Da li gledate B92

Da li gledate b92

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Ok, ovde su se vodile rasprave o B92, te ona je cool televizija, te sve ***** do govna i sl... Mene zanima realno - da li gledate b92

da ili ne i komentar bi bio pozeljan

ja sam glasao za DA, ali cisto gledam serijski program...

p.s
opcija PONEKAD namerno nije u anketi :lol:
 
Nadam se da ovi koji su "zaokruzili" DA,racunali da ce biti proglaseni za izdajnike drzave i naroda (kako ovo boljsevicki zvuci) od strane dusebriznika srpskog naroda tj. "novokomponovanih cetnika" tj. srbo-komunista.
:lol: :lol:
Naravno da gledam B92,cak i slusam njihov radio,kada sam na poslu. Gledam i druge televizije,koje uopste ne slice B92.Gledao sam i Cobetov dnevnik.
Jednostavno mogu da gledam svasta,za razliku od pojedinih.
 
Najvise gledam dobre politicke emisije poput Insajdera.

Takodje postujem B92 jer su liberalniji od svih ostalih televizija pa tako daju veci preostor NGO sektoru.

Imaju najbolji informativni program.
 
yebiga, politicka emisija je kad se skupe tri strucnjaka i raspravljaju o tome koji je sistem bolji: parlamentarni ili predsednicki...ili o ekonomiji...drzavnim pitanjima...

ako ce da nam politicka emisija bude ko je koga ubio zato sto je Hrvat, ili gde se krije Mladic, ko je ubio Djindjica...onda sve u ****...

a estradne emisije su one u kojim su gosti Kosta Cavoski, Isidora Bjelica i Borka Vucic...i jos mnogi, al' da nabrojimo samo ove...
 

Back
Top