sto ti pozelis...
I onda je to ponuda koju je stvarno tesko odbiti... cak i coveku koji nije u takvim vodama...
I onda se moze desiti da one mladje i bolje ostanu suvih usta... i onda u stvari
ispadnu glupe.

Kad ce te mladje postati pametne? Koji je to momenat kad postanu pametne?

Pa kad budu starije,valjda.............:roll:
A ovo "suvih usta"...........nemam reči..........ali zaista...........:?
 
Petar_Pan:
Daklem ima nekih lepih, mladih, pametnih... ali se nesto premisljaju... nesigurne su... femkaju se...
I onda se pojave neke starije, manje atraktivnije... ali one se lepo postave... hocu kad god ti pozelis, gde god ti pozelis... i radim SVE sto ti pozelis...
I onda je to ponuda koju je stvarno tesko odbiti... cak i coveku koji nije u takvim vodama...
I onda se moze desiti da one mladje i bolje ostanu suvih usta... i onda u stvari
ispadnu glupe.

Kad ce te mladje postati pametne? Koji je to momenat kad postanu pametne?


Definitivno: iskustvo i zrelost. Mladost sa sobom nosi odredjenu dozu naivnosti i neproživljenosti .... i shodno tome, nisu one krive što ostaju ''suvih usta'' .... vreme ih neminovno nauči da mućnu glavom.
 
Petar_Pan:
...I onda se pojave neke starije, manje atraktivnije... ali one se lepo postave... hocu kad god ti pozelis, gde god ti pozelis... i radim SVE sto ti pozelis...

Izgleda da sam i ja glupava. Nekoliko puta sam procitala taj post i nije mi jasno zasto su one zenske "pametne" kada hoce kad god on zeli, gde god on zeli i sve sto pozeli. Pa zar nije bas to nesigurnost?
"Ucinicu sve za tebe i zbog tebe. Bas me briga za svoje zelje. Bas tebe briga za moje zelje. Glavno da je tebi dobro." - Zar je to stvarno pametno i zrelo?
Bolje cu ja da ostanem takva kakva i jesam. Ako imam volju i ako mi se topada to sto moj decko zeli, onda ce to i da bude. Ako ne, onda ne. Isto tako i ako ja nesto zelim. On ako hoce onda ce bit, ako ne onda ne.
 
Da li si cuo mozda za recenicu da se covek kroz zivot uci?! ponekad "odrastes" kada prezivis neke situacije, dobre ili lose...
mnogo si bre sebican... ti bi odmah da devojka predje na stvar... onda definitivno ne znas kako da "otvoris" devojku... samo onu stvar...
Ali, dobro ima vremena... ceo zivot je pred tobom :)
 
Petar_Pan:
Daklem ima nekih lepih, mladih, pametnih... ali se nesto premisljaju... nesigurne su... femkaju se...
I onda se pojave neke starije, manje atraktivnije... ali one se lepo postave... hocu kad god ti pozelis, gde god ti pozelis... i radim SVE sto ti pozelis...
I onda je to ponuda koju je stvarno tesko odbiti... cak i coveku koji nije u takvim vodama...
I onda se moze desiti da one mladje i bolje ostanu suvih usta... i onda u stvari
ispadnu glupe.

Kad ce te mladje postati pametne? Koji je to momenat kad postanu pametne?


valjda je to onaj momenat kada vise nisu mlade i lepe vec starije i manje atraktivne
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top