novogodišnje čestitke....

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
X

xpajamacax

Gost
danas sam kupila čestitke i sutra imam nameru da ih napišem i pošaljem...
a pade mi na pamet, šta pišete?
imate li neki gotivan slogan?
značilo bi mi i na engleskom...francuskom, pa i na nemačkom:p
ako znate neke gotivne...
a da nije ono šturo...već poznato...
a 'el pišete čestitke?
CmOk
 
I ja pišem čestitke,ali šablonski..........ono sve najbolje povodom................tra la la............:-D
Mozgam ja nad njima,pa šta ću napisati,kako.........ali na kraju uvek isto kao i kad šaljem razglednice s mora:-D:-D:-D
 
hvala ti,
imam i ja pozavidnu kolekciju mailova koje sam skupljala godinama:p
sa raznih krajeva sveta:p
ali ljudi....
pa ja pišem pešaka čestitke...
ne elektronske...one što oppatuljci nose,bre
snail mail čestitke:p
ajde bre nemoguće od svih vas mudrica koje pišete traktate na nebuloze,i pametujete danima
da ne kažem stranama...
a sad cvrc kada maci treba pismeni iz čestitki nema nigde niko...
mačak mi skače po tastaturi...razvaljuje me pišem ovo več deset minuta
 
ajde malo da smišljam čestitke :D
danas sam i onako pokupila moje igračke, slikaću vam ih - izgledaju savršeno pa sam u raspoloženju :D

- čestitam na uspešno preguranoj godini... na tome zaista vredi čestitati.
- Nova godina, novi problemi... srećom pa se neke stvari neće promeniti ni za milion istih takvih ili malo drugačijih.
- Ha, imam pravo na želju... napokon. Možda se neće ostvariti ali će je barem čuti onaj kome je upućena, pa će, svestan toga da je neko nešto i za njega poželeo u ovoj Novoj razvući osmeh preko lica i time dati šansu da se ona ipak dogodi.
- Srećna Nova godina - da, srećna Nova godina - šta je? Šta si više očekivao?

....
 
365 puta od prošlog januara pa do sad, neko je zevao u svojoj pidžami a nije ni znao da je toliko mnogo u stanju da zeva. 365 puta od prošle godine pa do sad, neko je bio gladan i uzeo da ruča. Isto toliko puta pa sve do sad: umivao se, prao zubiće, tuširao, žmurio i gledao.
I nije mogao da predpostavi da je u svakom od tih 365 dana neko za njega nešto lepo poželeo... a ne samo sad :)
 

Back
Top